Χαρίζω...

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δωστα εδω να σου κανω το καλο;)

χαριζω τα ρουχα που δεν με κανουν πια:( και ειναι ολοκαινουρια...κλαψ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Tα περνω και ελπιζω να μου κανουν γιατι γιορτες ειναι σαβουριασαμε αρκετα!!


Χαριζω ενα σκυλακι, απο τα 4 που εχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το παιρνω και το κανω δωρο στον αντρα μου που λατρευει τα σκυλια.

χαριζω ενα ματσο χρηματα σε καποιον που τα εχει πραγματικα αναγκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα παίρνω και θα δω τί θα τα κανω.

Χαρίζω την απόδειξη που βρήκα στην τσέπη μου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Τα παίρνω και θα δω τί θα τα κανω.

Χαρίζω την απόδειξη που βρήκα στην τσέπη μου..:P

Αλήτη, φέρε εδώ τα χρήματα τώρα!!!:mad::P Θέλω νέο PC!:clapup::clapup::clapup:

Την απόδειξη τη χαρίζεις στο Γιώργο, τις μαζεύει σαν τρελός!:hehe:

Χαρίζω το άγχος μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το παίρνω :)! Όσο και να θέλει λίγο θα με επηρεάσει ;)!

Χαρίζω λίγο από τον πυρετό μου, μπας και νίωσω λίγο καλύτερα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα παίρνω και θα δω τί θα τα κανω.

Χαρίζω την απόδειξη που βρήκα στην τσέπη μου..:P
Φέρτην εδώ ρε αλήτη! :P




Παίρνω και τον πυρετούλη της Φοίβης, ο οποίος με βλέπει και τρομάζει! :strong:




Χαρίζω ένα χαμόγελο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το παιρνω αν εχεις ωραια δοντια:teasing:

χαριζω ενα ποτηρι φρεσκοστυμενο χυμο πορτοκαλι:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
το παιρνω αν εχεις ωραια δοντια:teasing:

χαριζω ενα ποτηρι φρεσκοστυμενο χυμο πορτοκαλι:hehe:
Το θέλω…

Χαρίζω …ένα άρθρο από το Focus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Την παίρνω εγώ και γρήγορα, μήπως με προλάβει κανένας άλλος, γιατί την έχω ανάγκη!!!
Χαρίζωωωω...χαρίζω μια πιατέλα με κουραμπιέδες που ξέμειναν από τις γιορτές γιατί άν τους φάω θα χρειάζομαι φορτηγό για να μετακινούμαι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gerodimos

Νεοφερμένος

Ο gerodimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Την παίρνω εγώ και γρήγορα, μήπως με προλάβει κανένας άλλος, γιατί την έχω ανάγκη!!!
Χαρίζωωωω...χαρίζω μια πιατέλα με κουραμπιέδες που ξέμειναν από τις γιορτές γιατί άν τους φάω θα χρειάζομαι φορτηγό για να μετακινούμαι.:D

Γίνεται να μοιραστούμε μαζί την αγάπη και να δώσουμε σε κάποιον άλλον τους κουραμπιέδες μωράκι μου;
Χαρίζω, χαρίζω... τους κουραμπιέδες και κρατάω την πιατέλα, μπορεί να μου χρειαστεί...
Που ξέρεις καμμοιά φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παίρνω τα κουραμπιεδάκια και τα τρώω....




Χαρίζω.... ένα φιλί στο μέτωπο στο επόμενο κοριτσάκι (αν είσαι αγοράκι πέρνα άλλη μέρα :P).



















Νεκρώνει το τόπικ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το πέρνω και ανταποδίδω:)

Χαρίζω την στίβα με τα τιμολόγια για καταχώρηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris883

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris883 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Τα παίρνω και τα δίνω στον επόμενο που προσφέρεται να τα καταχωρήσει εκεί που πρέπει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πφ! τεμπέληδες!
τα παίρνω εγώ και τα καταχωρώ!

κι επειδή ότι υπάρχει ανάγκη για αγάπη...
χαρίζω κι άλλη απ την αγάπη μου και μια αγκαλιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
την παιρνω γιατι ειναι δικη σου αναστασια...αααα θελω και το μωρουλακι μαζι ε;:P πακετο....

χαριζω λιγη συνεφια απο το βορρα :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crisscross

Νεοφερμένος

Η crisscross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιρνω την συνεφια γιατι ταιριαζει με την διαθεση μου....

χαριζω την στοιβα με τα βιβλια που με περιμενουν για διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thrilitsa

Νεοφερμένος

Η thrilitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Tα παίρνω εγώ, για να ξελαμπικάρει λίγο το μυαλουδάκι σου...

Χαρίζω ένα καλάθι γεμάτο παιχνίδια από τα παιδιά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
τα παίρνω και τα δίνω στα ανήψια μου


Χαρίζω τα δικά τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top