Φαγητά που αρέσουν σε όλους - εκτός απο εσάς!

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
1) Corn Flakes
2) Μανιτάρια


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
αυγά και όσπρια.. για κανένα λόγο :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Αρακάς... από μικρό παιδί δεν μου άρεσε και εξακολουθεί να μη μου αρέσει.
Μόνο και μόνο η μυρωδιά... μπλιάχ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιαούρτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Τυρί..:sick: Μόνο μια φορά δοκίμασα μικρός κι έκανα εμετό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σπανάκι, πράσα γενικά όλα αυτά τα πράσινα χόρτα που τα μαγειρεύουν και έχουν το θράσος να τα αποκαλούν φαγητό. :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

Η intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ψαρι :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Σπανάκι, πράσα γενικά όλα αυτά τα πράσινα χόρτα που τα μαγειρεύουν και έχουν το θράσος να τα αποκαλούν φαγητό. :sick:
εσυ εισαι δικια μου :P:hehe: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Μύδια, γυαλιστερές, αχιβάδες και τα συναφή..
Επίσης ο πατσάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Μπάμιες, Αγκινάρες, αν και οι περισσότεροι δεν τα προτιμούν.

Όλα τα άλλα...
Παμφάγο. :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
οι τηγανιτες πατατες(προτιγανισμενες τρωω)
η φασολαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Το τυρί.Δεν έχω φάει ποτέ στη ζωή μου εκτός από μια φορά που μου έβαλε η μάνα μου στο φαγητό κρυφά και όταν το έβαλα στο στόμα μου έκανα εμετό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε μου αρεσουν οι πιτσες. Θα φαω αλλα αν το εχουν αλλοι επιλεξει, δεν ειμαι φαν.
Παω καλα;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τυρί αν δεν συνοδεύεται από ψωμί,ή βρίσκεται μέσα σε άλλο φαγητό, ό,τι έχει σκόρδο (ναι,και η σκορδαλιά και το τζατζίκι), κρεμμύδι, πιπεριές, φασολάδα,αγκινάρες, ρωσική σαλάτα,ουγγαρέζα και όλα τα σχετικά, παστίτσιο, μουσακάς και ό,τι έχει μελιτζάνα,ελιές,τραχανάς,κρέατα με πολύ λίπος... γενικά, είμαι λίγο περίεργη στα φαγητά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Αυγο σκορδο ρυζι σουπες μαγιονεζα η σοκολατα τραχανας δεν μου αρεσει το κρεας οσπρια παντζαρια μπαμιες το χταποδι μπλιαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πρέπει να το έχω ξαναπεί αλλά δεν τρώω το τυρί. Με εξαίρεση το κασέρι και το ρεγκάτο. :P

Επίσης δεν τρώω φασολάκια, φασόλια, ρεβύθια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν τρώω:
Οποιοδήποτε κρέας.
Οποιοδήποτε αλλαντικό.
Οποιοδήποτε ψάρι.
Οποιοδήποτε θαλασσινό.
Οπότε δε τρώω σουβλάκια, πίτσες(τα κλασσικα τουλχ) , κιμά, μπιφτέκια, κεφτεδάκια, παστίτσιο, μουσακά κτλ

Δε μ' αρέσουν επίσης και μερικά λαχανικά και το ρύζι, αλλά τα τρώω αναγκαστικά, γιατί κάτι πρέπει να τρώω.
Επίσης δε τρελαίνομαι για τυριά, οκ είναι στη διατροφή μου και σε φαγητά, αλλά δε τρελαίνομαι κιόλας.
Δε τρώω ούτε μέλι, ούτε μαγιονέζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
τηγανητες πατατες

Τις σιχαινομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν τρώω:
Οποιοδήποτε κρέας.
Οποιοδήποτε αλλαντικό.
Οποιοδήποτε ψάρι.
Οποιοδήποτε θαλασσινό.
Οπότε δε τρώω σουβλάκια, πίτσες(τα κλασσικα τουλχ) , κιμά, μπιφτέκια, κεφτεδάκια, παστίτσιο, μουσακά κτλ

Δε μ' αρέσουν επίσης και μερικά λαχανικά και το ρύζι, αλλά τα τρώω αναγκαστικά, γιατί κάτι πρέπει να τρώω.
Επίσης δε τρελαίνομαι για τυριά, οκ είναι στη διατροφή μου και σε φαγητά, αλλά δε τρελαίνομαι κιόλας.
Δε τρώω ούτε μέλι, ούτε μαγιονέζα.

Τι τρως παιδάκιμ εσύ γενικά? :P

Εγώ δεν τρώω σνίτσελ. Το σιχαίνομαι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τι τρως παιδάκιμ εσύ γενικά? :P

Εγώ δεν τρώω σνίτσελ. Το σιχαίνομαι. :redface:

την εχω κι εγω αυτη την απορια :P
δεν...τρως....σνιτσελ...? :eek: :eek:
εγω σιχαινομαι το τζατζικι... βρωμαααααααααααααααααααααααααααααα μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top