Φυλή Survivor #1: Hakuna Matata

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
εγω!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
εγώ ειμαι εντάξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κι εγώ ψηφίζω Ευπατρίδη. Δεν έχει συμμετάσχει καθόλου και μάλλον του έλειψε το σπίτι του.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπόν ας πω και εγώ τώρα γιατί
ίσως αυριο να μην μπορέσω να μπω αρκετά νωρίς ώστε να ψηφίσω!
Ψηφίζω Ευπατρίδη(:redface:) γιατί δεν έχει συμμετάσχει ενεργά στο παιχνίδι!
Βασικά δεν φταίει αυτός που είναι διακοπές
αλλά ίσως θα ήταν καλύτερα να μπει στο επόμενο σαρβαιβορ:/:
όπου θα έχει περισσότερο χρόνο
τι λες Χρήστο?;)
Θέλω να ελπίζω πως θα υπάρξει και επόμενο παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
λυπαμαι που θα το πω, αλλα ψηφιζω και εγω ευπατριδη γιατι ελειπε την ημερα της αποστολης:\ κριμα γιατι ηταν απο τους παιχτες που χαρηκα οταν ηταν στην ομαδα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ενημερώνω ότι αύριο το απόγευμα δεν θα μπορέσω να είμαι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ας ψηφισω και εγω..:(

Ψηφιζω τον Ευπατριδη διοτι πιστευω πως δεν εχει και πολυ χρονο αφου ειναι στις διακοπες...:/: και δεν προλαβαινει να ασχοληθει και με την ομαδα..=(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να συνεχίσουμε

Eupatridis η φυλή μίλησε. Μάζεψε τα πράγματά σου και έχε γεια από την συμμαχία. Μπορεις να πεις τα τελευταία σου λόγια να κανεις προβέψεις για τον τελικό νικητή και να διαλεξεις επόμενο αρχηγό. (Σε περίπτωση που δεν ποστάρει μέχρι την αυριανή δοκιμασία ο eupatridis αρχηγός παραμένει η love_angel)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Γεία σου Ευπατρίδη!
Καλό ταξίδι για το σπίτι
και θα μπεις στο επόμενο σαρβαιβορ
που θα έχεις περισσότερο χρόνο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ρε παιδια...
συγνωμη αν σας ζαλιζω, αλλα πρεπει να βρω και γω μια λυση
μεχρι τωρα 3 απο εσας μπορειτε για τις 6
αλλα απο εμας οχι
οι δικοι μου μαλλον θα μπορεσουν για 6.30
εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ρε παιδια...
συγνωμη αν σας ζαλιζω, αλλα πρεπει να βρω και γω μια λυση
μεχρι τωρα 3 απο εσας μπορειτε για τις 6
αλλα απο εμας οχι
οι δικοι μου μαλλον θα μπορεσουν για 6.30
εσεις?


Χωρίς να παρακολουθώ το παιχνίδι, σαν αδίστακτος που είμαι, στη θέση τους θα έλεγα να γίνει στις 6 να μην μπορείτε να κατεβάσετε ομάδα και να χάσετε τη δοκιμασία στα χαρτιά. Πάνω από όλα έχει σημασία η νίκη. Έτσι και αλλιώς, στο τέλος θα μείνει μόνο ένας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Χωρίς να παρακολουθώ το παιχνίδι, σαν αδίστακτος που είμαι, στη θέση τους θα έλεγα να γίνει στις 6 να μην μπορείτε να κατεβάσετε ομάδα και να χάσετε τη δοκιμασία στα χαρτιά. Πάνω από όλα έχει σημασία η νίκη. Έτσι και αλλιώς, στο τέλος θα μείνει μόνο ένας :P

αγαπητη φαντασμενη....
ονομα και πραγμα... :P:P:P
αν δεις το ποστ 1 ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η δημιοσιευση σε εξω-νησιωτες.....
στο θεμα μας τωρα...
δεν νομιζω να τιμαει και τοσο τους χακουνες να κερισουν στα χαρτια οπως λες... ;);)
για μια υπολειψη ζουνε..
αν εχουν τις ικανοτητες (:whistle::whistle::whistle:) , να μας κοντραρουν στα ισια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
αγαπητη φαντασμενη....
ονομα και πραγμα... :P:P:P
αν δεις το ποστ 1 ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η δημιοσιευση σε εξω-νησιωτες.....
στο θεμα μας τωρα...
δεν νομιζω να τιμαει και τοσο τους χακουνες να κερισουν στα χαρτια οπως λες... ;);)
για μια υπολειψη ζουνε..
αν εχουν τις ικανοτητες (:whistle::whistle::whistle:) , να μας κοντραρουν στα ισια...

Αγαπητό γοργονοκόριτσο (δεν έχεις όνομα και πράγμα) :P

αν δεις στο ποστ 1 ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η δημοσίευση σε εξω-φυλους οπότε και εσύ τεχνικά είσαι παράνομη

Στο θέμα έχουν δικαίωμα να μιλάνε μόνο οι παίχτες της φυλής, η ΣΟΥΕ καθώς και ο παρουσιαστής.

Επίσης παίρνεις πολύ σοβαρά πράγματα και χρήστες που δεν έχουν τον παραμικρό ενδοιασμό να σε κανιβαλίσουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αγαπητη φαντασμενη...
εχω καθε λογο να μιλαω
καθως ειμαι μελος της ΣΟΥΕ, που επιτρεπεται να μιλαει οπως τονιζεις
το ληξαμε τωρα???
οσο για το να με κανιβαλισουν...
τουλαχιστον ολοι οι παιχτες, ειναι συμφωνοι με τους κανονες
και δεν υπαρχει προβλημα
τωρα να με κανιβαλισει καποιος απο εκτος...
1. δεν του πεφτει λογος
2. ας κανει οτι θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
αγαπητη φανατσμενη...
εχω καθε λογο να μιλαω
καθως ειμαι μελος της ΣΟΥΕ, που επιτρεπεται να μιλαει οπως τονιζεις
το ληξαμε τωρα???

Λολ φανατισμενη ΣΟΥΕ εισαι; Και σε πέρασα για φανατισμένη παίχτρια της άλλης ομάδας...

έπεσα μέσα στο επίθετο.

Τώρα το σφύριξα και έληξε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
huston we have a problem...
επειδη πρεπει να βγαλω και ανακοινωση...
εχουμε και λεμε...
ο αυριανος αγων θα διεξαχθει στις 6:15 μ.μ. στο αντιστοιχο τοπικ (αφου το ξεκλειδωσει βεβαια νωριτερα ο αγαπητος εχρθος ;))

στο αγωνα θα λαβουν μερος οι κατωθι παιχτες

Hakuna Matata : lovesome , jj! , Jane_Win

Τα Χρυσα Γκαζακια : Wild_Boy , element skate , foreverfreak

η τυχη των love_angel και Morelo αγνοειται μεχρι στιγμης

παρακαλεισθε να συντονιστειτε απο τις 5:45 περιπου για τυχον προβληματα και αποριες

ζητω συγνωμη για την ωρα (ξερω οτι καποιους δεν τους βολευει) , αλλα επρεπε τουλαχιστον να μαζευτουν 3 παιχτες απο καθε ομαδα...:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
και γω θα λαβω μερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αρχηγινα....
σε περιπτωση που δεν ειναι οι 2 ομαδες με ισο αριθμο παιχτων (μαλλον εσεις θα ειστε περισσοτεροι) θα πρεπει να αποκλεισεις καποιους...
(απλη ενημερωση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
φυσικα και οχι! στο προηγουμενο ειχαμε εμεις απουσιες. θα παιξουμε ολοι! δε το διαπραγματευομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Στο προηγουμενο ελειπαν δυο ατομα απο την ομαδα μας και δεν κανατε τιποτα...=)
Γιατι να αλλαξουν οι κανονες σημερα???;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top