Φυλή Survivor #1: Τα Χρυσά Γκαζάκια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
η φωτο δεν λειτουργει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
συγχαρητηρια στους παιχτες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • img-congratulations.gif
    img-congratulations.gif
    7.5 KB · Εμφανίσεις: 45

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συγχαρητηριαααααααααααααααααααααα σε ολη την ομαδαρααααααααααααααααααα....
Γιατι οπως πολυ σωστα λεμε: "Τα γκαζακια δεν ειναι μονο για καφε:P"!! Ενα εχω να πω, τα χρυσα γκαζακια εβαλαν το γκαζι στο τερμα σημερα κια πηραν φωτια... Αν συνεχισουμε ετσι, δεν εχουμε να φοβομαστε τιποτα!! Συγχαρητηρια σε ολους λοιπον και πιο πολυ στο Wild-boy...

Y.Γ: Χιλια συγνωμη που δεν ημουν στην ωρα μου εκει για να σας εμψυχωσω, αλλα μου ετυχε κατι σοβαρο και επρεπε να βρεθω εκτος νησιου!! Παρολα αυτα, με του που μπηκα (γυρω στις 2), αρχιζα να το λυνω μονος μου σα χαζος, χωρις να δω αν εχει απαντησει κανενας:P... Οπως και να'χει, ελπιζω να μην ξανασυμβει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
φρικιο μου, τουλαχιστον το ελυσες σωστα ή τσαμπα παιδευοσουν???
εφοσον κερδισαμε, το φρικιο μας παραμενει αρχηγος...
εξαλλου, οπως ειπε και ο φοκος....
αρχηγος που κερδιζει δεν αλλαζει...!!!!

υ.γ. ρε παιδια βοηθεια... γιατι οι φωτο του φοκου εμφανιζονται κανονικα και οι δικες μου μια σταλια....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Και να μην απαντούσα πάλι θα κερδίζαμε..Οι 3 πρώτες σωστές απαντήσεις ήταν δικές μας..
Οπότε σιγά το πράγμα που έκανα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
και επειδη ξεχαστηκα, και δεν κανει να ειμαι αναισθητη...
ΜΠΡΑΒΟ μικρομεγαλε Στρατο!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Σατράτο???:worry::worry::worry::confused::confused::confused::mad::mad::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εκτος αυτου.....ειμαστε μια πολυ συγχρονισμενη ομαδα

ΓΚαζακια ωρα να δειξετε τι αλλο μπορειτε να κανετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
εεεεεεεεεεεεεεεεεεε
ενα μικρο λαθακι ηταν
πως κανεις ετσι.....
το διορθωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μου θυμίζει το Καστράτο του Αρκά........:mad::mad::mad::mad::/::/::/::/::/::/::/::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τώρα ενδιαφέρον θα έχει η ψηφοφορία των Χακούνων...
Γιατί μετά από μία τέτοια διαδικασία η συνοχή και η ομαδικότητα δεν θα είναι η ίδια!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
φρικιο μου, τουλαχιστον το ελυσες σωστα ή τσαμπα παιδευοσουν???
εφοσον κερδισαμε, το φρικιο μας παραμενει αρχηγος...
εξαλλου, οπως ειπε και ο φοκος....
αρχηγος που κερδιζει δεν αλλαζει...!!!!

υ.γ. ρε παιδια βοηθεια... γιατι οι φωτο του φοκου εμφανιζονται κανονικα και οι δικες μου μια σταλια....?
Ε ναι ρε συ, εννοειται:)!! Ηταν σχετικα ευκολο, καθως ο κωδικος ηταν μονο στη μεση της εικονας:)... Παρόλα αυτά απαίτουσε ταχύτητα!! Και πάλι μπράβοοοοοο...

ηθελε να πει Σατραπη αλλα δεν της βγηκε :P
Χαχαχαχαχαχαχα:P...

Θέλω να δω τι θα κάνουν οι Χακούνες τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εγω το ηλιθιο ειχα βρει τον κωδικο αλλα περιμενα ολο το παζλ :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
δεν πειραζει βρε.....
η δουλεια εγινε οπως και να'ναι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
sorry δεν μπορουσα να μπω νωριτερα ,ολη η ομαδα ηταν ον?? συγχαρητηρια για τη νικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
6 η ωρα το απογευμα της τεταρτης ποσοι μπορουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν μπορώ γιατί 6.15 σχολάω από Φροντ. Γιατί να μην το κάνουμε 7?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
θα δουμε ποσοι θα μαζευτουν
το πολυ πολυ να γινει 6.30 ή 6.45
να βολευονται οι περισσοτεροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top