Ψυχολογικό τεστ-παιχνίδι

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μήπως τη δηλητηρίασε ο γιατρός?
Οτι αυτή έπαιρνε κάποια φάρμακα που δεν πάνε με αλκοόλ και αυτή όταν ήπιε τις δύο γουλιες ήταν ήδη νεκρή εφόσον το αλκοόλ στο φαι είχε φύγει όλο.
Μένουν οι δύο γουλιες του μπουκαλιού που από μόνες τους θα τη σκότωναν.

Να γίνω λίγο Ταραντίνο? 😂
Κι αν τελικά τη σκότωσε η φίλη γιατί γουστάρει το σύντροφό της?
Με κάποιον τρόπο δίνοντας της κάτι.
Δηλητηριάζοντας την.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Trust no-one.

Δηλώνουν ερωτευμένοι. Είναι;
Δεν προλάβαμε να δούμε το what will happen after food ή κατά τη διάρκεια τελωσπαντων.
Ο θάνατος μας άφησε με ερωτηματικά.

Πιστεύω ότι αυτή μόνο ήταν.
Αν ήταν κι εκείνος ερωτευμένος μαζί της θα τη νοιαζόταν το πιο βασικό και θα θυμόταν περί κρασιού και δεν θα την άφηνε να πιει καν.
Θα της έλεγε δε σε αφήνω! Ούτε γουλια!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,364 μηνύματα.
Πιστεύω ότι αυτή μόνο ήταν.
Αν ήταν κι εκείνος ερωτευμένος μαζί της θα τη νοιαζόταν το πιο βασικό και θα θυμόταν περί κρασιού και δεν θα την άφηνε να πιει καν.
Θα της έλεγε δε σε αφήνω! Ούτε γουλια!
Αυτο θα έκανα εγω στη θεση του αν την ηθελα.

Ουτε γουλιά. Τι ειναι πιο σημαντικο, η ζωή ή το ρομάντζο;

Παθητικά δεν αποδέχτηκε την πρόταση για τα δυο ποτηρια κρασί; Κρυβεις πολύ μεγάλη ευθυνη έξυπνα εκει, στο να αποδέχεσαι παθητικα μια αποφαση (η οποια σε βολευει, αλλα πρεπει να φαινεται οτι την πηρε ο άλλος κι οχι εσυ για να μη σηκωσει άμυνες)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,608 μηνύματα.
Ηταν ερωτευμένη μαζί του και ήταν ο σύντροφος της , αλλα ηταν η πρώτη φορά που βρίσκονταν σε περίσταση που περιλάμβανε κρασί;
Πώς γίνεται;
Εννοώ οτι κανονικά έπρεπε να έχουν περάσει χρόνο μαζί. Οπότε ο σύντροφος έπρεπε να ξέρει ότι εχει θεμα με το κρασί και όχι να το μάθει εκείνο το βράδυ.

Κάτι δεν κολλάει ή εγω δεν κάνω σχέσεις εύκολα αχαχα

Υ.Γ Σίγουρα υπάρχει ενα θεμα με την ιστορία, απλα δε ξέρω αν ειναι εσκεμμένο.
Υ.Γ2 Εχω και εναν πονοκεφαλουλι σημερα οπότε μπορεί να μην επεξεργάζομαι σωστα τις πληροφορίες :redface:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μήπως τη δηλητηρίασε ο γιατρός?
Οτι αυτή έπαιρνε κάποια φάρμακα που δεν πάνε με αλκοόλ και αυτή όταν ήπιε τις δύο γουλιες ήταν ήδη νεκρή εφόσον το αλκοόλ στο φαι είχε φύγει όλο.
Μένουν οι δύο γουλιες του μπουκαλιού που από μόνες τους θα τη σκότωναν.

Να γίνω λίγο Ταραντίνο? 😂
Κι αν τελικά τη σκότωσε η φίλη γιατί γουστάρει το σύντροφό της?
Με κάποιον τρόπο δίνοντας της κάτι.
Δηλητηριάζοντας την.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν προλάβαμε να δούμε το what will happen after food ή κατά τη διάρκεια τελωσπαντων.
Ο θάνατος μας άφησε με ερωτηματικά.

Πιστεύω ότι αυτή μόνο ήταν.
Αν ήταν κι εκείνος ερωτευμένος μαζί της θα τη νοιαζόταν το πιο βασικό και θα θυμόταν περί κρασιού και δεν θα την άφηνε να πιει καν.
Θα της έλεγε δε σε αφήνω! Ούτε γουλια!
Μα η @Aleksa είπε ότι κάνουμε παιχνίδι μόνο με τα χαρτιά που έχουμε στα χέρια μας. Και όχι με υποτιθέμενα σενάρια...

Συνεχίζεις να μιλάς για έρωτα, πάντως...Πού τον είδες, πού το λέει ; Αν και - θεωρώ - καθόλου ρόλο δεν παίζει..
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτο θα έκανα εγω στη θεση του αν την ηθελα.

Ουτε γουλιά. Τι ειναι πιο σημαντικο, η ζωή ή το ρομάντζο;

Παθητικά δεν αποδέχτηκε την πρόταση για τα δυο ποτηρια κρασί; Κρυβεις πολύ μεγάλη ευθυνη έξυπνα εκει, στο να αποδέχεσαι παθητικα μια αποφαση (η οποια σε βολευει, αλλα πρεπει να φαινεται οτι την πηρε ο άλλος κι οχι εσυ για να μη σηκωσει άμυνες)
Κρύβει ακριβώς μη νοιαξιμο.
Ενα τι με νοιάζει εμένα?
Και δείχνει όπως σωστά το έθεσες μετάθεση ευθύνης.
Εγώ δεν φταίω κύριε η ίδια επέλεξε να πιει.

Εδώ κολλάει τι κάνεις σε αυτά τα κρίσιμα δευτερολεπτα εκεί που πρέπει να αποφασίσεις αν θα ανοίξεις το κρασί ή όχι.
Κλασικό το παράδειγμα. Περί έκθεσης του άλλου σε κίνδυνο.Μια μάνα εγκαταλείπει ένα μωρό στο χειμώνα έξω από ένα σπίτι. Τα κρίσιμα δευτερολεπτα που μετράνε αντίστροφα και μέσα στα οποία μπορεί η μάνα να επιστρέψει αφού το αφήνει και να το πάρει σώζοντας από βέβαιο θάνατο,αυτά τα κρίσιμα δευτερολεπτα είναι που δείχνουν πόσο θέλεις να εκτεθεί ο άλλος στον επερχόμενο κίνδυνο.

Έτσι και ο σύντροφος.Ξερει ότι την εκθέτει σε μια επικίνδυνη κατάσταση και θα μπορούσε άντε το ήπιαν το κρασί αμα αυτή ήθελε να πιει θα της έλεγε πάμε έξω να φάμε δεν τρώγεται αυτό που μαγείρεψα.
Είναι κάτι που δεν το κάνει.
Ούτε το ούτε μία γουλια.
Ούτε το ότι δε θα φάμε τίποτα γιατί δεν πάει.
Τίποτα δεν κάνει αυτός.
Αμέτοχος μεν στο να τη νιώσει να τη σώσει συμμετοχικός πολύ στο επερχόμενο αποτέλεσμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ηταν ερωτευμένη μαζί του και ήταν ο σύντροφος της , αλλα ηταν η πρώτη φορά που βρίσκονταν σε περίσταση που περιλάμβανε κρασί;
Πώς γίνεται;
Εννοώ οτι κανονικά έπρεπε να έχουν περάσει χρόνο μαζί. Οπότε ο σύντροφος έπρεπε να ξέρει ότι εχει θεμα με το κρασί και όχι να το μάθει εκείνο το βράδυ.

Κάτι δεν κολλάει ή εγω δεν κάνω σχέσεις εύκολα αχαχα

Υ.Γ Σίγουρα υπάρχει ενα θεμα με την ιστορία, απλα δε ξέρω αν ειναι εσκεμμένο.
Υ.Γ2 Εχω και εναν πονοκεφαλουλι σημερα οπότε μπορεί να μην επεξεργάζομαι σωστα τις πληροφορίες :redface:
Απλά είναι να φωτίσουμε όλες τις πλευρές.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μα η @Aleksa είπε ότι κάνουμε παιχνίδι μόνο με τα χαρτιά που έχουμε στα χέρια μας. Και όχι με υποτιθέμενα σενάρια...

Συνεχίζεις να μιλάς για έρωτα, πάντως...Πού τον είδες, πού το λέει ; Αν και - θεωρώ - καθόλου ρόλο δεν παίζει..
Η ΙΣΤΟΡΙΑ:
"Μια κοπέλα πρόκειται να επισκεφτεί το σπίτι του άνδρα με τον οποίο είναι ερωτευμένη, καλεσμένη από εκείνον για φαγητό.
Επίκειται ένα τρυφερό γεύμα, καθώς το ενδιαφέρον είναι αμοιβαίο),

Αυτό εννοώ περί έρωτα πριν.Το λεει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μα η @Aleksa είπε ότι κάνουμε παιχνίδι μόνο με τα χαρτιά που έχουμε στα χέρια μας. Και όχι με υποτιθέμενα σενάρια...

Συνεχίζεις να μιλάς για έρωτα, πάντως...Πού τον είδες, πού το λέει ; Αν και - θεωρώ - καθόλου ρόλο δεν παίζει..
Ωραια τα χαρτιά που έχουμε ναι.

Μήπως τελικά ο γιατρός ήταν συννενοημενος με το σύντροφό της?😂😂😂

Δεν ξέρω τι να υποθέσω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα μου ήρθε η φλασιά. Καθώς ξαναδιάβαζα. Καλά λένε για τη δεύτερη, πιο προσεκτική ματιά...

Δυσανεξία... στο κρασί υπάρχει ;;; Θεωρώ μόνο στις τροφές...Δυσανεξία στη γλουτένη κ.λπ. Αλλά και κάτι, στο οποίο ήταν δυσανεκτική, να κατανάλωνε δεν θα έπεφτε μπαμ και κάτω...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τώρα μου ήρθε η φλασιά. Καθώς ξαναδιάβαζα. Καλά λένε για τη δεύτερη, πιο προσεκτική ματιά...

Δυσανεξία... στο κρασί υπάρχει ;;; Θεωρώ μόνο στις τροφές...Δυσανεξία στη γλουτένη κ.λπ. Αλλά και κάτι στο οποίο ήταν δυσανεκτική να κατανάλωνε δεν θα έπεφτε μπαμ και κάτω...
Αν είχε αλλεργία ναι.
Πίστεψε με υπάρχουν στον κόσμο οι πιο περίεργες αλλεργίες.
Μπορεί να ήταν σε μια συγκεκριμένη ουσία δυσανεκτικη.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν είχε αλλεργία ναι.
Πίστεψε με υπάρχουν στον κόσμο οι πιο περίεργες αλλεργίες.
Μπορεί να ήταν σε μια συγκεκριμένη ουσία δυσανεκτικη.
Μα θα της μιλούσε ο γιατρός για αλλεργία. Κι όχι για δυσανεξία...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
(να πω κάτι να γελάσουμε😂😂😂και ποιος θυμάται τα λόγια της μαμάς/γιαγιάς να λένε "μην τρως τίποτα απέξω δεν ξέρεις ο άλλος τι έχει ρίξει μέσα"😂😂😂)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,608 μηνύματα.
Πάντως νομίζω οτι ολοι συμφωνούμε οτι από κάπου μπάζει η ιστορία. Το θέμα είναι απο πού;

Εχω δει τόσες αστυνομικές,μυστηρίου κλπ ταινιες και σειρές και όλες οι "γνώσεις " ( :P ) πάνε χαμένες λογω του @@@@ πονοκεφαλου

Υ. Γ Σε κάτι τέτοια ειμαι πουλί συνήθως
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μα θα της μιλούσε ο γιατρός για αλλεργία. Κι όχι για δυσανεξία...
Συγνώμη για αυτό που απάντησα λόγω βιασύνης και εκ παραδρομής η αλλεργία είναι σοβαρότερη μορφή και η δυσανεξία είναι κάτι ελαφρύ. Σοβαρότερες αντιδράσεις επιφέρει η αλλεργία.

Επομένως η δυσανεξία ήταν ελαφριά.

Ο γιατρός όμως επιμένει δες
Σταγόνα παραπάνω, γιατί κινδυνεύει η ζωή της!
Και ήταν αυστηρός και απόλυτος σε αυτό.

άρα μήπως ο γιατρός ξέρει κάτι που δεν ξέρουμε εμείς?
Πώς θα κινδύνευε η ζωή της αφού η αλλεργία επιφέρει σοβαρότερα αποτελέσματα και η δυσανεξία είναι ελαφρύτερη?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάντως νομίζω οτι ολοι συμφωνούμε οτι από κάπου μπάζει η ιστορία. Το θέμα είναι απο πού;

Εχω δει τόσες αστυνομικές,μυστηρίου κλπ ταινιες και σειρές και όλες οι "γνώσεις " ( :P ) πάνε χαμένες λογω του @@@@ πονοκεφαλου

Υ. Γ Σε κάτι τέτοια ειμαι πουλί συνήθως
Ετσι δείχνει όπως τα λες.
Από κάπου μπαζει και προσπαθεί να μας ξεγελάσει η ιστορία.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγνώμη για αυτό που απάντησα λόγω βιασύνης και εκ παραδρομής η αλλεργία είναι σοβαρότερη μορφή και η δυσανεξία είναι κάτι ελαφρύ. Σοβαρότερες αντιδράσεις επιφέρει η αλλεργία.

Επομένως η δυσανεξία ήταν ελαφριά.

Ο γιατρός όμως επιμένει δες
Σταγόνα παραπάνω, γιατί κινδυνεύει η ζωή της!
Και ήταν αυστηρός και απόλυτος σε αυτό.

άρα μήπως ο γιατρός ξέρει κάτι που δεν ξέρουμε εμείς?
Πώς θα κινδύνευε η ζωή της αφού η αλλεργία επιφέρει σοβαρότερα αποτελέσματα και η δυσανεξία είναι ελαφρύτερη?
Nαι, έχεις δίκιο...Απλά μιας και εξετάζουμε, τώρα πια, κι άλλα σενάρια σκέφτηκα αυτό με τη δυσανεξία. Που και σε τροφή να είναι και - ας υποθέσουμε - στο κρασί, δεν σε στέλνει απευθείας...

Τέλος πάντων. Θα μάθουμε, κάποια στιγμή...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Λοιπόν το ξαναπιάνω από την αρχή.
Μηπως έπαθε ανακοπή? Και δεν φταίει κανείς?

Γιατί η δυσανεξία δύσκολα οδηγεί σε θάνατο άρα δεν φταίει κανείς από το γιατρό τη φιλη ή το σύντροφό της.

Μήπως πέθανε ξαφνικα ?

Η νεκροψία θα δείξει τελικά !😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Nαι, έχεις δίκιο...Απλά μιας και εξετάζουμε, τώρα πια, κι άλλα σενάρια σκέφτηκα αυτό με τη δυσανεξία. Που και σε τροφή να είναι και - ας υποθέσουμε - στο κρασί, δεν σε στέλνει απευθείας...

Τέλος πάντων. Θα μάθουμε, κάποια στιγμή...
Ειμαι περίεργη για την απάντηση.🤓τι είναι τελικα
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν το ξαναπιάνω από την αρχή.
Μηπως έπαθε ανακοπή? Και δεν φταίει κανείς?

Γιατί η δυσανεξία δύσκολα οδηγεί σε θάνατο άρα δεν φταίει κανείς από το γιατρό τη φιλη ή το σύντροφό της.

Μήπως πέθανε ξαφνικα ?

Η νεκροψία θα δείξει τελικά !😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ειμαι περίεργη για την απάντηση.🤓τι είναι τελικα
Εγώ ξέρεις τί σκέφτηκα κι έχω λυθεί στα γέλια ;; Εμάς που ασχολούμαστε τόσο με την ιστορία και, ενδεχομένως, γεμίσουμε πολλές σελίδες...να μας βγάλει το test ότι είμαστε..του γιατρού... :P

Φάση θα 'χει...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,608 μηνύματα.
Πάντως οτι η @Aleksa σώπασε σημαίνει δύο πράγματα ή ότι πάμε καλά ή ότι απλά δεν ειναι συνδεδεμένη....

Ελπίζω να είναι το πρώτο αχαχα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ ξέρεις τί σκέφτηκα κι έχω λυθεί στα γέλια ;; Εμάς που ασχολούμαστε τόσο με την ιστορία και, ενδεχομένως, γεμίσουμε πολλές σελίδες...να μας βγάλει το test ότι είμαστε..του γιατρού... :P

Φάση θα 'χει...
Ε και?:bleh:
Ας βγάλει ότι θέλει. Εγώ θέλω να δω πως καταλήγει το στορυ .
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε και?:bleh:
Ας βγάλει ότι θέλει. Εγώ θέλω να δω πως καταλήγει το στορυ .
Η πλάκα είναι ότι...πέρασα την ιστορία δυο - τρεις φορές. Τη λέξη ερωτευμένη σαν μου το επισήμανες εσύ την πρόσεξα. Και διαβάζω προσεκτικά, η αλήθεια είναι...

Τί στο καλό ; Τόσο πολύ την έβγαλα απ' τη ζωή μου πού την προσπερνάω και σαν είναι γραμμένη ;

Η @Aleksa, στο μεταξύ, τηρεί σιγή ιχθύος...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η πλάκα είναι ότι...πέρασα την ιστορία δυο - τρεις φορές. Τη λέξη ερωτευμένη σαν μου το επισήμανες εσύ την πρόσεξα. Και διαβάζω προσεκτικά, η αλήθεια είναι...

Τί στο καλό ; Τόσο πολύ την έβγαλα απ' τη ζωή μου πού την προσπερνάω και σαν είναι γραμμένη ;;

Η @Aleksa, στο μεταξύ, τηρεί σιγή ιχθύος...
Θα μπει καλέ και θα μας πει μην ανησυχείτε. 😏❤️

Δεν πιστεύω ότι σου διέφυγε αλλά λόγω κεκτημένης ταχύτητας επικεντρωθηκες σε άλλα κομμάτια της ιστορίας.

Εγω που το διάβασα μπέρδεψα δυσανεξία με αλλεργία 😂😂😂 και εκεί είναι το κλειδί της όλης ιστορίας.

Εμένα η πρώτη δική μου απάντηση είναι λάθος κολλάει μόνο αν αυτή είχε αλλεργία ή κάτι σοβαρό τελωσπαντων για το οποίο το αλκοόλ ήταν αντένδειξη.

Στην ουσία ψάχνουμε να βρούμε το δολοφόνο.

Αν τα βάλουμε σε μια ευθεία το σημείο που ξεκινάμε είναι το ραντεβού στο σπίτι του.
Αυτό είναι η αρχή.
Αυτή παίρνει τηλέφωνο φίλη και γιατρό της λένε ναι.
Πάει τρώει πίνει τελωσπαντων και ξαφνικά πεθαίνει.

Δες απόσπασμα
Άλλωστε το κρασί θα τη βοηθούσε να χαλαρώσει και να ενισχύσει την απόλαυση της σεξουαλικής πράξης που, κατά πάσα πιθανότητα, θα προέκυπτε..
Αυτό τώρα τι είναι?

Δεν ξέρω θα έλεγα υπάρχουν κενά στην όλη ιστορία.Τα οποία μας μπερδεύουν .
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τί να σου πω ; Είναι...συμπτωματικά και τέσσερεις. Δύο γυναίκες, δύο άντρες...

Έχει και σάλτσα η ιστορία, για να μας αποσπά την προσοχή από την ουσία...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τί να σου πω ; Είναι...συμπτωματικά και τέσσερις. Δύο γυναίκες, δύο άντρες...

Έχει και σάλτσα η ιστορία, για να μας αποσπά την προσοχή...
Γιατί αυτή να πάρει τη φίλη της?
Θα μπορούσε να μην την πάρει.
Να αρκεστεί στη γνώμη του γιατρού.

Ξέρεις κάτι?
Φαντάζεσαι να είναι συννενοημενοι όλοι γιατρός σύντροφος και φίλη?
Η φίλη
Μα τόσο τραγικά είναι τα πράγματα?
Ο γιατρός
Κινδυνεύει η ζωή σου αν πιεις παραπάνω.
Και ο σύντροφος
Ας πιούμε δύο γουλιες δεν έγινε κάτι στο φαι έχω ρίξει δύο ποτήρια

Και αυτή πεθαίνει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 32 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top