Χαρίζω...

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
τα παιρνω και τα αναβω στην περιπτωση που πεση το βραδυ το ηλεκτρικο ρευμα

σου χαριζω τον βλαδιμιρο μαγιακοφσκι σε αγαλματιδιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τον παίρνω εγώ, θέλω να ανανεώσω τη διακόσμηση στο δωμάτιό μου.

Χαρίζω το κορμί μου! :devil:

(και κάπου εδω τελειώνει το παιχνίδι... Ωραία ήταν παιδιά!)
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχαχαχαχα
το παίρνω εγώ και το δωρίζω για πείραμα στην επιστήμη :P


χαρίζω μια πάνα λερωμένη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πόσο λερωμένη και με τι? :P

Έεεε..., είναι λίγο σκονισμένη, οπότε την παίρνω και την καθαρίζω :D

Χαρίζω ένα σεντόνι με τον Μπομπ Σφουγγαράκη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι το θελω το θέλω!!!!!!!
μπομπ λατρεία!!!
το πήρα, το βούτηξα χεχεχε


χαρίζω ένα ταψί χαλβά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μιαμ!

Το παίρνω και χαρίζω κάτι ψάρια που αγόρασε ΠΑΛΙ ο πατέρας μου.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα παίρνω και τα δίνω στη Ρηνούλα (που θα τα ρίξει στο νερό για να ζήσουν ελεύθερα, λευτεριά στις κατσαρίδες και τα ψάρια λέμε :hehe:).


Χαρίζω ασκήσεις Πεδίων! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Τα παίρνω και τα δίνω στη Ρηνούλα (που θα τα ρίξει στο νερό για να ζήσουν ελεύθερα, λευτεριά στις κατσαρίδες και τα ψάρια λέμε :hehe:).


Χαρίζω ασκήσεις Πεδίων! :P

Ευχαριστώ για τα ψαράκια... Και τώρα που καλοκαιριάζει, μην διανοηθείς να πειράξεις την Τερέζα :mad:

Τις ασκήσεις τις πουλάω σε κάποιον φοιτητή γιατί είναι του Ζωρζ (10+ λέμε) και είναι γούρικες:P

Χαρίζω έναν κίτρινο μαρκαδόρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παίρνω τον μαρκαδόρο για να βάλω περισσότερο χρώμα στην ζωή μας.

προσφέρω ένα ποδήλατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τα ψαράκια... Και τώρα που καλοκαιριάζει, μην διανοηθείς να πειράξεις την Τερέζα :mad:

Τις ασκήσεις τις πουλάω σε κάποιον φοιτητή γιατί είναι του Ζωρζ (10+ λέμε) και είναι γούρικες:P

Χαρίζω έναν κίτρινο μαρκαδόρο...

Τον κρατάω, να λέω ότι έχω ενθύμιο από την Ρηνούλα! :D






Χαρίζω.... μ.... ένα ηχείο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Τον κρατάω, να λέω ότι έχω ενθύμιο από την Ρηνούλα! :D



Χαρίζω.... μ.... ένα ηχείο! :D

Ας το φτιάξουμε λίγο.... μιας και το έστειλες για τσάι το παιχνιδάκι.
Λοιπόν... παίρνω το ηχείο γιατί το δικό μου χάλασε...

και προσφέρω μια γομολάστιχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Την παιρνω και την τρωω !!:redface:

Σου δινω τις ασκησεις μου σε γλωσσα χαμηλου επιπεδου-assembly
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τις παίρνω αφού πήγες μια χαρά. ;)

Χαρίζω ένα λογαριασμό ρεύματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τον παίρνω και τον στέλνω στη μάνα μου να τον πληρώσει μαζί με τα δικά μου.. ρημαδοφοιτητής είσαι κι εσύ, σε νιώθω:P

Χαρίζω μια θήκη γυαλιών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Την παίρνω γιατί όλο χάνω τη δική μου.


Χαρίζω ενα φελό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
παίρνω το φελό γράφω ένα γράμμα το βάζω σε ένα μπουκάλι το κλέινω με το φελό κ το πετώ στη θάλασσα.


χαρίζω το κινητό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
το κρατάω

χαρίζω ένα μπουκάλι κρασί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
το πίνω
χαρίζω τη φωτογραφική μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Την παίρνω, να τη δώσω στον ιχλίμπεντιχ, που δεν έχει καμία.
Αφήνω το παλιό μου Νόκια 6600.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
το πέρνω για να βάλω τη δεύτερη κάρτα μου
και χαρίζω τα μπρατσάκια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top