Το απουσιολόγιο μας!!!

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
παααλι εδω

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Παρουσα και αρρωστη!

Deutsch... Lover

New member

Αρρωστούλα γιατί φούλα;;;:worry:
παιξαμε μπουγελο χθες στο σχολειο ολοι μαζι. Καθηγητες, μαθητες. Και εγινα λουτσα..Αργησα να παω και σπιτι:( και τωρα εχει τοοοσο ομορφη μερα και δεν μπορω να βγω εξω:(

Deutsch... Lover

New member

Παρουσα again.

Deutsch... Lover

New member

Deutsch... Lover

New member

Παρουσα.

Στρουφιτα

New member

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Παρουσα!¡!¡!¡!¡!¡!
Να 'μαι κι εγω.
Καθε μερα εδω,
δεν μπορώ
να ξεκολλησω.

Στρουφιτα

New member

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Παρουσα!?!!!?!??!??!!!???!!??!!?!!!!!?!!!!!

Να με κι εγω εφτασα κι ολας
ναι ειμαι ο γνωστός μικρός Νικόλας...
Οτι να 'ναι!!!
Πως μου 'ρθε αυτο τωρα ενας θεος
ξερει...

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...