Φωτό του Desktop σας (Παιχνίδι)

Ποιο [post=501374][color=red]Desktop[/color][/post] σας αρέσει περισσότερο;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • [url=https://img233.imageshack.us/my.php?image=dfhmw7.jpg]Desktop #4[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img242.imageshack.us/my.php?image=desktopsdfh9ib9.jpg]Desktop #6[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img295.imageshack.us/my.php?image=hjdky1.jpg]Desktop #7[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img233.imageshack.us/my.php?image=gfh3xp7.jpg]Desktop #8[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img512.imageshack.us/my.php?image=dfhdfih9.jpg]Desktop #14[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κι εγώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Me too! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χει.....και γω θελω να γελασω ...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λοιπόν.. για δηλώστε συμμετοχή όσοι ακόμα ενδιαφέρεστε.. και ας αναλάβει κάποιος να συλλέξει τις φωτογραφίες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και εγώ θέλω αν παίξω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ηρω να αναλαβεις εσυ...τι καθεσαι και ψαχνεις αλλον?!:P
Αιντε ξεκουνησου κοπελια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κοπελιά εγώ να το αναλάβω, δεν έχω πρόβλημα, αλλά πως θα μου στείλετε τις φώτος;:)


Έχουμε δηλαδή μέχρι στιγμής (με τη σειρά που δήλωσαν συμμετοχή):
  1. Ηρώ
  2. Resident_Evil
  3. fandago
  4. invalid
  5. tetragrammaton
  6. Bill_Slayer
  7. ale3andros
  8. Neraida
  9. Phoebe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έχω ήδη την πρώτη φώτο και μία η δική μου, δύο στον αριθμό!:P

Άντε να παίρνετε σειρά και οι υπόλοιποι.. :D
Όσοι έχετε το msn-mail μου, στείλτε την σε αυτό, οι υπόλοιποι με πμ είτε απευθείας τη φωτογραφία (αν γίνεται) ή σας στέλνω το mail μου για να τη στείλετε εκεί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
μέσα και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
me too
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έχω ήδη 4 φωτογραφίες :)

Έχουμε δηλαδή μέχρι στιγμής (με τη σειρά που δήλωσαν συμμετοχή):
  1. Ηρώ
  2. Resident_Evil
  3. fandago
  4. invalid
  5. tetragrammaton
  6. Bill_Slayer
  7. ale3andros
  8. Neraida
  9. Phoebe
  10. commie
  11. fantasmenos
  12. εσύ;;:P:P
Πότε λέτε να κλείσουμε τις συμμετοχές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και εγω μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
  1. Ηρώ
  2. Resident_Evil
  3. fandago
  4. invalid
  5. tetragrammaton
  6. Bill_Slayer
  7. ale3andros
  8. Neraida
  9. Phoebe
  10. commie
  11. fantasmenos
  12. Dark_kronos
  13. εσύ;;:P:P
Πότε λέτε να κλείσουμε τις συμμετοχές;
Εγώ λέω να τις κλείσουμε την Τρίτη το βράδυ και την Τετάρτη να βγάλεις ένα post με τις φωτογραφίες σε τυχαία σειρά με αριθμούς. Έπειτα ο καθένας μας θα κάνει λίστα με αντιστοιχίες εικόνας με μέλος και όποιος έχει τα πιο πολλά σωστά κερδίζει :D

Θα λέμε δλδ κάτι του στυλ:
φωτό - μέλος
1 - fandago
2 - fantasmenos
...

Το πόσα σωστά έχει ο καθένας θα το μάθουμε μόλις πουν σίγουρα όλοι όσοι έχουν δώσει εικόνα την λίστα τους και σίγουρα πριν την Παρασκευή το βράδυ. (μπορούν να μαντέψουν και όσοι ΔΕΝ έχουν δώσει εικόνα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
ΔΗΛΩΝΩ συμμετοχή.-:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
  1. Ηρώ
  2. Resident_Evil
  3. fandago
  4. invalid
  5. tetragrammaton
  6. Bill_Slayer
  7. ale3andros
  8. Neraida
  9. Phoebe
  10. commie
  11. fantasmenos
  12. Dark_kronos
  13. Nininaou
  14. εσύ;;:P:P
Το πως θα σταλουν στην Ηρω λυθηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
  1. Ηρώ
  2. Resident_Evil
  3. fandago
  4. invalid
  5. tetragrammaton
  6. Bill_Slayer
  7. ale3andros
  8. Neraida
  9. Phoebe
  10. commie
  11. fantasmenos
  12. Dark_kronos
  13. Nininaou
  14. εσύ;;:P:P
Το πως θα σταλουν στην Ηρω λυθηκε?

Ναι!


Όσοι έχετε το msn-mail μου, στείλτε την σε αυτό, οι υπόλοιποι με πμ είτε απευθείας τη φωτογραφία (αν γίνεται) ή σας στέλνω το mail μου για να τη στείλετε εκεί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μωρε τι προταθηκε το γνωριζω, αν δουλευει η προταση δεν ξερω!:P:P

Kalhmera Phoebe me to apisteyto avatar!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μωρε τι προταθηκε το γνωριζω, αν δουλευει η προταση δεν ξερω!:P:P

Kalhmera Phoebe me to apisteyto avatar!!!!;)


Ναι μια χαρα δουλεύει!!! Εγώ την έστειλα χθες στην Ηρώ! Η Ηρώ μετά, λογικά, δεν θα μπορεί να ψηφίσει! :)


Καλημέρα και σε εσένα Neraida!!! Ευχαριστώ πολύ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Phoebe, μην την ακούς τη Νεράιδα! :worry:

Προσπαθεί να σε κάνει να της αποκαλύψεις το ντέσκτοπ σου...:devil:

Τι τέλεια που είσαι! Και τι καταπληκτικό το άβατάρ σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top