Τραπ

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
γνωμη για τραγουδια trannou?πως σας φαινεται ως τραπερ;καλυτερος η τα ιδια;εχω την εντυπωση οτι συγκριτικα με αλλους εχουν λιγοτερες βρισιες και καλυτερο ρυθμο και δεν εξευτελιζουν τοσο το γυναικειο φυλο
TRANNOS x LIGHT - OPLO (Official Music Video ) - YouTube
KINGS x TRANNOS - MADAME | Official Music Video - YouTube
* δεν ειμαι φαν του συγκεκριμενου τυπου μουσικης απλα θελω γνωμες
 
Τελευταία επεξεργασία:

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.
Σίγουρα θα υπάρχει κάποια ανάλυση από κάποια-ον ψυχολόγο ή κοινωνιολόγο ο οποίος αναλύει αυτό το είδος ''μουσικής'' αλλά βαριέμαι να ψάξω. Σκουπίδια στο τετράγωνο. Ευχαριστώ, bye🙃
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,490 μηνύματα.
20220505_115040.jpg

Θα αφήσω αυτό εδω
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
γνωμη για τραγουδια trannou?πως σας φαινεται ως τραπερ;καλυτερος η τα ιδια;εχω την εντυπωση οτι συγκριτικα με αλλους εχουν λιγοτερες βρισιες και καλυτερο ρυθμο και δεν εξευτελιζουν τοσο το γυναικειο φυλο
TRANNOS x LIGHT - OPLO (Official Music Video ) - YouTube
KINGS x TRANNOS - MADAME | Official Music Video - YouTube
* δεν ειμαι φαν του συγκεκριμενου τυπου μουσικης απλα θελω γνωμες
Ατάλαντος, τόσο απλά.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,490 μηνύματα.
γνωμη για τραγουδια trannou?πως σας φαινεται ως τραπερ;καλυτερος η τα ιδια;εχω την εντυπωση οτι συγκριτικα με αλλους εχουν λιγοτερες βρισιες και καλυτερο ρυθμο και δεν εξευτελιζουν τοσο το γυναικειο φυλο
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
ποιος ακουει αυτες τις μλκιες με στιχους χωρις ουσια.. το περιεργο ειναι οτι υπαρχουν κοπελες που αρεσκονται σε τραγουδια γεματα σεξιστικα σχολια.. idk
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Οι πιο φανατικες φεμινιστριες ουρλιαζουν "Άμα δω πως με προδίδει θα της κόψω το μαλλί" ;) μια βολτα στα κλαμπ αρκει για να επιβεβαιωθει αυτο που λεω.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Αυτός θεωρείται "σέξυ" πρότυπο άνδρα; :giveup:

Αν ναι, μάλλον δεν εξηγείται αλλιώς. Ορισμένες γυναίκες πρέπει να τη βρίσκουν με άντρες που ξεφτυλίζουν το γυναικείο φύλο μέσα από τις πράξεις τους γιατί δεν μπορώ να δεχτώ το τραπ ως είδος δουλειάς. Με προσβάλλει ως εργαζόμενο. Αλλά ξέχασα. Όλοι στην αρχή φαίνονται καλά παιδιά και η άλλη που να ξέρει κτλ κτλ.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,418 μηνύματα.
Οι πιο φανατικες φεμινιστριες ουρλιαζουν "Άμα δω πως με προδίδει θα της κόψω το μαλλί" ;) μια βολτα στα κλαμπ αρκει για να επιβεβαιωθει αυτο που λεω.
Εχεις καποιο στοιχειο για αυτο που γραφεις; ή λεμε και καμια μαλακια να περασει η ωρα;
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Δε μαρεσει αυτη η μουσικη καθόλου... Απορώ δηλαδή. Αλλά να μου πεις εμείς ήμασταν η γενιά της σαικεντελικ, η τραπ μας πειραζει;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πρώτη μουρη στο καβουρι ο τυπας🤭
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,490 μηνύματα.

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά ακούω Τρανό, εντάξει προφανώς ο τυπος δεν αποτελεί πρότυπο εννοείται αυτό απλά ακούω τα τραγούδια του, δεν καταλαβαίνω σε τι φταίει αυτός αν οι γυναίκες να μπαίνουν θέλουν να μπαίνουν στα κλιπς του η ακόμα περισσότερο όταν βλέπει ότι οι τραπερς έχουν τόσες φαν. Αλήθεια επειδή όλοι ξέρουμε να λέμε μόνο για τη τραπ, για τους maneskin που κέρδισαν πέρσι τη Γιουροβίζιον θα μιλήσει κανείς? Επειδή είδα για την ψυχεδελική ροκ κάπου, να θυμίσω ότι ψυχεδελική ροκ είναι και οι Πινκ Φλόιντ, θα τους κάνουμε και αυτούς ακατάλληλους τώρα ? Τον Avicii τον ξέρετε φαντάζομαι, είχε κάνει ένα videoclip με λεσβίες αλλά το τραγούδι μουσικά ήταν μια χαρά, το λέω γιατί πολλοί μπορεί να πουν ότι προωθεί την ομοφυλοφιλία, άμα θέλει ο άλλος γενικά βρίσκει δικαιολογίες για όλα τα τραγούδια
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
αυτο δεν ειναι καλο δηλαδη?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top