Το πρώτο μου 10άρι!!!!

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Αισθάνομαι πολύ περηφανος, αλλά πήρα το πρώτο μου 10άρι!!!!!

:D :D :D :D :D

Και δεν είναι ένα οποιοδήποτε δεκάρι.

Στον τομέα Εγκληματολογίας της κοινωνιολογίας Παντείου έχουμε έναν εκπληκτικό καθηγητή, τον Γρηγόρη το Λάζο, ο οποίος εκτιμά βαθύτατα τις εργασίας.

Έτσι η Ζανίν κι εγώ αποφασίσαμε να κάνουμε μία αρρωστημένη εργασία με (το αξίσου αρρωστημένο) θέμα "Ιστορική Αναδρομή στο Φαινόμενο του Βασανιστηρίου":knife:

Και όχι μόνο τσεπώσαμε το 10'αρι μας, αλλά είπε, μέσα στο αμφιθέατρο και χωρίς να ξέρει ότι είμαστε εμείς, οι συγγραφείς της, μέσα, ότι είναι μία από τις καλύτερες που έχει πάρει και σκοπεύει να την εκδώσει σε επιστημονικό περιοδικό, αλλά και σε βιβλίο στο οποίο θα βάλει τις καλύτερες που έχει λάβει.

:alljumpy::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
:clapup: Μπράβο παίδες! Και εις ανώτερα! Αν αγαπάτε αυτό που κάνετε τότε σίγουρα θα έχετε μόνο επιτυχίες στο μέλλον ;)

Και ως γνήσιος περίεργος πρέπει να ρωτήσω... Τι έτος είστε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
παιδιά μπράβο :clapup:
πείτε μας ποιο είναι το περιοδικό να το πάρουμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Ααααα! Τι καλά! Συγχαρητήρια και στους δύο! Καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό και την ικανοποίησή σου. Τι καλύτερο από το να βλέπεις την προσπάθειά σου να επιβραβεύεται? Πάντα τέτοια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Άγγελε!!! :clapup::clapup::clapup:



Είναι η περίφημη εργασία, ε; :P
Congrats, congrats! Πάντα 10άρια!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! :clapup:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
:clapup: Μπράβο παίδες! Και εις ανώτερα! Αν αγαπάτε αυτό που κάνετε τότε σίγουρα θα έχετε μόνο επιτυχίες στο μέλλον ;)

Και ως γνήσιος περίεργος πρέπει να ρωτήσω... Τι έτος είστε; :P


3ο και μετά από 4 9άρια ήταν ώρα για το 10 το καλό


Η Ζανίν έχει κι άλλα, αλλά εγώ δεν φημίζομαι για την εργατικότητά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά! :D :D :D

Άντε και εις ανώτερα! Και πτυχίο με καλό βαθμό σας εύχομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!! Άξιοι και οι δύο!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συγχαρητήριαααααααααααααα!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup: (και στην zanin)

Αχ πόσο σας ζηλευω!!! Θέλω και εγώ 10αρι :cry_x::P!!!

Στην εγκληματολογία ε; Αχ τι ωραίο μαθημα :inlove:!!!

Πάντα τέτοια σου εύχομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Άγγελε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα θερμά μου συγχαρητήρια και στους δύο! :clapup:
Έτσι, έτσι, να αρχίσει ο κόπος σας να επιβραβεύεται! Μετά θα διαπιστώσετε οτι είναι εθιστικό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δηλαδή σαν να λέμε...
:lol:;):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • CSI-STEKI.jpg
    CSI-STEKI.jpg
    47.7 KB · Εμφανίσεις: 167

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Συγχαρητήρια και στους 2 σας!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπραβο παιδες!
και στα δικα μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Μπράβο πίκοι απίκοι, λολ

Φαίνεστε έξυπνα πιδιά, οπότε καλές επιτυχίες και πολλές στη συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παίδες! :clapup: Πάντα τέτοια! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Πφφφ... Εγώ δεν χαίρομαι καθόλου.






















Πλάκα κάνω! Μπράβοοοοοο:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
congratulations guys!!!! :clapup:

Και συνέχεια τέτοια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top