Το πριν και το μετά του e-steki

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
θα πάω βόλτα με το baby και μετα ΙΕΚ:)

travel_lover

New member

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.
μετά για μάθημα ιταλικών, κ μετά αν προλάβω στην καθιστική διαμαρτυρία μπρος στην τουρκική πρεσβεία:)

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.
τιποτα, σπιτι θα γυρισω, θα φαω και θα καααααααααααααθομαι

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.
μετά για μάθημα ιταλικών, κ μετά αν προλάβω στην καθιστική διαμαρτυρία μπρος στην τουρκική πρεσβεία:)
Περί τίνος, καλό μου;

Εγώ θα συνεχίσω το μαστόρεμα, διορθώνοντας τις βλακείες που έκανα με τη ντουλάπα... :angry::angry:

travel_lover

New member

Περί τίνος, καλό μου;

Εγώ θα συνεχίσω το μαστόρεμα, διορθώνοντας τις βλακείες που έκανα με τη ντουλάπα... :angry::angry:
για την δολοφονία του αρμένη δημοσιογράφου στην τουρκία, επειδή έγραφε για τα ιστορικά γεγονότα του 1915!:mad:

...έλα να μου κάνεις κ μένα κάτι μικρομαστορέματα που έχω!:P

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.
καλά κάνετε...
εγώ να σου μαστορέψω, μετά όμως, θα μου κάνεις σπα στα πληγιασμένα χεράκια μου;;

travel_lover

New member

zanin

New member

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.
θα κάνω διάδρομο:weak: ...ελπίζω να προλάβω να περπατήσω μια ώρα που θέλω...:hmm:
μετα μπανιο ,αγγλικά και σπίτι του boyfriend:inlove:

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
θα παω σουηδικα και θα ελπισω οτι θα συνεχισω να αιστανομαι καλα

zanin

New member

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.
θα παω σπιτι να φαω, θα παω κεντρο να αγορασω ενα μηχανημα γυμναστικης που θελω και μετα θα παω να δω το μωρο μου που ειναι αρρωστουλι το καημενουλι...

travel_lover

New member

θα πάω για ψώνια με το αμορ στον πειραιά, κ για να χαζ'εψουμε τις υποτιθέμενες εκπτώσεις κ για να βρεθούμε λιγάκι μόνοι...:redface:

evouli

New member

ελπιζω πως θα παω σπιτι να ξεκουραστω...

travel_lover

New member

travel_lover

New member

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...