Φυλή Survivor #1: Τα Χρυσά Γκαζάκια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αρχηγε... διορια μεχρι αυριο το βραδυ για ονομα...
οι διπλα δεν εχουν βγαλει ακομα ουτε αρχηγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
γι αυτο ειμαστε survivor α ομαδα γιατι ειμαστε νουμερο 1
(το καλο που σας θελω να μην χασουνμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όπλο???
Έχεις ακούσει διαφωνίες στο πιάνο??
Να σου πω εγώ όπλο!:P

Για να μην πολυλογώ, θα με ξυπνάς με το Sweet Child o Mine
και θα με νανουρίζεις με το Estranged ( τα solo's τέλεια έτσι?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
μπα θα δεις οτι στο νησι θα πεσει πολυ μα πολυ 3 days grace!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
στην αλλη ομαδα ποιοι ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
στην αλλη ομαδα ποιοι ειναι?

Όσοι από αυτούς που συμμετέχουν δεν είναι στην δική μας...:P

lovesome
Love_angel
JaneWin
Eupatridis
jj
Isiliel

Αυτοί είναι όλοι νομίζω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δε μας ενδιαφερει τι κανει και τι οχι η αλλη ομαδα... Αφου στο τελος εμεις θα κερδισουμε:P!!
Παντως πραγματικα αμφιταλαντευομαι, εχουν πεσει μαματες προτασεις...
Σκεφτηκα κι ακομα ενα ονομα που μου εκανε κλικ. Επειδη ολοι ειμαστε ενας κι ενας, τι λετε για το "ναυαγοι πολυτελειας":P??
Σας αρεσει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
πολυ καλο χαχαχχα και τα εχει και ολα στο κατω- κατω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Teh Crusaders?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Καλό.. Μου θύμισες κάτι άλλο

ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ...:clapup:

θα έχουμε και δικό μας soundtrack!:whistle:
το οποίο θα μπορεί να παίζει και ο element στην ακουστική!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
Παρατήρηση προς z0itca
Στο θέμα έχουν δικαίωμα να μιλάνε μόνο οι παίχτες της φυλής, η ΣΟΥΕ καθώς και ο παρουσιαστής.

(κανόνας που γράφεται στο 1ο Post του παρόντος θέματος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
zOitCa...
και προς τους υπολοιπους...
ο,τι προβλημα υπαρχει ενημερωστε με και θα επιληφθω εγω επι του θεματος...;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παρατήρηση προς z0itca
Στο θέμα έχουν δικαίωμα να μιλάνε μόνο οι παίχτες της φυλής, η ΣΟΥΕ καθώς και ο παρουσιαστής.

(κανόνας που γράφεται στο 1ο Post του παρόντος θέματος).

Συγγνώμη Φόκε δεν το πρόσεξα δεν θα επαναληφθεί....
Αλλά να μην μπαίνουν όλοι την ώρα εδώ:teasing:

zOitCa...
και προς τους υπολοιπους...
ο,τι προβλημα υπαρχει ενημερωστε με και θα επιληφθω εγω επι του θεματος...;);)

Σε ευχαριστώ πολύ!:):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Λοιπόν με το gorgonokoritso είμαστε αντιπάλοι.

Αυτή έχει την ομάδα Α και εγώ την ομάδα Β. Θα βάζουμε εναλλάξ αποστολές (θα αρχίσω εγώ την Δευτέρα, η gorgonokoritso θα βάλει Τετάρτη, εγώ Παρασκευή και πάει λέγοντας).
Είναι κάτι σαν το Ελληνοτουρκικό Survivor.....

Φευγω τώρα παω στην ομάδα μου. Είστε όλοι αντιπάλοι και θέλω να χάσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γεια σου Φόκε... :bye: :bye:

Σαν να μας βλέπω λίγο ράθυμους μπουρμπουλινάκια μου???
:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Λοιπόν με το gorgonokoritso είμαστε αντιπάλοι.

Αυτή έχει την ομάδα Α και εγώ την ομάδα Β. Θα βάζουμε εναλλάξ αποστολές (θα αρχίσω εγώ την Δευτέρα, η gorgonokoritso θα βάλει Τετάρτη, εγώ Παρασκευή και πάει λέγοντας).
Είναι κάτι σαν το Ελληνοτουρκικό Survivor.....

Φευγω τώρα παω στην ομάδα μου. Είστε όλοι αντιπάλοι και θέλω να χάσετε.
keep dreaming :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
thx :P
τελικα τι ονομα θα χουμε?Οι αλλοι εβαλαν χακουνα ματατα,εχουν και theme song 0.0
Πρωτεινω και το One Piece,εχει και κομματι ωραιο https://www.youtube.com/watch?v=C3BPgyhStLk
(οι παικτες της ομαδας One Piece,ωραια ακουγεται :) )
H το αλλο που εγραψα πιο πανω + το βιντεο που βαλε η ζωη
ή καποιο απτα προηγουμενα που ειπατε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
και μετα απο αυτο το ποστ του φοκου, αγαπητοι μου παιχτες, μπορειτε να τον λιντσαρετε ελευθερα.....:whistle::whistle::whistle:

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::devil::devil::devil::teasing::teasing::teasing::teasing::teasing:

παρακαλουνται οι παιχτες να ανακοινωσουν τις τυχουν κρυφες τους χαρες σε παιχνιδια, αγωνισματα κτλ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ζηλέψανε όταν είδανε το ποστ μου... Όλο εδώ κοιτάνε οι Χακούνες!:teasing:

Η ιδέα για το theme song/ soundtrack ήταν original δική μας!!!

Το έβαλα με μεγάλα για να το βλέπουνε...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top