Φυλή Survivor #1: Τα Χρυσά Γκαζάκια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παει ο Morelo, εφυγε νωρις...
Αλλα η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο δε λενε?? Θα παρουμε το αιμα μας πισω αυριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
α ναι μορελο....
ξεχασα...
(καλα που ειναι και ο φοκος... :redface:)
πρεπει να ορισεις αρχηγο...
Α οκ!
Επειδη στην αρχη ειχα ψηφισει τον foreverfreak για αρχηγο,λεω να ορισω καποιον αλλο για αρχηγο τωρα... απλα για ανανεωση!
οριζω για αρχηγο την z0itCa!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αχ, μπραβο σου ρε Morelo κι εγω εκεινη σκεφτομουνα για επομενη αρχηγο!!
Σου παραδιδω τα σκηπτρα ZoitCa...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
zOitCa εισαι και επισημα η νεα αρχηγος....
συγχαρητηρια!!!

και αγαπητα γκαζακια μου....
με τη νικη αυριο..... ;)

ΤΑ ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Α ρε Δημήτρη με σκλαβώνεις!:redface::redface:
Ελπίζω αυτή η αλλαγή να μας κάνει καλό!:)

Αύριο πάμε για τρελή νίκη αγαπημένα μου γκαζάκια!!!!!!!!!!!
Και μετά θα απολαύσουμε λίγο.. ιδιαίτερο .. καπνό με το σετ καπνιστή που έχει φέρει μαζί του ο foreverfreak!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Η δοκιμασία σήμερα, όπως μας ενημέρωσε η Γοργόνα μας, είναι στις 5. Εγώ όπως έχω πολλάκις πει, τα απογεύματα δεν μπορώ λόγω φροντιστηρίων.
Ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι έρχομαι σε μία πολύ δύσκολη θέση αυτή τη στιγμή διότι ακόμη μία φορά η ώρα δεν έχει προσαρμοστεί ώστε να βολεύει και εμένα, ενώ οι προτάσεις μου ήταν πάμπολλες....

Σας καλώ λοιπόν αγαπημένα μου γκαζάκια να δώσετε περήφανα το παρόν και να υψώσετε το ανάσταμά σας κερδίζοντας ακόμη μία μονομαχία!!!

ΤΑ ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ξερω οτι η ωρα πιθανον μερικους να μην τους βολευει, αλλα οτι ωρα και να βαλουμε τη δοκιμασαι, παλι μερικοι δεν θα μπορουν...
δυστυχως δεν μπορουσα και γω αλλη ωρα λογω δουλειων..
την επομενη φορα θα ειναι καλυτερα τα πραγματα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
γκαζακια μου δυστυχως χασαμε...
(παρ'οτι δεν ηταν και τοσο ευκολος ο γριφος) τα χακουνια το βρηκαν...
ατιμη τυχη και στιγμη που το ειχε ξανακουσει...
δυστυχως απογοητευσαμε την αρχηγο μας...
για αλλη μια φορα καλειστε να παρετε μερος στη ψηφοφορια αποχωρησης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ψηφίζω roseberry....,όμως μακάρι να φύγω εγώ....Κέρδισα τις 2 πρώτες αλλά μετά απογοήτευσα....:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:






Υ.Γ:Νταξ',δε θέλω να φύγω..:P:P:cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αχ, πραγματικα θελω να ανοιξει η γη να με καταπιει τωρα... Δε μπορεσα να μπω σημερα, καθως οπως εχω ξαναπει σε αλλο παιχνιδι ειναι η αδερφη μου εδω και ηθελε να βγουμε εξω, για να δει την πολη, με αποτελεσμα να χασουμε!! Μολις ειδα το γριφο και επαθα σοκ... Τον ηξερα και εγω ρε γαμωτο!!! Αν ημουνα μεσα ΙΣΩΣ να την προλαβαινα τη Βικυ... Αξιζω χιλιες μουτζες!! Πφφφφ...
Λοιπον, εγω δε θα ψηφισω (με σκοπο να αυτοψηφιστω), γιατι θεωρω πως εφταιγα εγω γι αυτο που συνεβει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αγάπες μου δεν έχω λόγια...
Είχα ενημερώσει πολλάκις όπως είπα ότι η ώρα δεν με βολεύει!:/:

Είναι η τελευταία φορά που δεχόμαστε κάτι τέτοιο, εγώ το τονίζω αυτό, με τις καλύτερες φυσικά προθέσεις. Αν είναι ωστόσο να παίζουμε, ας γίνεται επί ίσοις όροις!:)

Δεν θα ψηφίζω κάποιον καθαρά για ιδεολογικούς λόγους.
Μόνο σε περίπτωση που κληθώ λόγω της ιδιότητας μου θα κάνω την εξαίρεση!

Τον γρίφο δεν τον ήξερα, ωστόσο ήταν αρκετά εύκολος θεωρώ. Είμαι σίγουρη δηλ ότι θα προλάβαινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τετάρτη τι ώρα θελετε αποστολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γυρω στις 12 το μεσημερι θα ηταν το καλυτερο πιστευω!! Λιγο πολυ μας βολευει ολους αυτη η ωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
11.30 σχολάω αλλά δεν πάω σπίτι....

Θα προσπαθήσω να βρίσκομαι εκεί!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
παιδια για το καλο της ομαδας το κανουμε ....εμενα δεν με πειραζει εξαλλου εχω πολλες υποχρεωσεις και οι ωρες που γινονται οι δοκιμασιες ειναι για γελια οποτε νο προμπλεμ :P

υγ Τα γκαζακια δεν ειναι μονο για καφε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

roseberry --->
element skate --->
Wild_Boy ---> roseberry
zOitCa --->
foreverfreak ---> (foreverfreak)

:/::/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
παιδια μην κολλατε ψηφιστε εστω και μενα...εμενα δεν με πειραζει!
ας ψηφισω εγω εμενα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ποτε θα ψηφισετε οι υπόλοιποι?άντεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Aν δεν ψηφίσουν και οι υπόλοιποι ως τις 12 αυτοψηφίζονται κα βγει η roseberry :(

Aυριο η αποστολή θα αρχίσει περίπου 11:30-12:15 (μπορεί να καθυστερήσω λίγο). Η αποστολή θα είναι δύσκολη και κανένας δε θα μπορεί να την λύσει ολόκληρη... από μόνος του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
καλα μου γκαζακια καλη συνεχεια!
και θελω μονο νικες ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top