Υπερδύναμη

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αν μπορουσατε να αποκτησετε μια υπερδυναμη ποια θα διαλεγατε ?
Ας ξεκινησω εγω ... θα διαλεγα την ικανοτητα να διαβαζω τη σκεψη ...εσεις ? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kαι ήθελα να ανοίξω παρόμοιο θέμα :P
Χωρίς πολύ σκέψη μάλλον θα διάλεγα την τηλεμεταφορα :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Να γίνω αόρατος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Να μπορούσα να διαβάζω την σκέψη των άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Εγώ θα συμφωνήσω με τον Παναγιώτη, θα ήθελα κι εγώ να γινόμουν αόρατη. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Να προβλέπω τις κινήσεις των ανθρώπων που με ενδιαφέρουν αλλά και την κατάληξη μερικών καταστάσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να μπορούσα να διαβάζω την σκέψη των άλλων.

θα διαλεγα την ικανοτητα να διαβαζω τη σκεψη

Δε θα ήταν υπερβολικά βαρετό να διαβάζεις την σκέψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ακυρώνω τις υπερδυνάμεις των άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δε θα ήταν υπερβολικά βαρετό να διαβάζεις την σκέψη?
Oχι, αν υπάρχει σε συνδυασμό με το να μπορείς να ελέγχεις τη σκέψη. ;)

Εγώ, ή αυτό με τη σκέψη ή να μπορώ να πάρω τη μορφή άλλων ανθρώπων. Ή να πετάω; Δε ξέρω, πολλά μ' αρέσουν. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι, και αυτό με το αόρατη θα ήταν ωραίο.

Το βρήκα, να μπορώ να βιώνω τις δυνάμεις των άλλων, όπως η rogue κάτι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δε θα ήταν υπερβολικά βαρετό να διαβάζεις την σκέψη?

Μπορεί σαν υπερδύναμη να φαίνεται βαρετή, πχ σε σχέση με το να πετάς ή ξέρω γω να γίνεσαι αόρατος, αλλά potentially είναι η πιο ισχυρή υπερδύναμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί σαν υπερδύναμη να φαίνεται βαρετή, πχ σε σχέση με το να πετάς ή ξέρω γω να γίνεσαι αόρατος, αλλά potentially είναι η πιο ισχυρή υπερδύναμη.

Τη φάτσα σου να δω όταν πας να με διαβάσεις και στο ακυρώσω και μετά δεν μπορείς να ξαναδιαβάσεις κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τη φάτσα σου να δω όταν πας να με διαβάσεις και στο ακυρώσω και μετά δεν μπορείς να ξαναδιαβάσεις κανέναν.

Δε θα ξέρεις ότι έχω υπερδύναμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Να τρώω πολύ και να μην παχαινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Υπερδύναμη; Αυτό το κάνω έτσι και αλλιώς.

Ε, ο καθένας ο,τι του λείπει. Αν εσένα σου λείπει γενικά η σκέψη, κάτι παρόμοιο θα διαλεγες ως υπερδύναμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε, ο καθένας ο,τι του λείπει. Αν εσένα σου λείπει γενικά η σκέψη, κάτι παρόμοιο θα διαλεγες ως υπερδύναμη.

:clapup: Rekt. Πρέπει να παραδεχτώ ότι είσαι η πρώτη γυναίκα με (έξυπνο) χιούμορ που έχω δει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ε, ο καθένας ο,τι του λείπει. Αν εσένα σου λείπει γενικά η σκέψη, κάτι παρόμοιο θα διαλεγες ως υπερδύναμη.

Άουτς. Θα έψαχνα κάτι για απάντηση αλλά δεν έχει νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
:clapup: Rekt. Πρέπει να παραδεχτώ ότι είσαι η πρώτη γυναίκα με (έξυπνο) χιούμορ που έχω δει. :D
Αυτό πάντως, αν αφήσουμε το πιθανό τρολάρισμα στην άκρη, είναι μια καλή εξήγηση για πολλές από τις απόψεις σου.
Δεν γνωρίζεις γυναίκες, μόνο βλέπεις (?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αυτό πάντως, αν αφήσουμε το πιθανό τρολάρισμα στην άκρη, είναι μια καλή εξήγηση για πολλές από τις απόψεις σου.
Δεν γνωρίζεις γυναίκες, μόνο βλέπεις (?)

Women are on fire today.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top