Το χειρότερο σου...

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Η χειρότερη φράση που έχεις πει πάνω στα νεύρα σου ;
Εχω τσακίσει κόκκαλα και κόκκαλα με τη γλώσσα μου, περισσότερες φορές απ όσες μπορώ να θυμηθώ, αλλά η χειρότερη φράση που έχω πει πάνω στα νεύρα μου είναι σίγουρα κάποια που θα χω πει στους γονείς μου...

Είμαι σίγουρος γι αυτό, και το λεω γιατί μόνο για όσα κακά έχω πει σε αυτούς θα μετανιωσω στο τέλος της ζωής μου.

Οι υπόλοιποι κάπου τα άξιζαν και τα άκουσαν. Δε μετανιώνω για τους ξένους, αλλά οι γονείς μου όχι... δεν μου φταινε σε τιποτα.

Ίσως εκείνο τον Αυγουστο του 2016 που την είπα στον πατέρα μου οτι και χάρη τους κάνω που πηγαίνω και τους βλέπω... Ακόμα θυμάμαι τη μάνα μου να μας λέει "χαιρετηθείτε μωρέ..." την ωρα που αποχωρούσα απο το πατρικό μου. Το επίπεδο των δυο εγωισμών μπορούσε να γκρεμίσει τη μισή πόλη άνετα.


Ίδια ερώτηση...
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Η χειρότερη μου φράση ήταν: Ανάθεμα την ώρα και τη στιγμή που γεννήθηκα.

Ο χειρότερος σου φόβος;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο χειρότερος μου φόβος (όσο αστείο ή υπερβολικό κι αν ακούγεται...) είναι η κατσαρίδα...Δεν φοβάμαι σκοτάδια, κλέφτες, λοποδύτες, φίδια, Θεούς ή δαίμονες, τίποτα μα τίποτα...μια τέτοια να δω είμαι ικανή ν' αρχίσω να τρέχω...Το έχω από μικρό παιδί...


Ίδια ερώτηση...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Το να ξεχαστώ στη στασιμότητα... (να μεγαλώσω/πεθανω μονος και ολοι οι υπόλοιποι να έχουν προχωρήσει)

Ιδια ερώτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να μη με αγαπανε πια.Και θα πω γιατι.Οσο ζουμε στις αναμνησεις οσων μας ξερουν υπαρχουμε,αν τελειωσει αυτο δεν υπαρχουμε πουθενα.Και αυτο ειναι και το τελος μας περα απο τη φυσικη φθορα.Να μην υπαρχεις ως αναμνηση.

Η χειροτερη σου ενεργεια που θα μπορουσες να την ειχες αποφυγει.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,456 μηνύματα.
Να το πω; Να αλλάξω το γ@μημένο το πολλαπλής στη Βιολογία. Ευχαριστώ :D

Ιδια ερώτηση

*Εντωμεταξύ δε βρίζω αλλα εδωμεσα μου βγαίνουν αβέρτα οι βρισιές αχαχα
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Να αναλάβω ένα μάθημα που βρίσκεται στου βοδιού το κέρατο. Τώρα, πλέον πια είναι αργά για δάκρυα, Στέλλα

Ίδια ερώτηση
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 37 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top