Το χειρότερο σου...

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Νομίζω τα περσινά Χριστούγεννα,

Είχα χωρίσει απ' τη συγχωρεμένη για πρώτη φορά τον Οκτώβριο (έμμελε να τα ξαναβρω μαζι της μετα απο λιγο καιρό και να ΞΑΝΑχωρίσω μετά :| ) και ήμουν σε ταραχή αυτό το δίμηνο, που όμοιά της δεν ξαναείχα ζήσει.

Ημουν με τους δικούς μου σε μια φάση που δεν ετρωγα, δεν μίλαγα, είχα μια μούρη σα να μου χες σκοτωσει το σκυλί, ο πατέρας μου που δεν ανησυχουσε ποτε ξαφνικα ηταν εμφανως επηρεασμενος, γενικα το παραμικρο τραγουδι στην τηλεόραση μπορούσε να με κάνει να πλαντάξω, μίλαγα όλη την ώρα για το θεμα μου κλπ.

Μια άθλια κατάσταση που δεν... δεν μου άρεσα και δεν το άξιζα.

Ευτυχώς πέρασε.

Ίδια ερωτηση
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,626 μηνύματα.
Πολλά, δύσκολο να ξεχωρίσω κάποιο.Θα πω το πιο πρόσφατο: όταν πήγα για ευθανασία την αγαπημένη μου γατούλα, την Τέρψη.:'(




Το χειρότερό σου μάθημα στο λύκειο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Πολλά, δύσκολο να ξεχωρίσω κάποιο.Θα πω το πιο πρόσφατο: όταν πήγα για ευθανασία την αγαπημένη μου γατούλα, την Τέρψη.:'(




Το χειρότερό σου μάθημα στο λύκειο.
Εννοεις σχολικο μαθημα? ή κατι που εγινε και μας εγινε μαθημα
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Από σχολικό μάθημα πάντως τα Μαθηματικά

Το χειρότερο όνειρο που έχεις δει;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ότι βρισκόμουν στη θέση ενός ηθοποιού που πρωταγωνιστούσε σε ταινία τρόμου.

Η χειρότερη και πιο ακατάλληλη στιγμή που άφησες μια κόντρα σου:
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Στο πανεπιστήμιο πριν τελειώσει σε ένα χαστούκι που ήθελα να ρίξω και το μετάνιωσα χρόνια μετά😂😂😂

Ίδια ερώτηση
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένα πρόσφατο που θυμάμαι...Σ' ένα στενό δρόμο, κάπου στο κέντρο, άναψα έγκαιρα alarm προπορεύτηκα τόσο όσο και μπήκε με τη μούρη ο πισινός μου, ο οποίος είχε πιο μικρό όχημα...Κατέβηκα να του πω...μια καλημέρα... αλλά κόρναραν οι πισινοί και συνέχισα το δρόμο μου...Έχουμε πάντως μια μπέσα, σαν λαός, ακόμα και στο τιμόνι...


Ιδια ερώτηση
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τον Δεκέμβρη του 2019. Όταν έδινα proficiency, είχα δυο εξεταστές προφορικών που την ώρα που μιλούσαμε, γέλαγαν, χασμουριόντουσαν, αλληλοκοιταζόντουσαν... μου ήρθε να σηκωθώ να φύγω, να τα παρατήσω. Ούτως ή άλλως, το έχασα για 0.70. Ακόμα το θυμάμαι και εκρήγνυμαι

Το χειρότερο θεατρικό έργο που έχεις δει;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Το χειρότερο θεατρικό έργο που έχεις δει;
Δεν τα βλέπω. Μόνο παίζω σε θεατρικά (περίεργο αλλά είναι αλήθεια).

Ισως ενα που είχα δει οταν ημουν 10 χρονών. Παριστανα οτι μου αρεσε οταν με ρωτησε ο πρωταγωνιστης αλλα ειλικρινα ηθελα να φυγω τρέχοντας και να παω σχολείο για μάθημα. Τοσο άθλιο.


Το χειρότερό σου τραγουδι για τον τελευταιο καιρό.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ένα τραγούδι που λέει 5,4,3,2,1 τικ τακ... κάπως έτσι τέλος πάντως :P

Το χειρότερο λογοτεχνικό βιβλίο που διάβασες το τελευταίο διάστημα;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ο εραστής της Λαίδη Τσάτερλυ - Ντ. Λώρενς (δεν το τελείωσα...)



Η χειρότερή σου μέρα της εβδομάδος ;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Η Δευτέρα... η μέρα που ξεκινάνε τα βάσανα

Η χειρότερη απόφαση που έχεις πάρει;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Να εγκαταλείψω το όνειρο του εξωτερικού το 2015 για μια γυναίκα που πίστευα ότι θα ήταν η τελευταία μου. Πιο αξιολύπητο σκεπτικό πεθαίνεις. Ευτυχώς έβαλα μυαλό και ξαναμπήκα προς το στόχο μου.

Εσένα ποια ειναι η χειρότερη απόφαση που έχεις πάρει;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Η χειρότερη μου απόφαση πάρθηκε το περασμένο καλοκαίρι, όταν εγκατέλειψα την ευκαιρία για κατατακτήριες στο Ιστορικό-Αρχαιολογικό

Η χειρότερη εργασιακή εμπειρία που είχες μέχρι σήμερα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γκαρσονα σε εστιατοριο,δεν πληρωνεται με τιποτα και η ορθοστασια και ολα τα υπολοιπα.

Ιδια ερωτηση
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Δεν εχω εργαστεί ποτέ μου, οπότε δεν έχω κάτι να πω

Η χειρότερη δικαιολογία(εννοώντας οτι δεν ήθελες/ειπες τον πραγματικό λόγο) χωρισμού που έχεις πει
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα σε πληγώσω. Δεν κάνω εγώ για σένα, σου αξίζει κάποια να σ΄ αγαπήσει πολύ (κι άλλα τέτοια...)



Η χειρότερη φράση που έχεις πει πάνω στα νεύρα σου ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 37 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top