Φυλακές (Παλέρμο) και Παράδεισος

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα να ειμαι ιδια με αυτην στη φωτογραφια..:rolleyes::rolleyes: μα τετοια ομοιοτης..:rolleyes::rolleyes::lol::lol::lol::lol:

Να προσεξεις τι θα γραψεις στο επομενο επεισοδιο γιατι θα χαλασεις μια φιλια και μια μεγαλη αγαπη!:mad::mad:


:P

Έτσι είναι οι κακοί του παλέρμο Σιμώνη.. Σπέρνουν διχόνιες :whistle: Μη σου κάνει εντύπωση αν πει πως σε σκότωσα για να πάψει να σε αγαπάει ο Τόμας το τρενάκι ;)

Καμία διχόνοια....
Απλά θα κατανοήσετε και οι δυο το μεγαλείο του Τόμας τρενάκι και θα κατανοήσετε πως μπροστά σε ένα τέτοιο άντρα δεν χωράνε εγωισμοί. Και επειδή ακριβώς η φιλία σας είναι τόσο μεγάλη, θα τον μοιραστείτε!!!!:P:P
Μετά από αρκετό καιρό όμως η Άννα κατανοώντας αυτή τη μεγάλη αγάπη, θα κάνει την ανατροπή!;)


Ποιος τη χάρη σου Άννα τον καλύτερο ρόλο σου γράφω!!! :whistle:
Όχι για να μην λες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το είπαν τα άστρα.. Είναι γραφτό μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ανακοίνωση
Σαββατοκυριακό
Αύριο θα βάλω έναν γρίφο σε τυχαία χρονική στιγμή.
Αυτόν τον γρίφο θα πρέπει να τον λύσετε και να μου στείλετε σε μένα (όχι στην phoebe) με pm την απάντηση (στην συνέχεια θα ενημερώσω την phoebe ποιος νικησε και τι διάλεξε. Ο λόγος που το κάνω αυτό είναι για να καταλάβω ποιος έστειλε πιο γρήγορα σωστή απάντηση.
αν η απάντηση δημοσιευθεί από τυχαίο μέλος στο thread νικητής είναι θα είναι αυτός που θα μου στείλει πρώτος την σωστή απάντηση.

Όποιος μου στείλει σωστή απάντηση γρηγορότερα θα δημοσιεύσω χωρίς να πω ποιος νίκησε μια πληροφορία που θέλει και Ο νικητής αν έχει καλή ιδιότητα θα διαλέξει ανάμεσα σε τρεις επιλογές:
1) Ποιο/α μέλη της φυλακης ή του παραδείσου έχει ιδιότητα κακού (κακός είναι τσιράκι ή δολοφόνος).
2) Πόσοι κακοί είναι είναι στην ζωή (κακοί είναι τσιράκι και δολοφόνοι)
3) Την ακριβή ταυτότητα δύο τυχαίων μελών που έχουν αποχωρήσει. (θα μάθετε ακριβώς τι ήτανε οπότε κοιτόντας το ιστορικό μπορείτε να καταλάβετε την στρατηγική).

Αν νικήσει στον διαγωνισμό κάποιος κακός

1) Τότε θα δημοσιεύσω πάλι απάντηση αλλά με ψευδείς πληροφορίες. :). Τις οποίες θα μου πει ο κακός νικητής.

Η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ
οι νεκροί θα μιλάνε με το emoticon
:angelnot:
ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΕΚΡΟΙ ΚΑΙ ΦΥΛΑΚΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΟΛΟΙ ΜΙΛΑΝΕ ΣΤΟ THREAD.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τέλειο! :clapup: Μόνο πρόσεξε μήπως η απάντηση είναι διαθέσιμη με ένα απλό googling γιατί τότε θα κερδίσει αυτός που γράφει πιο γρήγορα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Παιδακια προετοιμαστειτε παιζει να σας ερθω το βραδυ....:devil:

:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:

ναι σωστα καταλαβατε.....:(

Ειμαι φυλακηηηη....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλως τους βρήκες. Εγώ είμαι αγγελάκι στον ουρανό, δεν έχω πάρε δώσε με εσάς, άντε.. :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μωρε και εγω αγγελουδι ειμαι αλλα αυτα χαζα ειναι δεν καταλαβαινουν....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αργησα να μιλησω, αλλα να 'μαι κι εγω...
Το ξερα βρε JaneWin πως ησουν αθωα, αλλα δεν πειραζει, αυριο μπορουμε να μιλησουμε χωρις φοβο και παθος!! Το μονο προβλημα ειναι πως στην κολαση χανω που και που τη συνδεση με το net:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πωπω... Υπερπαραγωγη θα μας κανουνε!!! Ρε Ζωη τι καθεσαι και γραφεις??? Οφειλω να ομολογησω οτι τα λες πολυ νοστιμα ομως... Αλλα βεβαια... Οπως λενε αν δεν παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει...

Καλα ρε JaneWin... Πως τα καταφερες ετσι??? Χειροτερη διαχειριση κι απο μενα εκανες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Χειροτερη διαχειριση κι απο μενα εκανες...

Τι εννοεις??

Αααα ασχετο εγω με σενα ειμαι θυμωμενη γιατι πολλοι επηρεαστηκαν απο εσεν και με εδιωξαν .....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κι εγω ειμαι θυμωμενος με την roseberry...

Ετσι πανε οι υποψιες... Καποιοι αθωοι την πληρωνουν... Η αληθεια ειναι ομως οτι οι δολοφονοι εχουν γινει πλεον προβλεψιμοι στην προσπαθεια τους να δειξουν οτι αποδεκατιζονται... Ειδες ποιον σκοτωσαν??? Αυτον που υποπτευοταν εσενα και εβγαλε εμενα εξω...

Αλλα στο τελος της ψηφοφοριας καρφωθηκαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
δικαιολογιες....:'(

Αφου δεν ηξερες οτι ειμαι δολοφονος τι το πες τι το πες???:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως πιστευα οτι εισαι... Με μπερδεψε η συμπεριφορα σου... Ταιριαζες στο προφιλ του δολοφονου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μμμ μπορεις να το αναλυσεις λιγακι πιο πολυ???:)

Γτ ψαχνω να βρω τι εκανα και με θεωρησαν ολη δολοφονο...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μμμ μπορεις να το αναλυσεις λιγακι πιο πολυ???:)

Γτ ψαχνω να βρω τι εκανα και με θεωρησαν ολη δολοφονο...:confused:

Οσοι σε ψηφιζαν πεθαιναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ναι και νομιζει οτι ειμαι τοσο ηλιθια για να το κανω αυτο???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λαθος μου... Το επαιξαν πολυ καλα οι δολοφονοι... Μεχρι σημερα... Συγνωμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ναι ρε εσυ οκαυ δεν πειραζει...:)

Απλα θεωρω ηλιθιο το να σκοτωνεις οποιον σε ψηφιζει.....κανει μπαμ μετα....;)

εσυ τωρα φυλακη εισαι η παραδεισο??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Κι εγω ειμαι θυμωμενος με την roseberry...

Ετσι πανε οι υποψιες... Καποιοι αθωοι την πληρωνουν... Η αληθεια ειναι ομως οτι οι δολοφονοι εχουν γινει πλεον προβλεψιμοι στην προσπαθεια τους να δειξουν οτι αποδεκατιζονται... Ειδες ποιον σκοτωσαν??? Αυτον που υποπτευοταν εσενα και εβγαλε εμενα εξω...

Αλλα στο τελος της ψηφοφοριας καρφωθηκαν...

:hmm::hmm: σε ακουω αγαπητε μου...ποιο ακριβως ειναι το προβλημα ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top