Φυλή Survivor #1: Τα Χρυσά Γκαζάκια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ετσι
μην ξεχναμε και το συνθημα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Mπραβο Σταυρο!!!
Παλι συμβουλιο οι χακουνες!! =P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
για αλλη μια φορα

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΡΑΤΟ :clapup::clapup::clapup:

μας κανεις υπερηφανους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
με κανετε και κοκκινίζω....:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
:mad: Χαρείτε χαρείτε όσο μπορείτε....

Θα σας δείξω εγώ θα δείτε τι θα πάθετε :mad:

Θα ακούτε το όνομα hakuna και matata και θα αλλάζετε πεζοδρόμιο :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
τι ώρα θα γίνει η αποστολή την παρασκευή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
morelo στράτο με λένε..όχι σταύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
ναι λαθος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
:mad: Χαρείτε χαρείτε όσο μπορείτε....

Θα σας δείξω εγώ θα δείτε τι θα πάθετε :mad:

Θα ακούτε το όνομα hakuna και matata και θα αλλάζετε πεζοδρόμιο :mad:

σιγα ρε χλαπατσα.... :P:P:P:P


με κανετε και κοκκινίζω....:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:

δεν χρειαζεται να κοκκινιζεις... :)
δεν υπαρχει λογος... ;)

ολα τα γκαζακια να βαλουν τα δυνατα τους την παρασκευη γιατι ο φοκος θελει να μας διωξει τον στρατο μας...
δεν πρεπει να τον αφησουμε να το κανει αυτο....

η ωρα για την παρασκευη θα ανακοινωθει αυριο απο το φοκο

ΕΡΩΤΗΣΗ
θελω τη γνωμη σας για το παιχνιδι
εκτος του οτι η εικονα ηταν λιγο μικρη (δυστυχως δεν μεγαλωνε :/::/:) , σαν αγωνισμα πως σας φανηκε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
το κακό ήταν ότι θα μπορούσε να το πει κάποιος στην τύχη..εγώ μόλις το είδα σκέφτηκα ότι δε θα τα καταφέρω σήμερα..έκανα μια προσπάθεια και τα βρήκα 25..μετά είπε η ζένια ότι δεν είναι τόσα και έσκασα...λέω τι θα κανω τώρα???δεν ήθελα να χάσουμε..μετά μου ήρθε φώτιση και βρήκα και τα άλλα..:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
τι ώρα θα γίνει η αποστολή την παρασκευή?

Θα ενημερώσω αύριο :(

Ενημερώνω ότι η aporw παίρνει τη θέση του Sid στη θέση της παρουσίασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
βρε ελ...
απο περιεργεια...
εσυ πως τα εβγαλες 34???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
και εγω 34 τα εβγαλα εχει νοημα το 34 με κατι με τα μαγικα τετραγωνα δεν εξηγω μονο εγω και ο φοκος τα καταλαβαινουμε αυτα τα περιπλοκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παντως ηταν υπουλη δοκιμασια!! Την πρωτη φορα που τα μετρησα τα βρηκα 21... Καταλαβα πως ηταν λαθος, τα ξαναμετρησα και τα βρηκα 26, αλλα ειχε απαντησει ηδη η lovesome!! Αυτα τα 3x3 μονο αοφυ δοθηκε η λυση τα ειδα... Παντως μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Στρατοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!
Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Γκαζακιααααααααααααααααααααααα!!!

Και να θυμαστε: Τα Γκαζακια δεν ειναι μονο για καφε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Xαιρετηστε την καινουρια σας παρουσιαστρια!:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αβε aporw... :)
η ομαδα των νικητων σε χαιρετα.... ;):P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Xαιρετηστε την καινουρια σας παρουσιαστρια!:smoke:

Αλόχα...
Επειδή είσαι καινούρια, θα σε βάλω στο κλίμα!!:redface:
Εμείς είμαστε η νικητήρια ομάδα και σίγουρα ο νικητής θα είναι ένας από εμάς....

(Νομίζω ότι όλοι καταλάβαμε ποιος θα είναι αυτός!);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αλόχα...
Επειδή είσαι καινούρια, θα σε βάλω στο κλίμα!!:redface:
Εμείς είμαστε η νικητήρια ομάδα και σίγουρα ο νικητής θα είναι ένας από εμάς....

(Νομίζω ότι όλοι καταλάβαμε ποιος θα είναι αυτός!);)


Το κακό είναι ότι σε λίγο δε θα υπάρχουν ομάδες και το παιχνίδι θα σκληρύνει.
Αν εννοείς ότι θα νικήσω κάνεις λάθος..Δεν είναι καθόλου σίγουρο..;););););););););););););););););););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Θα ειμαι αντικειμενικη!:smoke:

ποια ομαδα εχει τις περισσοτερες συμπαθειες μου?:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Θα ειμαι αντικειμενικη!:smoke:

ποια ομαδα εχει τις περισσοτερες συμπαθειες μου?:redface::P

Ο γλυκούλης σου είναι κολλητός μου...:redface::whistle:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top