Φυλή Survivor #1: Τα Χρυσά Γκαζάκια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τωρα που ειπες αλανια θυμηθηκα τον κρυμενο θυσαυρο που παιζουμε στα Μαλια καθε χρονο !και ολο αυτο γιατι την ομαδα μας την λενε ΡΕ-ΜΑΛΙΑ χααχχα

μαρεσουν και τα δυο αρχηγε διαλεξτε οι υπολοιποι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
για το αλανια παντως εχουμε ετοιμο τραγουδι και βρισκουμε ευκολα και φωτο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Και στο ναυαγοί πολυτελείας έχουμε και φωτο και τραγουδάκι και στους Πειρατές της Καραϊβικής!;)

Αλλά το Κουνουποδιώχτες με έχει τρελάνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
για τους πειρατες ειμαι μεσα
τα κουνουπια δεν με ενθουσιαζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Βασικα κοιταξτε πως εχει το θεμα... Το "αλανια" και το "πειρατες της καραιβικης" μου φαινονται πολυ συνηθισμενα και σιγουρα δεν ειναι δικη μας εμπνευση!! Το θεμα ειναι να πρωτοπορησουμε και να γελασουμε με αυτο που θα επιλεξουμε... Το δουλευω λιγο ακομα και σε λιγο θα επιστρεψω με επισημη προταση:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, ακολουθει η πρωτη ολοκληρωμενη προταση:
Ονομα ομαδας: Κουνουποδιωκτες
Σημα ομαδας:
(για να περασουμε και το κοινωνικο μας μηνυμα:P)

Soundtrack ομαδας:

Υ.Γ: Σε οσους αρεσει η προταση, ας ψηφισουν θετικα το post, για να με βοηθησουν να αποφασισω!! Θα ακολουθησει και αλλη μια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ενσταση...
το ονομα και το βιντεο υποδουλωνουν οτι ειμαστε εναντια στα κουνουπια
αλλα το σημα οχι
ή θα αλλαξουμε το σημα ή το ονομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Oλοκληρωμενη προταση No2:
Ονομα ομαδας: Ναυαγοι Πολυτελειας
Σημα ομαδας:
(hi-tech καταστασεις λεμε:P)
Sountrack Ομαδας:

Y.Γ: Οποιο σας αρεσει περισσοτερο, το επιλεγετε με τη θετικη σας ψηφο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ενσταση...
το ονομα και το βιντεο υποδουλωνουν οτι ειμαστε εναντια στα κουνουπια
αλλα το σημα οχι
ή θα αλλαξουμε το σημα ή το ονομα
Χαχαχα... Α ρε gorgonokoritso, θεα εισαι:)!! Μα ειμαστε εναντια στα κουνουπια, απλα διαλεξα αυτη την εικονα, για να δειξω πως ωρες-ωρες γινομαστε και επαναστατες... Ασε που μου φανηκε και τρομερα αστεια!! Αν θελετε ομως, μπορω να βρω ευκολα καποια αλλη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αν εβρισκες αλλο μουσικο θεμα για τους ναυγους θα ηταν καλυτερα.... (κατα τη γνωμη μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Χαχαχα... Α ρε gorgonokoritso, θεα εισαι:)!! Μα ειμαστε εναντια στα κουνουπια, απλα διαλεξα αυτη την εικονα, για να δειξω πως ωρες-ωρες γινομαστε και επαναστατες... Ασε που μου φανηκε και τρομερα αστεια!! Αν θελετε ομως, μπορω να βρω ευκολα καποια αλλη...:)

αχ.... σε ευχαριστω πολυ.... :redface::redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
αν εβρισκες αλλο μουσικο θεμα για τους ναυγους θα ηταν καλυτερα.... (κατα τη γνωμη μου)
Η καθε γνωμη ειναι σεβαστη εδω:)... Ωραια λοιπον, ας ψαξουμε για καποιο αλλο μουσικο θεμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
κουνουποδιωκτες δαγκωτο ρε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
φιλτατε αρχηγε....
τελικα υπαρχει και μια τριτη υποψηφιοτητα και καλο θα ηταν να την εκλαβεις σοβαρα...
ονομα : τα γκαζακια δεν ειναι μονο για τους καφε....
την ιδεα την υποστηριζουν και αλλα μελη της ομαδας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μα κι εμενα μου αρεσε απο την αρχη αυτο το σλογκαν (προτεινα μαλιστα να γινει και το επισημο της ομαδας μας), αλλα δεν ειναι λιγο μεγαλο για ονομα?? Εκτος αν ονομασουμε την ομαδα μας "ΓΚΑΖΑΚΙΑ" σκετο!! Ε, τι λετε?? Και για σημα μπορουμε να χρησιμοποιησουμε αυτο της Zenias!! Τωρα για τραγουδι, κατι θα βρουμε (ισως το μπουμ-μπουμ απο Καρβελα:P)... Πειτε ομως και οι αλλοι τη γνωμη σας για να ξερουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αμα ειναι για τον καρβελα, εχω να προτεινω και το "γκαζι" της βισσης
( https://www.youtube.com/watch?v=GFN_aId6pKQ&feature=related)
α! επισης το boom boom pow των black eyes peas
δυναμικο μπιτακι για να μας τονωνει
(https://www.youtube.com/watch?v=4m48GqaOz90&feature=av2e)
σκετο γκαζακια πιστευω οτι χανεται το νοημα του συνολου
αν ειναι να καταληξουμε σ'αυτο, καλυτερο θα ηταν ολοκληρο
και τι πειραζει που ειναι μεγαλο???
το πoλυ πολυ να το αλλαξουμε σε "εμπρηστες" :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
εγω λεω να μεινουμε με το κουνουποδιωκτες:)
και το σλογκαν που ειπε η ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
:hmm: (ακόμα δε βρήκατε ; ):pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μα κι εμενα μου αρεσε απο την αρχη αυτο το σλογκαν (προτεινα μαλιστα να γινει και το επισημο της ομαδας μας), αλλα δεν ειναι λιγο μεγαλο για ονομα?? Εκτος αν ονομασουμε την ομαδα μας "ΓΚΑΖΑΚΙΑ" σκετο!! Ε, τι λετε?? Και για σημα μπορουμε να χρησιμοποιησουμε αυτο της Zenias!! Τωρα για τραγουδι, κατι θα βρουμε (ισως το μπουμ-μπουμ απο Καρβελα:P)... Πειτε ομως και οι αλλοι τη γνωμη σας για να ξερουμε!!

Λοιπόν Captain, αν μου επιτρέπεις θα παραθέσω παρακάτω μία ολοκληρωμένη εικόνα βασισμένη σε ιδέες και των δυο μας για τα γκαζάκια...:redface:


εγω λεω να μεινουμε με το κουνουποδιωκτες:)
και το σλογκαν που ειπε η ζωη

Βασικά το κουνουποδιώχτες είναι τέλειο αλλά το σλόγκαν δεν κολλάει με αυτό..:redface:


:hmm: (ακόμα δε βρήκατε ; ):pfff:

Εμείς είμαστε άνθρωποι του πνεύματος, των ιδεών. Είμαστε άνθρωποι των σωστών επιλογών και απαιτητικοί....
Δεν θα καταδεχόμασταν να ονομάσουμε την ομάδα μας με την πρώτη πρόταση και μάλιστα Χανούκες!!!:P:P

Φόκε.. πονάει το τσίμπημα, βάλε ξύδι!:P:P
Μην με παρεξηγείς πλάκα σου κάνω...


Και ιδού η πρόταση περί γκαζακίων

ΕΙΚΟΝΑ



ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ

Τα Χρυσά Γκαζάκια
γιατί είμαστε πολύ χρήσιμοι (γκαζάκια), πολύτιμοι (χρυσά) αλλά και θανατηφόροι αν χρειαστεί!:devil:

Επίσημο σλόγκαν:
Τα γκαζάκια δεν είναι μόνο για καφέ...

(βγαίνει και σε wallpaper για το κινητό σας!:P)

Theme Song:

Version 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΜΠΟΥΜ!:clapup: (Γιατί είμαστε Και ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ!);)


Version 2 Boom Boom - Καρβέλας & Βίσση Γιατί η τρέλα δεν πάει μόνο στα βουνά!;)



{ανάμεσα σε αυτά τα δυο γίνεται επιλογή}

Ringtone {ναι μεν ναυαγοί αλλά έχουμε απήχηση στον έξω κόσμο}



ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ - ΣΑΠΦΩ ΝΟΤΑΡΑ


Αυτή Αρχηγέ μου είναι η δική σου εικόνα...:clapup:



Είδα τη φωτιά από πίσω και νομίζω πως κολλάει...:redface:

Είμαι η z0itca και μόλις τελείωσααα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top