Φυλή Survivor #1: Τα Χρυσά Γκαζάκια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ο γλυκούλης σου είναι κολλητός μου...:redface::whistle:
:P

με τον γλυκουλη χωρισα!:pfff: η Αννα μου ειπε πως ειχανε κρυφο δεσμο!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
με τον γλυκουλη χωρισα!:pfff: η Αννα μου ειπε πως ειχανε κρυφο δεσμο!:mad:

Μεγάλα ψέματα............:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
γεια σου απορω σε χαιρετανε οι νικητες καλωςηρθες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
κατι ξερεις εσυ!:mad:

Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι ο φίλος μου είναι πάντα εντάξει στις σχέσεις του και είμαι πολύ περήφανη για αυτόν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλως μας ηρθες απορω... Στην ομαδα μας θα περασεις καλα, καθως μετα παο καθε δοκομασια εχουμε παρτυ:P!! Λοιπον, να θυμησω πως στοχος μας ειναι να φτασουμε με οσο περισσοτερα ατομα στην ενωση, ωστε να καταφερουμε να διωξουμε και την/τον τελυταια/ο χακουνα/ο και ο νικητης να ειναι σιγουρα ενας απο εμας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Ανακοίνωση
Μέχρι τις 19:00 πρέπει οι Χακούνες να αποφασίσουν ποιος θέλει να φύγει. Σε περίπτωση που δε ψηφίσει κάποιος αυτοψηφίζεται. Σε περίπτωση ισοψηφίας αποφασίζει ο αρχηγος και σε περίπτωση που δε θέλει ο αρχηγός αποφασίζει η άλλη ομάδα αυτόν που θα φύγει δηλαδή εσείς. :).

Η αυριανή αποστολη κρατάει 24 ώρες και αρχίζει από τις 24:00 σήμερα και θα έχει διαρκεια.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
24 ωρες αποστολη?? Τι σκατα θα κανουμε?? Τεσπα, δε μας φοβιζει τιποτα εμας κυριε Φοκε!!

Ειμαι στο τραινο και ταξιδευω για Αλεξανδρουπολη:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
καλημερα και απο εμενα!(4 και 5)
λοιπον ας πω για την δοκιμασια την οποια και εγω αρχικα βρηκα 21 μετά λεω τασκα αποκλειεται να ειναι τοσο ευκολο και τα ξανα μετρησα και μου βγηκαν 30..τα αλλα που τα βρηκατε απορω....?!και τωρα που ειπα απορω, μαρη καλη αρχη και ξερεις εε τα γκαζακια δεν ειναι μονο για καφε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Από τις 24.00 μέχρι????Πώς θα είμαι μέσα εγώ ρε????????Δε θα τα καταφέρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
το αγωνισμα του φοκου θα αρχισει σημερα το βραδυ στις 12 και θα ολοκληρωθει αυριο το βραδυ στις 12
οποτε εχετε 1 ολοκληρη μερα να κανετε τα κουμαντα σας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
gorgonokoritso τι στο διάλο μπορεί να είναι αυτό το αγώνισμα???πάλι θα κερδίζει αυτός που θα απαντήσει γρηγορότερα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αν ηταν να κερδισει ο γρηγοροτερος δεν θα εχει τοση δειαρκεια
υπομονη μεχρι την ανακοινωση της δοκιμασιας

μην μου αγχωνεστε

ΤΑ ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αχ γκαζακιαααααααααααααααααααααα μου:(... Παει, χασαμε:cry_x:!! Εβαλα τα δυνατα μου, αλλα επρεπε να φυγω επειγοντως και μας προλαβανε:(... Τωρα πρεπει να διωξουμε εναν:cry_x:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Γκαζάκια καλωσήρθατε στο συμβούλιο του νησιού. Πρέπει να αποφασίσετε ποιο μέλος θα θέλετε να αποχωρήσει. Όποιος δεν ψηφίζει αυτοψηφίζεται Σε περίπτωση ισοβαθμίας αποφασίζει ο αρχηγός. Αν δε θέλει ο αρχηγός αποφασίζει η άλλη ομάδα αν δε θέλει η άλλη ομάδα αποχωρεί ο αρχηγός της άλλης ομάδας. Αυτός που αποχωρεί διαλέγει και νέο αρχηγό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Κλαψ, κλαψ... Τι να κανουμε, αυτα εχει η ζωη!! Τεσπα, γκαζακια μου, θα ηθελα να σας παρακαλεσω να σκεφτειτε πολυ καλ πριν δωσετε την ψηφο σας... Ειμαστε ομαδα και θα συνεχισουμε να ειμαστε και μετα την αποχωρηση!! Δεν ψηφιζουμε με εμπαθεια, αλλα εκεινον/η που πιστευουμε οτι προσφερει λιγοτερο στην ομαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Για να δουμε λοιπον τι θα αποφασισουν τα μελη της ομαδας ''Τα γκαζακια''...

Ποιος θα ψηφισουν σημερα για αποχωρηση?? Ποιος θεωρουν πιο ''αδυναμο'' για την ομαδα τους..


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Παιδιά ο fockos έδωσε 4 εναλλακτικές..Ας αποφασίσουμε..Πιστεύω η 3. είναι η καλύτερη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι από την επιθυμία του να μας νικήσουν τα Χακούνια πήγε και βρήκε μία δοκιμασία που "μπάζει" από παντού....

Τον προκαλώ να βάλει ένα καλό παιχνίδι... Αν είναι δυνατόν τώρα..:confused:
Το θέμα είναι να παίξουμε χωρίς εμπάθειες και όχι επειδή κάποιοι είναι φανατισμένοι να γίνεται τέτοιος ντόρος....
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top