Το alter ego σας!

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Αυτό έλειπε να μη λάτρευες τη μάνα σου :pfff:
εγώ εσένα όταν το έγραψα δε σε γνώριζα καλά:|
ΟΠΟΤΕ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ :happy:
Μάνα είναι ΜΟΝΟ μία! Mama mia! Σε αγαπώ μαμααααααα!!! Μουα ενα γλυκό φιλάκι!!! Με πολλές ζεστές ευχές για όλη την οικογένειά σου! :happy:

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,443 μηνύματα.

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,443 μηνύματα.
Νομιζω πως γραφεται με δυο μ...........:worry:

Deutsch... Lover

New member

Alma Libre

Well-known member

Εγώ πάλι που ξέρω δε θυμάμαι καν πως γράφεται:worry:

Deutsch... Lover

New member

Το αλτερ εγο μου πεθανε για εμενα χθες... Αλλα απο εδω μεσα αγαπω Alma Libre, Λυσιστράτη, _Fairygirl_ ( τεσπα η χαρα) και ΨΑΡΑΚΙ1....

babo0ska

New member

Η Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Η υπεροχη κολλητη μου Στελλα *υ* Ποσο με καταλαβαινει ρεε αυτη η καπελα ειναι αδερφη ψυχη μοθ !

Guest 186240

Επισκέπτης

G
αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από ό,τι έχω διαβάσει και βασιζόμενος στο στυλ γραψίματος θα μπορούσα να μαι ο Nihilist αν είχα νομικό background :hmm:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...