Φωτό του Desktop σας (Παιχνίδι)

Ποιο [post=501374][color=red]Desktop[/color][/post] σας αρέσει περισσότερο;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • [url=https://img233.imageshack.us/my.php?image=dfhmw7.jpg]Desktop #4[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img242.imageshack.us/my.php?image=desktopsdfh9ib9.jpg]Desktop #6[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img295.imageshack.us/my.php?image=hjdky1.jpg]Desktop #7[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img233.imageshack.us/my.php?image=gfh3xp7.jpg]Desktop #8[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img512.imageshack.us/my.php?image=dfhdfih9.jpg]Desktop #14[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Εγω θα κλείσω απ' ότι φαίνεται τον πρώτο γύρο. Κρόνε σου έχω ήδη χτυπήσει στο msn, όποτε μπορέσεις πες να σου στείλω το desktop μου.:clapup:


ΥΓ: Ας βγάλω και μια φωτό το γραφείο, για θα ουρλιάξει το Ισιλιέλι στην Κουβεντούλα πάλι!:P :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
εγω ακομη να βρω χρονο να στειλω ... μαλλον στον επομενο γυρο

κοιτα το θεμα ειναι να ειναι ενα αυθορμητο screenshot πατα ενα printscreen και ειναι θεμα δευτερολεπτων. εκτος αν θες να τακτοποιησεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παικτη το ελαβα
Αρχοντα μπεικα msn, οποτε μπεις στειλτω μου.
Exp δεν πειραζει, να ανακυκλωνετε και το παινιδι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχιζουμε λοιπον.Θα βριτε τα link στο πρωτο ποστ και οπως θα δειτε και εκει εχω 16screenshot αλλα μονο 15 χρηστες, οποτε παρακαλω οπιον δεν ειναι στην λιστα να μου στειλει πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αχαχαχ, το δικό μου θα το καταλάβουνε χωρίς να πατήσουνε καν το λινκ βρε :D. αρκεί να δούνε το λινκ :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το δικο μου ειναι το πιο ευκολο απο ολα, αρκει να εχει ελαχιστη παρατιριτικοτιτα. Και μερικα ακομα ειναι ψιλοευκολα. Τα περισσοτερα παντος δεν θα τα εβρησκα αν δεν ηξερα πιανου ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Desktop 9 https://xs201.xs.to/xs201/06214/e23rt.jpg---------------> MonaXoS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αυτή είναι του valder... ε; :)

https://img127.imageshack.us/img127/571/desktop34vc.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Desktop 7 και 16 είναι ίδια! :hmm:

Πολύ δύσκολο! Α, πα, πα...
Desktop 11 λέω Weak
Desktop 13 λέω Doo
Desktop 5 Petros
Desktop 15 KE
Desktop 7 Koraki
Desktop 4 (κάποιος που του αρέσει η αστρονομία! Αμ θα τον βρω που θα μου παει! :P )

Be back later!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λοιπον, το 9 ειναι του μοναχου
Το 14 ειναι το δικο μου
Το 6 δεν ειναι του valder
Το 4 ειναι του ifrit
Το 3 ειναι του Valder
Το 11 ειναι του Weak
Το 13 δεν ειναι της Doo
Το 5 ειναι του Πετρου
Το 15 δεν ειναι της ΚΕ
Το 7 δεν ειναι του κορακιου

Απφου το 7 και το 16 ειναι ιδια τοτε εκανα λαθος, σωστα ειμαστε 15 χρηστες και 15 desktops
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Valder, τρομερό theme! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ifrit μόλις σε συμπάθησα λίγο παραπάνω! ;)

(έχουμε παρέα κύριοι ...αρχίσαν τα database errors :(
αν χρειαστεί, ραντεβου στο chat? )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Valder, τρομερό theme! :D

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!:) Βασικά δεν είναι μόνο Theme. Είναι πολύ πιο παραμετροποιημένο. Επίσης μπορείς να ανατρέξεις στην φωτοθήκη (γκαλερί αγγλιστί) στο δικό μου φάκελο (άλμπουμ αγγλιστί) και να δεις κι άλλη μια δουλειά που έχω κάνει σε εμφάνιση σαν MacOSX. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
ifrit μόλις σε συμπάθησα λίγο παραπάνω! ;)

(έχουμε παρέα κύριοι ...αρχίσαν τα database errors :(
αν χρειαστεί, ραντεβου στο chat? )
Χαίρομαι :D λόγω backround να φανταστώ; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
Desktop 4 (κάποιος που του αρέσει η αστρονομία! Αμ θα τον βρω που θα μου παει! :P )

Αρχική Δημοσίευση από Dark_Kronos:
Το 4 ειναι του ifrit

Ναί ναι! λόγω Starry Night! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το 12 ειναι του Hunter το 7 ομως δεν ειναι της dooo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top