Φυλή Survivor #1: Τα Χρυσά Γκαζάκια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Αν δεν πάρω την απάντηση της love angel δεν κάνω τίποτα γιατί θα νιώθει αδικημένη η άλλη ομάδα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
οκ..........οκ...........το δέχομαι!!αλλά αν θέλει να είναι δίκαιη πρέπει να το δεχτεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Το δικαιο δεν ξέρω ποιο είναι.... Από τη στιγμή που δεχθήκατε σχεδόν όλοι από τη φυλή σας να μην αλλάξει η δοκιμασία ενώ προειδοποίησα για το bug είναι λογικό να μην δεχθεί η love angel να ακυρωθεί η νική τους. Μην ξεχνάται ότι οι άλλοι συμφώνησαν αμώφονα στην αλλαγή...

Δεχθείτε την αντικατάσταση της janewin από τη lovesome μήπως συμφωνήσει η love angel και συνεχιστεί το παιχνίδι αλλιώς χλωμό το βρίσκω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εγώ το δέχομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
εγω παλι οχι ξερω φαινομαι κακος αλλα δεν καταλαβα γιατι πρεπει να κανουμε πισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
εγω παλι οχι ξερω φαινομαι κακος αλλα δεν καταλαβα γιατι πρεπει να κανουμε πισω
Γιατί ενώ ανέφερα ότι υπήρχε bug προτιμήσατε να ρισκάρετε......

Καληνύχτα δυστηχώς πρέπει να κλείσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
ε ναι και μετα εκανα το χαμηλοτερο χρονο
κοιτα συμφωνω με επαναληψη αλλα οχι επαναφορα παιχτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
δατς μπουλσιτ......η συγκεκριμενη δοκιμασια οπως ειπε και η Ζωη ''μπαζει απο παντου'' και για να μην σας φερω σε δυσκολη θεση γκαζακια μου μπορω να αποχωρισω οικειοθελος εγω..δεν με πειραζει καθολου εξαλλου το βρηκα πολυ αδικο απο την αρχη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
φυσικα κ δε δεχομαστε την ακυρωση της νικης μας. Εγω ημουν αυτη που ειπε ναι αρχικα κ ο φορεβερ φρικ ειπε οχι. Πες τους φορεβερ φρικ! Δε το διαπραγματευομαι και το θεμα τελειωνει εδω! Φιλακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
οντως τελιωνει εδω λυπαμαι αλλα χασατε και αν πειτε οτι νικησατε αποχωρω και εγω και το διαλαμε το μαγαζακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
οχι ρε συ αυτο δεν θα ηταν σωστο για την ομαδα μας πιο πολυ... πρεπει να φυγει καποιος που δεν βοηθαει τοσο την ομαδα και αυτη ειμαι εγω,εμενα δεν με πειραζει καυολου εξαλλου και παλι στην ομαδα θα ειμαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Βρε παιδια, πανω απ'ολα ψυχραιμια!! Απο τη στιγμη που συνεχισαμε τη δοκιμασια και δεν αποφασισαμε να την τερματισουμε και να αρχισουμε καινουργια, στην ουσια εχουμε χασει... Δε λεω, η δοκιμασια μπορει να εμπαζε απο παντου, αλλα αφου να ερθουν σε συμφωνια οι δυο ομαδες, τοτε ας το ληξουμε εδω!! Ας φανουμε ανωτεροι και ας αποδειξουμε πως η μονη δοκιμασια που μπορεσαν να κερδισουν οι χακουνες ειναι αυτη:P... Οποτε δε θελω να ακουω χαζομαρες για αποχωρησεις και τα λοιπα!! Δε θα καταφερει ενα ηλιθιο γεγονος να μας διαλυσει την ενοτητα και το παιχνιδι... Ας ψηφισουμε καποιο ατομο (με βαρια καρδια παντα) και φυσικα δε θα παψει ποτε να ειναι μελος της ομαδας μας!! Θα ειναι για παντα ενα γκαζακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Βρε παιδια, πανω απ'ολα ψυχραιμια!! Απο τη στιγμη που συνεχισαμε τη δοκιμασια και δεν αποφασισαμε να την τερματισουμε και να αρχισουμε καινουργια, στην ουσια εχουμε χασει... Δε λεω, η δοκιμασια μπορει να εμπαζε απο παντου, αλλα αφου δεμπορουν να ερθουν σε συμφωνια οι δυο ομαδες, τοτε ας το ληξουμε εδω!! Ας φανουμε ανωτεροι και ας αποδειξουμε πως η μονη δοκιμασια που μπορεσαν να κερδισουν οι χακουνες ειναι αυτη:P... Οποτε δε θελω να καουω χαζομαρες για αποχωρησεις και τα λοιπα!! Δε θα καταφερει ενα ηλιθιο γεγονος να μας διαλυσει την ενοτητα και το παιχνιδι... Ας ψηφισουμε καποιο ατομο (με βαρια καρδια παντα) και φυσικα δε θα παψει ποτε να ειναι μελος της ομαδας μας!! Θα ειναι για παντα ενα γκαζακι...


πραγματικα θεος :clapup:
δικιο εχεις φιλτατε αλλα εμετ απο 2 νικες ειναι δυσκολο να φυγει ενας απο εμας :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Το ξερω πως ειναι δυσκολο, αλλα δυστυχως πρεπει να γινει... Αργα η γρηγορα θα περνουσαμε και απο αυτο το σταδιο γκαζακια μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:


Δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω........................................

Με βαριά καρδιά ψηφίζω Morelo..

(Αν και πιστεύω πως αυτός που θα έπρεπε να αποχωρήσει είμαι εγώ..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, σκεφτηκα πολυ μεχρι να φτασω σε αυτη την αποφαση και πραγματικα λυπαμαι που θα χασουμε ενα μερος της ΟΜΑΔΑΡΑΣ μας!! Ομως καθε εμποδιο που βρισκομαι μας κανει πιο δυνατους και πιστευω πως ειναι για καλο... Οποτε, αναγκαζομαι να ψηφισω το Morelo, οχι για κανεναν αλλο λογο, αλλα επειδη φαινεται να δειχνει λιγο λιγοτερο ενδιαφερον και πεισμα απο τους υπολοιπους!! Να τονιζω βεβαια πως λυπαμαι ιδιαιτερα γι αυτο, μιας και φαινεται οτι ενδιαφερεται για την ομαδα (αλλοστε απο ποιον φαγαμε πιτσα?), αλλα καποιον επρεπε να ψηφισουμε...

Συγνωμη Δημητρη:(!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα αλλωστε εγω δεν θα ψηφισω κανεναν (αφου με εχετε ηδη ψηφισει 2) για να παει η ψηφος σε μενα,επειδη την αλλη βδομαδα θα ειμαι Αθηνα για να βρω σπιτι οποτε δεν θα μπαινω συχνα... ποσο μαλλον να ειμαι στις αποστολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

foreverfreak ---> Morelo
Morelo ---> (Morelo)
Wild_Boy ---> Morelo
zOitCa --->
roseberry --->
element skate --->
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Morelo αποχωρείς...4 ψήφοι...δεν αλλάζει..τελευταία λόγια??:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ρε στρατο...
γιατι 4 ψηφοι?
ποιον δεν εχω μετρησει????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top