Το χειρότερο σου...

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Το ξύπνημα

ίδια ερώτηση γιατί δεν πολυκαταλαβα τι ρωτάς
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Για την φετινή χρονιά η καλύτερη μου είναι όταν υιοθέτησα το σκυλάκι μου το καλοκαίρι και η χειρότερη μου είναι όταν κοντινο μου άτομο χρειάστηκε να εγχειριστεί. Έπειτα θα έλεγα η «απώλεια» μιας φίλης και το χάσιμο του εαυτού μου, που ένιωσα τον Σεπτέμβρη, όταν κλήθηκα να πάρω σημαντικές αποφάσεις για την μετέπειτα σταδιοδρομία μου. Γενικά ζόρικη χρόνια το 2021. Και είπα μόνο 3 από τα πολλά, θα πηγαίναμε για πάπυρο αλλιώς.


το χειρότερο σου... ραντεβού ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να έχουμε πάει με λεωφορείο κάπου και εντός πόλης και ξαφνικά σκάει το λάστιχο του λεωφορείου😂😂
Κατεβήκαμε κάτω και περιμέναμε το επόμενο γιατί ήταν χειμώνας έκανε κρύο και μέχρι να έρθει το άλλο δεν είχε και φούρνο κάτι να πάρουμε να περάσει η ώρα 😂😂
Ένιωσα σαν φυλακισμένη 😂

Περάσαμε καλά φτάσαμε στον προορισμό μας εντάξει αλλά μέχρι να φτάσουμε μας βγήκε η πίστη 😂

Το χειρότερο σου ραντεβού εβερ ίδια ερώτηση 🤓
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
το χειρότερο σου... ραντεβού ;
Όταν μου παρομοίασε το θέμα που έχω, με την περίοδό της. Της κάνω "κόκκινη κάρτα" και σηκώνομαι στην ψύχρα, πετάω ενα 20άρικο στο τραπέζι και της λεω "δεν εχουμε να πουμε κατι άλλο"

Για κανα χρόνο μετά, προσπαθουσε να παρει ρεβανς πέφτοντάς την στον τοτε κολλητό μου και να με θάψει σ αυτόν, μέχρι που την πιάνει αυτος και της λεει "ετσι και ξαναπεις τετοιες ακυρες μαλακίες για το φίλο μου δεν ξερω κι εγω τι θα γίνει"

Αργει το καρμα, αλλά έρχεται.


Ίδια ερωτηση
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
Όταν μου παρομοίασε το θέμα που έχω, με την περίοδό της. Της κάνω "κόκκινη κάρτα" και σηκώνομαι στην ψύχρα, πετάω ενα 20άρικο στο τραπέζι και της λεω "δεν εχουμε να πουμε κατι άλλο"

Για κανα χρόνο μετά, προσπαθουσε να παρει ρεβανς πέφτοντάς την στον τοτε κολλητό μου και να με θάψει σ αυτόν, μέχρι που την πιάνει αυτος και της λεει "ετσι και ξαναπεις τετοιες ακυρες μαλακίες για το φίλο μου δεν ξερω κι εγω τι θα γίνει"

Αργει το καρμα, αλλά έρχεται.
Τελικά το χειρότερο δεν ήταν με τη single mom και το κίτρινο ρυάκι αχαχαχα

Δεν έχω κάτι ιδιαίτερο να πω, εχω πάει μονο σε νορμαλ ραντεβού


Ιδια ερώτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να τον πάρει η μαμά του τηλέφωνο και να τρέχουμε στα επείγοντα.
Πέρα απ' την ανθρώπινη κατάσταση ένιωσα λίγο άβολα βρέθηκα ξαφνικά να είμαι σαν παντρεμένη :D

Ίδια ερωτηση
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Τελικά το χειρότερο δεν ήταν με τη single mom και το κίτρινο ρυάκι αχαχαχα

Δεν έχω κάτι ιδιαίτερο να πω, εχω πάει μονο σε νορμαλ ραντεβού


Ιδια ερώτηση
Κοίτα, η συγκεκριμένη, όχι, δε μου έκανε δα και το χειροτερο κακο. Σιγά. Χαζομάρες λένε πολλοί/ες.

Η άλλη ήταν προσβλητική κατευθείαν προς το θεμα υγειας ενος ανθρωπου.

Αυτα δεν τα σηκώνω.

Ελα προχωρήστε το θεμα, βγηκαμε οφφ.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ίδια ερωτηση
Να μην υπάρξει καν και να μην ειπωθούν ποτε οι λόγοι της ακύρωσης παρά μόνο μια γενικόλογη απάντηση. Τα όσα ραντεβού ήδη έχουν γίνει δεν ήταν δυσαρεστα, κάποια απλά βαρετά που δεν τα προχώρησα σε δεύτερο


το χειρότερο πραγμα που θυμάσαι από όταν ήσουν παιδί ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Να μην υπάρξει καν και να μην ειπωθούν ποτε οι λόγοι της ακύρωσης παρά από μια γενικόλογη δικαιολογία


το χειρότερο πραγμα που θυμάσαι από όταν ήσουν παιδί ;
Όταν με σκίζανε στα χειρουργεία. Θυμάμαι στο φορείο επάνω, χτυπιόμουν σαν ψάρι, απο τον φόβο περισσότερο, τρόμο σχεδόν, όχι πόνο. Προσπαθουσαν νομιζω να μου βγάλουν κατι επιδέσμους γάζες αυτοκόλλητα δεν θυμαμαι τι και είχα τρομάξει απίστευτα. Και μετα τον μαυρο σωλήνα στην αναισθησία (ήταν τότε έτσι).

Δεν εχω κανει καν παιδικά χρόνια. Fucked up φάση.


Το χειρότερο πράγμα σου που ΕΧΕΙΣ κανει συναισθηματικά σε άνθρωπο που σε αγαπούσε.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να τον μισήσω.
Χωρις να το μάθει ποτέ εννοείται γιατί δεν θα καταλάβαινε καν.

Ίδια ερώτηση.
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Εμ, δεν έχω κάνει κάτι κακό απ´όσο γνωρίζω.

Ίδια ερώτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Απλά θα έκανα όσο γινόταν απαλαφρη την αποχώρηση μου .

Κάποια στιγμή θα το δεχόταν ναι.

Το χειρότερο πράγμα που έχεις πει σε άνθρωπο γενικά?γνωστό άγνωστο δεν έχει σημασία
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
«Ξεφτίλα!».

Η χειρότερή σου στιγμή αμηχανίας:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αμηχανία .
Λοιπόν να έρθει τόσο κοντά μου και να θέλει να με φιλήσει πάντα με διακριτικότητα εννοείται. Αλλά εγώ εκείνη τη στιγμή είχα παγώσει😂😂 πιο fail πεθαίνεις ναι😂😂

Ίδια ερώτηση
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Να βρίσκομαι σε μια αίθουσα 30 ατόμων εκ των οποίων τα 29 να 'ναι κορίτσια και εγώ ο καημένος να έχω χεστεί στα βρακιά μου...

Ίδια ερώτηση: «Η χειρότερή σου στιγμή αμηχανίας»:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να βρίσκομαι σε μια αίθουσα 30 ατόμων εκ των οποίων τα 29 να 'ναι κορίτσια και εγώ ο καημένος να έχω χεστεί στα βρακιά μου...

Ίδια ερώτηση: «Η χειρότερή σου στιγμή αμηχανίας»:
Το απομυθοποιείς απλά :D

Αμηχανία να κάτσω στο μηχανάκι και να τρέχει και να λέω τώρα θα πέσουμε? Όχι γλιτώσαμε😂
Ίδια ερώτηση
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Στις εξετάσεις των αγγλικών. Αντί να απαντήσω αγγλικά, μου ξέφυγαν ισπανικά. Και η Μαρινέλα μέσα μου σιγοτραγουδούσε, άνοιξε πετρα να κρυφτώ.. :P

Οι χειρότερες σου διακοπές;
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Φέτος. στη Θάσο. Στο Airbnb που μέναμε είχε ποντίκια. :)

χειρότερα Χριστούγεννα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 37 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top