Φυλή Survivor #1: Τα Χρυσά Γκαζάκια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
του αρχηγού μετράει διπλή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
του αρχηγού μετράει διπλή..
Διπλη ΜΟΝΟ σε περιπτωση ισοψηφιας:P...
Αντε ρε Morelo, σου ευχομαι να βρεις το καλυτερο σπιτι!! Εχεις σκεφτει σε ποια περιοχη θα ψαξεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
σε περιπτωση ισοψηφιας ομως...
προς το παρον ομως, εχουν να ψηφισουν ακομα 3 παιχτες και ο ιδιος ο μορελο αν το αποφασισει...
οποτε δεν ειναι ακομα τελεσιδικη η αποφαση αποχωρησης...
θα πρεπει τουλαχιστον να ψηφισει 1 ακομα μορελο για να επισφραγισουμε την αποχωρηση του...
μεχρι τοτε υπομονη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αγαπητα μου γκαζακια...
σας ενημερωνω οτι θα πρεπει να ψηφισετε μεχρι αυριο το απογευμα τον παιχτη που επιθυμειτε να αποχωρησει
η επομενη δοκιμασια θα ειναι τη δευτερα
η ωρα θα ανακοινωθει αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
διορια μεχρι τις 10 το βραδυ για να ψηφισετε

το αυριανο αγωνισμα θα γινει στις 5:00 το απογευμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Διπλη ΜΟΝΟ σε περιπτωση ισοψηφιας:P...
Αντε ρε Morelo, σου ευχομαι να βρεις το καλυτερο σπιτι!! Εχεις σκεφτει σε ποια περιοχη θα ψαξεις??
I has no idea! :P λογικα καπου κοντα στο παν/μιο :)
thanx!


Aντε ρε παιδια ψηφιστε με!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
I has no idea! :P λογικα καπου κοντα στο παν/μιο :)
thanx!


Aντε ρε παιδια ψηφιστε με!

Εγώ καλέ μου δεν σε ψηφίζω!!!:(
Θα αυτοψηφισθώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Οπότε έληξε..'Έτσι δεν είναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

foreverfreak ---> Morelo
Morelo ---> (Morelo)
Wild_Boy ---> Morelo
zOitCa ---> (zOitCa )
roseberry --->
element skate --->

ναι...
τωρα πια εληξε η ψηφοφορια...
αγαπητε μορελο...
εγκαταλειπεις το νησακι μας... :(:(
μπορεις να βγαλεις τον τελευταιο σου λογο...
ελπιζουμε να σε δουμε την επομενη φορα... ;);););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

foreverfreak ---> Morelo
Morelo ---> (Morelo)
Wild_Boy ---> Morelo
zOitCa ---> (zOitCa )
roseberry --->
element skate --->

ναι...
τωρα πια εληξε η ψηφοφορια...
αγαπητε μορελο...
εγκαταλειπεις το νησακι μας... :(:(
μπορεις να βγαλεις τον τελευταιο σου λογο...
ελπιζουμε να σε δουμε την επομενη φορα... ;);););)


Θα εκδικηθούμε για εσένα αγαπημένε μας Μορέλο!:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Τι πρεπει να πω τωρα? Δεν ειμαι καλος σε αυτα :redface:
Καλη συνεχεια στο παιχνιδι,ειμαι σιγουρος οτι θα νικησετε!!(εκτος και βαλει κιαλλες δοκιμασιες σαν την προηγουμενη ο fockos,οποτε λιγο χλωμο)
Πρεπει να κανω κατι αλλο?


thanx ζωιτσα μου :):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
οχι καλε...
οτι θες λες...
ετσι για τα τυπικα της αναχωρησης...
θα μας λειψεις... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Τι πρεπει να πω τωρα? Δεν ειμαι καλος σε αυτα :redface:
Καλη συνεχεια στο παιχνιδι,ειμαι σιγουρος οτι θα νικησετε!!(εκτος και βαλει κιαλλες δοκιμασιες σαν την προηγουμενη ο fockos,οποτε λιγο χλωμο)
Πρεπει να κανω κατι αλλο?


thanx ζωιτσα μου :):redface:

διώξατε το παιδί που σας κέρδισε την πίτσα
η επόμενη αποστολή μου θα σας πονέσει παραπάνω αχα χα α αχ αχ αχ

Αν θέλεις μπορείς να διαλέξεις νέο αρχηγό.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
διώξατε το παιδί που σας κέρδισε την πίτσα
η επόμενη αποστολή μου θα σας πονέσει παραπάνω αχα χα α αχ αχ αχ

Αν θέλεις μπορείς να διαλέξεις νέο αρχηγό.:confused:

Φόκε μου επιτρέπεται οι αρχηγοί να δημοσιεύουν σε thread των άλλων ομάδων??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Φόκε μου επιτρέπεται οι αρχηγοί να δημοσιεύουν σε thread των άλλων ομάδων??:)

όχι αλλά είναι ωραία προσθήκη :redface: Να ρωτήσω τους αρχηγούς (εσείς πιστεύω δέχεστε).


ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ (ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΟΎΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
όχι αλλά είναι ωραία προσθήκη :redface: Να ρωτήσω τους αρχηγούς (εσείς πιστεύω δέχεστε).


ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ (ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΟΎΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ)

Δεν ξέρω.. Αλλά όταν είχα ποστάρει εγώ το είχαμε κάνει ΤΕΡΑΣΤΙΟ θέμα!;)

Και δεν έκανα ΚΑΜΙΑ πρόταση Φόκο.. Το δικηγόρο του διαβόλου έκανα περιμένοντας το κανονικό όχι για απάντηση αφού το να ποστάρουμε στο τόπικ της άλλης ομάδας είναι εκτός των κανονισμών...
Αλλά....... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
α ναι μορελο....
ξεχασα...
(καλα που ειναι και ο φοκος... :redface:)
πρεπει να ορισεις αρχηγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Δεν ξέρω.. Αλλά όταν είχα ποστάρει εγώ το είχαμε κάνει ΤΕΡΑΣΤΙΟ θέμα!;)

Και δεν έκανα ΚΑΜΙΑ πρόταση Φόκο.. Το δικηγόρο του διαβόλου έκανα περιμένοντας το κανονικό όχι για απάντηση αφού το να ποστάρουμε στο τόπικ της άλλης ομάδας είναι εκτός των κανονισμών...
Αλλά....... :)

Ναι αλλα μου άρεσε και το μετρέτρεψα σε πρόταση:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ναι αλλα μου άρεσε και το μετρέτρεψα σε πρόταση:redface:

Η ιδέα Σου λοιπόν είναι πολύ καλή και αν συμφωνούν όλοι θα ήταν ωραίο να λειτουργήσει. Μόνο να μην γυρίσει boomerang και καταλήξουμε να σφαζόμαστε σαν ομάδες μέσω των αρχηγών μας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αχ....
ο γλυκος μου ο φοκος.... :kissing::kissing::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top