Χαρίζω...

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Το παίρνω.Ευκαιρία να μάθω να παίζω!

Χαρίζω μια σακούλα πορτοκάλια από το κτήμα,που μου έφερε ο μπαμπακούλης μου.:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gerodimos

Νεοφερμένος

Ο gerodimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Tα πορτοκάλια θα τα πάρω εγώ.

Χαρίζω 25 χρόνια από την ηλικία μου.
Να δω ποιος θα μου τα πάρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Τα παίρνω εγώ,προσθέτω κι άλλα 15 από τα δικά μου και....

τα χαρίζω μαζί με την αγάπη μου!:)
(πάρτεεεε τώρα που γυρίζει παιδιάααα...τσάμπα είναι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gerodimos

Νεοφερμένος

Ο gerodimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Τα παίρνω εγώ,προσθέτω κι άλλα 15 από τα δικά μου και....

Γιατί χαρίζεις τόσα λίγα μετά θα με περνάς...

χαρίζω ένα πακέτο τσιγάρα camel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris883

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris883 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Λοιπόν παίρνω το πακέτο με τα τσιγάρα και το πετάω χαλαρά στον κάδο γιατί το έκοψα!!
Και χαρίζω ένα πακετάκι τσίχλες με γεύση κανέλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Κανέλααα? Τις παίρνω γιατί μ'αρέσουν πολύ!

Χαρίζω ένα μπρελόκ μ'ένα φακό γιατί δεν ξέρω τι να το κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το παιρνω εγω για να βλεπω τη νυχτα στα σκοταδια:P

χαριζω ενα γευμα στο σπιτι μου απ τα χερακια μου:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Βασούλα μου έρχομαι τρέχοντας και φέρνω μαζί μου μια ωραία φουντουκόπιτα να την τσακίσουμε παρέα!:)


Χαρίζωωωω...το άδειο ταψί από την φουντουκόπιτα που έχει μέσα και μερικά κομματάκια απ'το γλυκό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Το παίρνω και τρώω όλα τα απομεινάρια από το γλυκό :|

Χαρίζω ένα κουζινομάχαιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ο Dexter θα χαρεί ιδιαίτερα. Όπως και κάτι άλλα παιδιά που ξέρω. Ευχαριστούμε.

Χαρίζω έναν επίδεσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ο Dexter θα χαρεί ιδιαίτερα. Όπως και κάτι άλλα παιδιά που ξέρω. Ευχαριστούμε.

Χαρίζω έναν επίδεσμο.

Τον παίρνω και προσπαθώ να σου κλείσω το στόμα.

Χαρίζω ένα χρησιμοποιημένο εισιτήριο του Μετρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isolove

Νεοφερμένος

Ο Αλεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
περνω το εισιτηριο για να κανω μια βολτα στο μετρο με το ρισκο να με ποιασουν
και να παρω προστιμο.

Χαριζω ενα προστιμο απο το μετρο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Τον παίρνω και προσπαθώ να σου κλείσω το στόμα.

Χαρίζω ένα χρησιμοποιημένο εισιτήριο του Μετρο.

Το παίρνω και στο ταΐζω, μπας και σταματήσεις την γκρίνια. :D

Χαρίζω μια Lifo της 20ης Δεκεμβρίου 2007.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Χαριζω ενα προστιμο απο το μετρο.....

Χαρίζω μια Lifo της 20ης Δεκεμβρίου 2007.

Παίρνω το πρόστιμω και το σκίζω, σαν γνήσιος Έλλην :D
Την Lifo την πετάω, γιατί είναι της Μολκα.

Χαρίζω ένα ποτήρι γάλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Δεν θέλω να γίνω κακιά, οπότε θα το πιω, γιατί μ' αρέσει το γάλα.

Χαρίζω έναν shaman. Αν και πάω στοίχημα ότι δεν το θέλει και κανείς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τον παίρνω (αρκεί να είναι κεφάτος!)

Χαρίζω ένα σοκολατάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Το παίρνω το παίρνω! Γιάμι.. (και πρόσεχε με τον shaman, περνάει δύσκολη περίοδο αυτές τις μέρες :P )

Χαρίζω έναν Tom Hanks, ή τουλάχιστον τον ανταλλάζω με έναν Johnny Depp..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Άντε να τον πάρω και αυτόν! (Δεν ανταλλάσσω τον Johnny! Είναι δικός μου, δικός μου , ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!! :P)

Δίνω τον Tom Hanks που μου έδωσε η Μολκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τον παίρνω (αρκεί να είναι κεφάτος!)

Με πήρε η Φοιμπς! Γιουχου. :look:

Δίνω τον Tom Hanks που μου έδωσε η Μολκα!

:mad:Τον παίρνω και τον δίνω στον Τσακ Νορρις = instant death.

Χαρίζω την έξοδό μου για απόψε (μόνο την έξοδο, όχι και την παρέα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
την παιρνω μπας και κουνηθω απο δω μεσα:P

χαριζω ενα κομματι τουρτα με καραμελωμενα αμυγδαλα πανω...σλουρπ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top