Το 2009 σε μια πρόταση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πέρασα 17 (νέα) μαθήματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ανούσιο..., χωρίς ίχνος εξέλιξης, παρά μόνο ψεγάδια....

εύχομαι να προσφέρω στο 2010, ότι δεν πρόσφερα μέχρι τώρα.... εξέλιξη

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω περάσει και χειρότερες χρονιές δεν λέω... τόσο τραγικές όμως, μάλλον όχι
Στο καλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Α! Πηρα και ενα πτυχιο! Ξεχασα:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Ηταν η μόνη χρονιά που πέρασε τόσο γρήγορα.
Δεν κατάλαβα πότε πέρασε ένας χρόνος.
Ελπίζω το 2010 να το καταλάβω καλύτερα, με την καλή όμως έννοια, να είναι καλό, και χωρίς δυσάρεστα γεγονότα.
Ελπίζω εδώ να είμαστε του χρόνου και να λέμε ότι ήταν καλό το 2010...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Taxydromos

Νεοφερμένος

Ο Taxydromos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Φεύγει και μαζί με αυτό και δυσάρεστες στιγμές και απώλειες και αυτό μας θλίβει αλλά απο την άλλη πλευρά είναι η προσμονή για κάτι πιο χαρούμενο και ελπιδοφόρο που θα γεμίσει τα όνειρά μας με τον ΝΕΟ χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ξεκινησε κανοντας με να συνειδητοποιησω ποσο σημαντικη ειναι η υγεια και οτι δεν πρεπει να μιζεριαζω για βλακειες..

Μου εδωσε αρκετους μηνες ανεργιας με αποτελεσμα νευρα και αγχος..

Μου εδωσε μια δουλεια..

Το τελος ειναι λιγο πικρο..Με εφτιαξε αρχικα αλλα λιγο πριν το τελος μου το χαλασε..Δεν πειραζει θα μου το δωσει το 2010..Το ελεγε εχθες και στα ζωδια της εφημεριδας..Φετος θα ειναι η χρονια μου..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν πειραζει θα μου το δωσει το 2010..Το ελεγε εχθες και στα ζωδια της εφημεριδας..Φετος θα ειναι η χρονια μου..:D

ψάρι ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAZARUS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εύχομαι, τέτοιες μέρες σε ένα χρόνο, να είναι πολύ λίγοι ή και κανένας, αυτοί που θα περάσουν τις γιορτές παρέα με τον υπολογιστή, γιατί όλοι θα βρίσκονται με τα αγαπημένα τους πρόσωπα σε μια υπέροχη πραγματική κατάσταση να διασκεδάζουν. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.

Διδυμος..

Γιατι και για τα ψαρια θα ειναι η χρονια τους??

Λες να μου ελεγε ψεματα???:hmm::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Διδυμος..

Γιατι και για τα ψαρια θα ειναι η χρονια τους??

Λες να μου ελεγε ψεματα???:hmm::P:D

Eίπα κι εγώ...τόση ενέργεια και νεύρο και ακτιβιστής το συνήθως παθητικότατο και νωθρότατο ψάρι αποκλείεται. 'Ασε τι λένε και τί γράφουν αυτές τις μέρες, για τα μπάζα είναι όλοι και για να γεμίζουν τις σελίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
από τις χρονιές που δεν έχουν κάτι να θυμάμαι
από τις χρονιές που θέλω να φύγουν και να μην ξαναγυρίσουν
από τις χρονιές που αναρωτήθηκα που βρίσκομαι και που πάω
να την χαρακτηρήσω κιόλας;
καλοτάξιδη....
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
πάρα πάρα πολύ κουραστικό το 2009 για μένα - σε σημείο αηδίας θα έλεγα - καθότι έδινα πανελλήνιες, το καλύτερο ΚΑΛΥΤΕΡΟ καλοκαίρι ever! -αυτονόητο γιατί- ανάγκη ανάληψης κάποιων ευθυνών (έπλυνα φερειπείν πιάτα για πρώτη φορά στη ζωή μου, αν και πλυντήριο ακόμα δεν ακούμπησα, ας είναι ευλογημένη η μανουλίτσα), σφαλιάρες, αυτοπεποίθηση (μετά από καιρόοοο σαπίλας, εξετάσεις και σαπίλα πάνε αγκαζέ πώς να το κάνουμε), ψώνια ψώνια ψώνια επιτέλους, διακοπές με τους γονείς μετά από καιρό χωρίς άγχος για μαθήματα και υποχρεώσεις, πολύ φλερτ, άνοιγμα νέων οριζόντων (πνευματικών)...σε γενικές γραμμές αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Ο πιο SUPERTOUMPANOS χρόνος της ζωής μου... ας ελπίσουμε το 2010 να είναι ακοοοοοόμα πιο YPERSUPERTOUMPANO!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το 2009 ξεκίνησε με κλάμματα! Ελπίζω να μην τελειώσει με κλάμματα και κυρίως μην ξεκινήσει το 2010 όπως το 2009!
Κοιτώντας πίσω μου προσπαθώ να θυμηθώ κάτι από την χρονιά που φεύγει, αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα! Ούτε καλό, ούτε κακό! Όταν σκέφτομαι το 2009 δεν μπορώ να αισθανθώ ουτε πικρία, ούτε στεναχώρια, ούτε εκνευρισμό, ούτε χαρά... τίποτα κακό, τίποτα καλό! Να φύγει...

Καλή χρονιά να έχουμε και το 2011 να μας βρει με τους ίδιους και ακόμα περισσοτερους αγαπημένους μας ανθρώπους κοντά μας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Να φύγει το 2009 και μαζί του όλα τα στραβά!

Καλή Χρονιά να έχουμε παιδιά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Σκ@τα... Το 1ο μισό πανελλήνιες, το 2ο μισό η άθλια σχολή.:mad: - σχεδόν προτιμώ το 1ο..

Ελπίζω το 2010 να έρθει καλύτερο:D (η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...)

καλέ γιατί τέτοια απαισιοδοξία ?? σε ποια σχολή μπήκες??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Άκουσα χθες κάτι ωραίο στο ραδιόφωνο: "Ελπίζω ο νέος χρόνος να είναι gay, γιατί ο προηγούμενος μας γάμησε!!":clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ένας καθηγητής κάποτε μας είχε πει πως η αξία του ανθρώπου είναι ανάλογη με το βάρος της αλήθειας που μπορεί να σηκώσει. Το 2009 με έμαθε πως μπορώ να αντέξω μεγάλη δόση αλήθειας, για τον εαυτό μου, για τη ζωή, για τους άλλους..
Χαίρομαι που ήρθε αυτή η χρονιά γιατί ήταν πολύ διδακτική- έπεσα πολλές φορές και ξανασηκώθηκα, με λίγες περισσότερες μελανιές, αλλά και λίγη περισσότερη σοφία. Χαίρομαι και που φεύγει γιατί ήταν πολύ δύσκολη και κουραστική- και χρειάζομαι λίγο χώρο να ηρεμήσω και να ανασυγκροτηθώ.

Εύχομαι το 2010 να φέρει αγάπη και γαλήνη στις ψυχές όλων. Καλή χρονιά να έχουμε.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλυψούδι, το 2009 ό,τι ήταν να φέρει, το έφερε.
Κι ευτυχώς φαίνεται πως φεύγοντας παίρνει και λίγη από την σαβούρα μαζί! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top