Το πρώτο μου 10άρι!!!!

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά, συγχαρητήρια και στους δυό σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά!:)
Συγχαρητήρια!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μπράααααβο!!!!!!!!!1:clapup::clapup::clapup::clapup:

Και εις ανώτερα!!! δεν είναι ΜΟΝΟ το 10 είναι και όλο το πακετάκι που μας είπες!!!

Μπράβο μπράβο και στους 2!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μπραβο σας παιδια, παντα τετοια.. :)

(εχω κανει και εγω εργασια για τα βασανιστηρια αλλα σε ασχετο μαθημα.. ειναι οντως πολυ ενδιαφερον θεμα..:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.M.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Μπράβοοοο, άντε με φόρα. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά. Είμαι σίγουρη ότι οι μανούλες σας είναι πολύ περήφανες για σας …

Και τώρα… να θυμηθώ πότε πείρα εγώ το πρώτο μου δεκάρι… ήταν στο... μάθημα γεωπολιτικής, πρώτο έτος.

(ομολογώ ότι εγώ δεν το θυμόμουν και έκανα μια μικρή έρευνα…)

...εσείς θυμάστε το πρώτο δεκάρικό σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
...εσείς θυμάστε το πρώτο δεκάρικό σας?
Αμέ, πρόσφατο το 'χω. :spasiklas:



Αλλά δεν θυμάμαι ποιο ήρθε πρώτο. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά :D! Η σωστή και καλή δουλειά πάντα αναγνωρίζονται αργά ή γρήγορα. Το πιο σημαντικό δεν είναι το 10 βέβαια αλλά η δημοσίευση ;). Συγχαρητήρια :clapup:! Σας εύχομαι να συνεχίσετε έτσι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Συγχαρητηρια και στους δυο σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
.... θέμα "Ιστορική Αναδρομή στο Φαινόμενο του Βασανιστηρίου":knife:
....

γουστάρω αρρωστημένα μυαλά!

πειτε μου οτι κανατε αναπαράσταση κ σε μερικά απο αυτά να σας δώσω ακόμα ενα μπράβο!!! αχχαχαχχαχα

ps. Παντα τέτοια...!!! ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μπράβο ρε παιδιά! Μπράβο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Απανταχού φοιτητές και φοιτήτριες, πότε πήρατε το πρώτο σας 10;

Εγώ έπρεπε να πάω 2ο έτος για να πάρω 10. :P

(θα ξεθάψω και άλλα:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στο πρώτο εξάμηνο, στα Διακριτά Μαθηματικά :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Φυτό. :teasing::P
Εγώ τώρα έμαθα πως να διαβάζω στο πανεπιστήμιο. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τόπικ "πότε δεν πήρατε 10άρι;" υπάρχει; Μου είναι πιο εύκολο να απαντήσω εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να φύγεις εσύ από εδώ. :ermm:

( Υ108 ) Κατασκευή παιδαγωγικού υλικού: 10 it is. Στο δεύτερο εξάμηνο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Εγω πηρα δυο 9 απο το πρωτο κιολας εξαμηνο:baby:
10 δεν εχω παρει ακομα, αλλα τωρα που πηρα την ευχη του Μητσοτακη:redface:, παω για να το γραψω σ'αυτο το εξαμηνο!!!!!
:look::spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Πέρασαν αρκετά χρόνια, είναι η αλήθεια. Ήταν Γενάρης του 2004, αν δεν απατώμαι.

- Tάξη: Ε' Δημοτικού.
- Μάθημα: Κοινωνική και Πολιτική αγωγή.
- Διδάσκων: Κυρία Φρόσω.



Ps: Την αγαπώ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
μπράβο παιδάκια που παίρνετε 10άρια! ! ! ! ! :book:
εγώ πήρα ένα 10άρι στο δεύτερο έτος στο μάθημα ιστορία των οικονομικών θεωριών! :happy: πολύ το χάρηκα!
αφού πήγα αμέσως να βγάλω αναλυτική για να το δω και πιο επίσημα! μεγάλες στιγμές! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
μπράβο παιδάκια που παίρνετε 10άρια! ! ! ! ! :book:
εγώ πήρα ένα 10άρι στο δεύτερο έτος στο μάθημα ιστορία των οικονομικών θεωριών! :happy: πολύ το χάρηκα!
αφού πήγα αμέσως να βγάλω αναλυτική για να το δω και πιο επίσημα! μεγάλες στιγμές! :clapup:

κι εγώ στο 2ο έτος είχα πάρει το 1ο 10άρι! :clapup: (πριν 9 χρόνια :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top