Υπάρχουνε στιγμές που...

marsmile.m

New member

Η μαρια η' μαρισα :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 16 μηνύματα.
λοιπον συνεχιστε....υπαρχουνε στιγμες που..?? ας ξεκινησω εγω..
"υπαρχουνε στιγμες που δεν μπορω οσο και αν προσπαθω να σε βγαλω απο το μυαλο.."(κλεμενο αλλα δεν πειραζει...χιχι:P) :confused:

mel999

New member

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 180 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=q_DdR17o2bE :P
Στιγμές που απελπίζομαι και αρχίζω τα πισωγυρίσματα... (πάλι καλά είναι στιγμές δευτερολέπτων:P)

_Silence_

New member

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
...που καταλαβαίνω το λάθος μου αλλά δεν μπορώ να το αλλάξω...:/

fanouria

New member

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
... θυμώνω όσο δεν παίρνει ...

Εχέμυθη

Well-known member

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Υπαρχουν στιγμες που....απλα πεταω στα συννεφα και μετα απο 5 λεπτα προγειωνομαι αποτομα στην πραγματηκοτητα :worry:

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
...απλα θελω να κλαιω χωρις λογο.............:'(

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,487 μηνύματα.
...απλα θελω να κλαιω χωρις λογο.............:'(
Άναψε ένα τσιγάρο, βάλε ένα ουίσκι και ξέχνα τα όλα. Συνήθως το κλάμα μας, το ακούμε μόνο εμείς και κανείς άλλος. Χαμογέλα και γράφτα όλα.:)

Miss Brightside

New member

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
...που θέλω να εξαφανιστώ. Αν πάω κάπου αλλού, τίποτα δε θα έχει σημασία, θα είμαι απλά άγνωστη μεταξύ αγνώστων.

Pure_Seduction

New member

Η Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.
...σκεφτομαι συνεχεια και αυτο με κραταει πισω

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.
... βαριέμαι ακόμα και να αναπνεύσω! :worry::P

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,487 μηνύματα.
...πραγματικά σκέφτομαι ότι ίσως θα ήταν καλύτερα να πάρω το πρώτο αεροπλάνο για την άλλη άκρη του πλανήτη.

Άλλες στιγμές σκέφτομαι ότι κακώς ήρθα εξ' αρχής σ' αυτό τον κόσμο. Αν δεν είχα έρθει δεν θα βασανιζόμουν τόσο, θα είχε τελειώσει εκεί η ιστορία.

marsmile.m

New member

Η μαρια η' μαρισα :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 16 μηνύματα.
...που θελω να τα παρατησω ΟΛΑ και να σηκωθω να φυγω.....

...που θελω να διαγραψω απτο μυαλο μου καθε απογοητευση.....:(

_Silence_

New member

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Που αναρωτιέμαι πότε επιτέλους θα συμμαζέψω αυτό το καψερό το δωματιάκι μου ...:P

marsmile.m

New member

που θελω απλα να σπασω το κινιτο που δεν συνεργαζεται......:mad:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...