Το πριν και το μετά του e-steki

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ντουσάκι, κοιλιακούς και με τον ιχλίμπεντιχ!
Ή για ποτό με τους Έλληνες, ή απλά ταινιούλα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
σπιτακι νακαμω δουλιτσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Παω Γκαζι για ποτο... Αν και μαλλον δεν θα πρεπε, θα κουτουλαω ΠΑΛΙ το πρωι. Αλλα με πεισανε...

Ουφφ... Αντε καλα να περασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μαλλον νανακια...αλλα δεν νυσταζω ακομη...περιεργο...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
θα παω με τη μαμα μου σε μια φιλη της να μου πει το φλυτζανι.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
λεω να σηκωθω να παω στην δουλεια (λεμε τωρα - ειμαι και ρεμαλι και χρεπι) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
λεω να σηκωθω να παω στην δουλεια (λεμε τωρα - ειμαι και ρεμαλι και χρεπι) :P

Δεν έρχεσαι κατα δω για κάνα καφέ πρώτα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Δεν έρχεσαι κατα δω για κάνα καφέ πρώτα; :P
αμα ερθω εκει θα με πανε μεσα για αυτα που θα κανω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σχολή. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
καφεεε :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
λέω να στρωθώ λιγο στην δουλειά άν τα καταφέρω και μετά σπιτάκι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καφέ και μετά στο σπίτι φίλου να περάσουμε το χάνεϋμουν από τη κάμερα σε διβιδί:D
φακές να δω πότε θα μαγειρέψω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
καφέ και μετά στο σπίτι φίλου να περάσουμε το χάνεϋμουν από τη κάμερα σε διβιδί:D
φακές να δω πότε θα μαγειρέψω:P

Τα ίδια χωρίς το χάνεϋμουν. Και αντί για φακές βάλε μια χοιρινή τηγανιά που έχω ξεπαγώσει από την Κυριακή και είναι στο ψυγείο έκτοτε.. :redface: Και πρόσθεσε και το ότι έχω να φτιαξω και τα πράγματα για το 3ημερο! :D (Κι άμα προλάβω.. :P Αλλά δεν είναι πρόβλημα αυτό, σιγά τα ρούχα που θα προλάβω να φορέσω! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
θα κλειστω στο σπιτι
θα κλεισω και τα κινητα και τα τηλεφωνα ωστε να με ψαχνουν και να μη με βρισκουν και θα παρω εκδικηση
χα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Και πρόσθεσε και το ότι έχω να φτιαξω και τα πράγματα για το 3ημερο! :D (Κι άμα προλάβω.. :P Αλλά δεν είναι πρόβλημα αυτό, σιγά τα ρούχα που θα προλάβω να φορέσω! :P)

που σα πα?:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Τα ίδια χωρίς το χάνεϋμουν. Και αντί για φακές βάλε μια χοιρινή τηγανιά που έχω ξεπαγώσει από την Κυριακή και είναι στο ψυγείο έκτοτε.. :redface: Και πρόσθεσε και το ότι έχω να φτιαξω και τα πράγματα για το 3ημερο! :D (Κι άμα προλάβω.. :P Αλλά δεν είναι πρόβλημα αυτό, σιγά τα ρούχα που θα προλάβω να φορέσω! :P)

καλε δεν χαλασε η τηγανια τοσες μερες στο ψυγειο; :confused: :confused: :confused:


θα κλειστω στο σπιτι
θα κλεισω και τα κινητα και τα τηλεφωνα ωστε να με ψαχνουν και να μη με βρισκουν και θα παρω εκδικηση
χα!

τι επαθες καλε νιντζακι σημερα και εισαι εκδικητικο;:P :P :P χαλαρωσε λεμεεεεεεε... η εκδικηση μονο εσενα βλαπτει (ψυχικα) κανεναν αλλον.;)

για να μη βγαινω οφ τοπικ...
θα παω στο ικα να με δει ο δερματολογος που θελω και μετα στη γιαγια μου να φαω εκει γιατι δεν αξιωθηκα να μαγειρεψω χτες:P και μετα σπιτι να κανω μακαροναδα:P θα ρθει μια φιλη μου να φαμε και να δουμε ντιβιντι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.


Πάρο :jumpy::jumpy:(να τον πάρω! :P:P)

Δεν κρατιόμουν λέμε!


καλε δεν χαλασε η τηγανια τοσες μερες στο ψυγειο; :confused: :confused: :confused:

Η νεκροψία θα δείξει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
θα ντυθω να παω δουλεια να ξανα κανω login
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Πάρο

Η νεκροψία θα δείξει! :P

μη τη φας καλε καγιρι...θα παθεις δηλητηριαση.... τοσες μερες στη συντηρηση;:confused: :confused: :confused:
πετα την ....ακου που σου λεω...:confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top