Χαρίζω...

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Χαρίζω τα παλιά γυαλιά μυωπίας μου

Τα αγοράζω 10 ευρωπουλάκια και στα ξαναμαναπουλώ 30 (να μη σου λείψουν,κρίμα είνα.Καλό είναι να έχεις ένα δεύτερο ζευγάρι) και με το κέρδος χτυπάω ένα κιλό μελομακάρονα που χουν φτάσει στο Θεό (Ένα κιλό μελομακάρονα 18 ευρώ! Ρε ήμαρτον.Ένα ευρώ το μελομακάρονο; Έχει να πάει σύννεφο το ρυζόγαλο...)

(Προλάβετε)..Χαρίζω ένα πακέτο παπαρδέλες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Τι είναι οι παπαρδέλες; Έχουν αξία; Φέρτες να τις πουλήσω όσο όσο!


Χαρίζω το κορμί μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Eγώ ήθελα τις παπαρδέλες, δεν τις πρόλαβα, μπουάαααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Χαρίζω το κορμί μου!
Ξέρω κάτι παιδάκια ,εκκολαπτόμενους γιατρούς που πολύ θα το εκτιμήσουν :P:P:P



Χαρίζω τη βλακεία που συναντάω καθημερινά μπροστά μου!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Την πέρνω, λίγη παραπάνω τι κακό θα κάνει;;)

Χαρίζω ένα φιλί στο μάγουλο και μία αγγαλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
thx!

Λιγη στοργή και προδερμ πάντα χρειάζονται :)



Χαρίζω χριστοθγεννιάτικες κάρτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
τις παιρνω εγω.

χαριζω το ραντεβου που επρεπε να ημουν πριν μιση ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Το παίρνω...τι να το κάνω δε ξέρω, μάλλον θα με κυνηγούν επειδή το έχασα, ε? ;)

Χαρίζω ένα εισητήριο τρένου Intercity express
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το παίρνω για να εξαφανιστώ για λίγο

και χαρίζω ένα μωρό που κλαίει :P
(για λίγο όμως, όταν σταματήσει το κλάμμα, να μου το επιστρέψετε περικαλώ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το παίρνω και του δείχνω ένα γυαλιστερό δαχτυλίδι κάνοντας ταυτόχρονα περίεργους ήχους, μπας και σταματήσει να κλαίει :)

Χαρίζω την πείνα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
φέρτην εδώ να κάνει παρέα με τη δικιά μου!



Χαρίζω ένα μαρκαδόρο κόκκινο ( τον πράσινο που επίσης έχω τον θέλω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τον θέλω εγώ!!! θα γράψω με αυτόν στα κουτιά απ τα Χριστουγεννιάτικα δώρα τα ονόματα κι ευχές :D


χαρίζω ένα χριστουγεννιάτικο στολίδι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το παίρνω να του κάνω μία ζεστή αγκαλίτσα.



Και χαρίζω ένα καφέ βαρύ - πικρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Παίρνω το μικροσκοπικό φλυτζανάκι του καφέ (φιλοτεχνημένο από τον Μυταρά που απεικονίζει μια κοκκινογάλαζη μπεκάτσα) και το ακουμπώ δίπλα στη καρδιά μου για παρηγοριά.Ταιριάζουνε τα δυο τους...Βαρύ-πικρό (δίχως φουσκάλες).Αλλιώς θα έλεγες "χαρίζω ένα καφέ βαρύ-πικρό-φουσκαλάτο" και θα'πρεπε να σκεφτώ τί να κάνω με τις φουσκάλες..Μάλλον θα τις έσπαγα και μετά ξανά απ΄την αρχή...:P


Χαρίζω μια ντάμα κούπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Παίρνω την ντάμα κούπα και κατεβάζω φλος ρουαγιάλ, κέρδισα 1.500€! :P


Χαρίζω την υπόλοιπη σπανακόπιτα που δεν θα φάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena

Νεοφερμένος

Η marialena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παίρνω τη σπανακόπιτα και ταϊζω τον σκύλο μου - ξεμείναμε από κροκέτες.


Χαρίζω το αυτοκίνητό μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το παίρνω και πάω μια μακρινή βόλτα! :)

Αφήνω ένα άδειο πακέτο τσιγάρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena

Νεοφερμένος

Η marialena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Το πετάω στα σκουπίδια - ακατάστατη είσαι! ;)

Αφήνω ένα κομμάτι μηλόπιτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το τσακίζω με την μία! :D

Χαρίζω το κασκόλ μου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena

Νεοφερμένος

Η marialena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ωωωω ό,τι πρέπει για σήμερα!

Χαρίζω το πορτοκαλί σκουφάκι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top