Φαγητά που αρέσουν σε όλους - εκτός απο εσάς!

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καμία διαφορά δεν έχουν. Poser.

Παρακαλείται το ποζέρι Ελένη να παραδεχτεί δημοσίως ότι είχε μπερδέψει τα βιολογικά άσπρα μακαρόνια με τα πεντανόστιμα ολικής, μιας και το παραδέχτηκε live. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν τρώω με τίποτα: Σαλιγκάρια, γαρίδες, χταπόδι, καλαμαράκια, σουπιές, κοκορέτσι, πατσά, τα πρώτα που θυμάμαι, αν θυμηθώ και άλλα θα συμπληρώσω, επίσης αποφεύγω τα αλαντικά γιατί ξέρω ότι είναι ό,τι πιο ανθυγιεινό υπάρχει.

Γεμιστά. Μπορείτε να με βρίσετε ελεύθερα...


Γιατί να σε βρίσουμε καλέ; Τα γεμιστά είναι ΑΠΑΙΣΙΑ!!! Ίου! :sick:

Καποιοι δεν ξερουν να τρωνε!!!!:devil:


ο πατσάς!!!!


ούτε να τον βλέπω δεν μπορώ!!!


Ναι οκ...μονο που δεν ανηκει στην κατηγορια φαγητα-που-αρεσουν-σε-ολους!!! :whistle::P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Δεν μ'αρέσει αυτό:


Δε θέλω να το βλέπω ούτε σε ψωμί, ούτε σε δημητριακά,
ούτε σε τούρτες, ούτε σε σοκολάτες :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.

Καποιοι δεν ξερουν να τρωνε!!!!:devil:
Το παραδέχομαι!
Κάποτε πήγα στην Αίγινα που έχω κάτι φίλους, και όταν ηταν να καθίσουμε να φάμε μου λέει ο γιος του φίλου μου: "Σήμερα θα μείνεις νηστικός".
"Γιατί;" τον ρώτησα.
"Γιατί έχουμε σαλιγκάρια", μου απάντησε ο μικρός.
Πήγα λοιπόν στο φούρνο της γειτονιάς, αγόρασα δύο σπανακόπιτες, και τις έτρωγα (και μάλιστα με ευχαρίστηση), ενώ οι άλλοι έτρωγαν τα σαλιγκάρια (μπλιαχ!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε Δημητρη, και οκ με τα σαλιγκαρια (που κανεις μεγα λαθος που δεν τα τρως, ειδικα μεγειρεμενα στιφαδο, αλλα ενιγουει), ειναι δυνατον να μην τρως γαριδες, χταποδι (μιαμ-μιαμ) και καλαμαρι?!:eek:
Αληθεια, τα εχεις δοκιμασει και δε σου αρεσαν?! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Έχω δοκιμάσει αλλά μόνο που τα βλέπω, νομίζω ότι θα φάω σκουλίκια :D
Τε σπα, το έχω ακούσει κι αλλού ότι δεν είναι καλοφαγάς, γι' αυτό το παραδέχθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπόν ας πω τις παραξενίες μου
Εγώ συγχαίνομαι
τα καροτα
τη μαγιονέζα
την κετσαπ
το κεικ σοκολατα[αυτό που ειναι όλο σοκολάτα]
τα μανηταρια
το βοδινό
το χταποδάκι
τα σαλιγκάρια
την ομελέτα
το ζελέ[τζέλι]
το λαγό στιφάδο[δεν ξέρω αν κάνετε εδώ στην Ελλάδα,πάντως όποτε κάνουν τέτοιο φαϊ δεν μένω ποτέ σπιτι,μυρίζει άθλια]
τις μπάμιες
τον μουσακά
τις σαρδέλες
τα μύδια
τα φασόλια
το σπανάκι
το μπιζέλι
τον γύρο
τα χαμπουρκερ
γενικά mcdl,kfc,goodys
οτιδήποτε πολύ ξινό ή με ξίδι!
Ααα δεν μπορώ τα popcorn με μέλι ή ζάχαρη ή βούτηρο,αηδία
Αμμ, δεν μ'αρέσουν καθόλου οι σαλάτες με σέληνο ή κόλιαντρο[ένα φυτό που χρησιμοποιούμαι εδώ! Δεν ξέρω για εκεί]

Αυτά για φαγητά! Ξέρω είναι πολλά,άσε που έχω και άλλα απλά δεν μου έρχονται στο μυαλό:redface:

Λοιπόν τώρα για ποτά!
Δεν μπορώ
την πορτοκαλάδα
την λεμονάδα
τα ice-tea,ειδικά λεμόνι και ροδάκινο
οτιδήποτε εχτος απο γνήσια coca-cola
δηλαδή pepsi,coca-cola zero,coca-cola light κλπ
την μπύρα:sick::sick:
αμμ,τι άλλο?
τον χυμό γκρειφρουτ
αμμ φτάνει νομίζω!

:redface::redface::redface::redface::redface:
Καλά ξέρω!
Θα μου πείτε τα καλύτερα χάνω αλλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Χμμ... Δεν τρώω μουσακά, μπάμιες, μελιτζάνες, κολοκυθάκια, μπρόκολο, σπανακόρυζο, κατσικάκι, γλυκά του κουταλιού, μαρούλι, ελιές, μαγιονέζα, σαλιγκάρια, πατζάρια, κουνουπίδι... Και οτιδήποτε κοκκινιστό με αηδιάζει:P Α! και αυτά που τρώμε το Πάσχα.. μακριά μου…:worry: Η μαμά μου έχει απηυδήσει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
δεν τρωω οτιδηποτε προερχεται απο την θαλασσα δηλαδη ολα τα ψαρια, τα οστρακοειδη, τα μαλακια κλπ
μελιτζανες
πιπεριες
αγκιναρες
μπροκολο
φασολια
ελιες
μπεικον
λουκανικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Κατι που τρώνε όλοι και όχι εγώ...Χμμμ για να σκεφτώ..(Γιατι όλοι ξεφύγατε και λέγατε απλά τι δεν τρώτε,και οχι τι δεν τρωτε που αρεσει σε όλους τους αλλους!)
Το σνιτσελ θα έλεγα...Σιχαίνομαι αυτή τη τηγανιτη φρυγανιά απο πάνω...Και αρεσει σε πολλους απ'οσο ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μελιτζάνες, κολοκυθάκια, μπρόκολο, σπανακόρυζο, κατσικάκι, γλυκά του κουταλιού, ελιές, μαγιονέζα, σαλιγκάρια, πατζάρια, κουνουπίδι...

Και γω.
Καθώς επίσης ούτε ψάρια, θαλασσινά, χοιρινό κρέας, όσπρια, φασολάκια, συκώτια, κοκορέτσι μαγειρίτσα.
Δεν τρώω ούτε κουνέλια, ελάφια , πάπιες και τέτοια. Τα λυπάμαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λοιπόν ας πω τις παραξενίες μου
Εγώ συγχαίνομαι
τα καροτα
τη μαγιονέζα
την κετσαπ
το κεικ σοκολατα[αυτό που ειναι όλο σοκολάτα]
τα μανηταρια
το βοδινό
το χταποδάκι
τα σαλιγκάρια
την ομελέτα
το ζελέ[τζέλι]
το λαγό στιφάδο[δεν ξέρω αν κάνετε εδώ στην Ελλάδα,πάντως όποτε κάνουν τέτοιο φαϊ δεν μένω ποτέ σπιτι,μυρίζει άθλια]
τις μπάμιες
τον μουσακά
τις σαρδέλες
τα μύδια
τα φασόλια
το σπανάκι
το μπιζέλι
τον γύρο
τα χαμπουρκερ
γενικά mcdl,kfc,goodys
οτιδήποτε πολύ ξινό ή με ξίδι!
Ααα δεν μπορώ τα popcorn με μέλι ή ζάχαρη ή βούτηρο,αηδία
Αμμ, δεν μ'αρέσουν καθόλου οι σαλάτες με σέληνο ή κόλιαντρο[ένα φυτό που χρησιμοποιούμαι εδώ! Δεν ξέρω για εκεί]

Αυτά για φαγητά! Ξέρω είναι πολλά,άσε που έχω και άλλα απλά δεν μου έρχονται στο μυαλό:redface:

Λοιπόν τώρα για ποτά!
Δεν μπορώ
την πορτοκαλάδα
την λεμονάδα
τα ice-tea,ειδικά λεμόνι και ροδάκινο
οτιδήποτε εχτος απο γνήσια coca-cola
δηλαδή pepsi,coca-cola zero,coca-cola light κλπ
την μπύρα:sick::sick:
αμμ,τι άλλο?
τον χυμό γκρειφρουτ
αμμ φτάνει νομίζω!

:redface::redface::redface::redface::redface:
Καλά ξέρω!
Θα μου πείτε τα καλύτερα χάνω αλλά....
Συγγνώμη βρε κοπέλα μου και τι τρώς δηλαδή? :confused:
Πατάτες και ρύζι? :worry:

Εμένα τα μακαρόνια δεν μου αρέσουν καθόλου.
Το κόκκινο κρέας γενικά το αποφεύγω,δεν μου αρέσει επίσης.
Φασολάκια,φακές και τα συναφή,εντελώς εκτός από τη διατροφή μου. :P
Tα hamburger κι εγώ δεν τα προτιμώ πάντως,ποιός ξέρει τι βάζουν μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Tα hamburger κι εγώ δεν τα προτιμώ πάντως,ποιός ξέρει τι βάζουν μέσα.

Δεν θες να ξέρεις.:shifty::worry:

Για να απαντήσω και στο θέμα, δεν τρώω αλαντικά εκτός από γαλοπούλα, σαλιγκάρια που είδα πιο πριν ούτε κατά διάνοια, μπρόκολο,πατζάρια και αν συμπεριλάβουμε και από γλυκά δεν θέλω να βλέπω σαντιγί. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
φρικτο. Πως μπορειτε και τρωτε αρνακια/κατσικακια γαλακτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όταν ένα ζώο είναι γάλακτος δεν πρέπει να το σφάζουμε. Μήπως ένα απογαλακτισμένο ζώο ή ένα μεγάλο πρόβατο πονάει λιγότερο; Ηθικώς δεν βλέπω κάτι το επιλήψιμο... Τώρα τί ακριβώς εννοείς, ίσως θα ήταν εύλογο να το αναλύσεις λίγο καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
φρικτο. Πως μπορειτε και τρωτε αρνακια/κατσικακια γαλακτος;

για τονμ ιδιολογο που τα προτιμουνόλα τα ζωα... τανεαρα ζωα ειναι δυσκολος αλλα ωραιος μεζες για τα σαρκοφαγα-παμφαγα οπως οανθρωπος..

ετσι ειναι η φυση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εγώ είμαι το αντίθετο....Πράγματα που τρώω εγώ τα αηδιάζουν οι άλλοι...οι περισσότεροι τουλάχιστον.....
Τρώω και πατσά(για τον οποιο τρελαινομαι!),και μπάμιες,και γαρίδες,και θαλασσινά,και ψάρια,και φασόλια!
Τα πάντα....μόνο τα σαλιγκάρια συχαίνομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Welcome to the club Μαράκι. Φίλοι του πατσά ενωθείτε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Χαχαχα!Έτσιιιι.....Άντε να έρθει ο χειμώνας και οι βροχούλες....να πάμε στο μαγέρεικο να πάρουμε 2 μεριδούλες!
Χαχααχ πώς με βλέπεις;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Είσαι πρώτη. Ένα χοντροκομμένο ανάμικτο με μπόλικο σκόρδο και μπούκοβο! Θεσσαλονίκη forever!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top