Το ακούω όλη μέρα!

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Αυτό τον καιρό ακούω συνέχεια τα εξής τραγούδια:
3 doors down-away from the sun
3 doors down-a ticket to heaven
my chemical romance-welcome to the black parade
my chemical romance-famous last words
κ τέτοια γενικά...!:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Πλέον δεν έχουν δύναμη να κλάσουν και θέλουν και να τραγουδήσουν?

Διαφωνώ. Αν και δεν μ' αρέσουν οι scorpions, τους έχω δει (τσαμπέ:P) τρεις φορές live και μπορώ να πω πως η φωνή του Klaus παραμένει καταπληκτική. Βέβαια οι τελευταίοι τους δίσκοι δείχνουν κατα τη γνώμη μου ότι επαναλαμβάνονται κι ότι έχουν κάποια έλλειψη από νέες ιδέες, αλλά ποιος ξέρει, μπορεί να ανακάμψουν. Εσύ πχ ακούς maiden.. ειλικρινά σου άρεσε το Dance Of Death? Ο δίσκος ήταν άθλιος σε σχέση με παλιότερους δίσκους όπως το Powerslave.
Ποτέ μην κρίνεις έτσι μία μπάντα την οποία δεν εκτιμάς προσωπικά. Γούστο τους και καπέλο τους που συνεχίζουν οι scorpions. Άλλο αν το κάνουν για τα λεφτά..αλλά δεν είναι οι μόνοι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Οι scorpions είναι συγκρότημα από το 1969 και έχουν γράψει ιστορία στη μουσική. Είναι δικαίωμα του καθενός να μην τους ακούει/θέλει/συμπαθεί αλλά δεν μπορεί να αναιρέσει το γεγονός ότι αυτοί οι άνθρωποι είναι πλέον θρύλοι.... Και μόνο ότι ύστερα από 49 χρόνια αυτοί συνεχίζουν με τον ίδιο ζήλο και με την ίδια ποιότητα στη μουσική τους και έχουν μεγάλη ανταπόκριση απ' το κοινό, εμένα μου λέει κάτι.... Όχι σαν τους εκατομμύρια νέους τραγουδιστές που βγάζουν ένα χιτάκι, τους μαθαίνει όλος ο κόσμος για κάτι μήνες και μετά δεν τους θυμάται ούτε η μάνα τους...
Κανείς δεν αγνοεί το γεγονός ότι τραγουδούν τόσα χρόνια. Παρόλα αυτά μην νομίζεις ότι υπάρχει ζήλος βέβαια μπορεί και να υπάρχει αλλά αν δεν ήταν το χρημά πολύ θα είχαν σταματήσει. Δες τους Police, αν και λίγο πριν το διαλύσουν τσακωνόντουσαν άγρια π.χ. ο ντράμερ να πετάει τις μπαγκέτες στον Στινγκ. Πλέον επανυδρύθηκαν γιατί τελείωσε ο παράς.





Και γω τους ξέρω, αν και ούτε εμένα μου πολυαρέσουν.... Μόνο ένα τραγούδι τους μου άρεσε κάπως: το "year 3000"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μα όλοι οι τραγουδιστές κυρίως δύο πράγματα επιδιώκουν: τη δόξα και το χρήμα.... Κανένας δεν τραγουδάει για την ψυχή της μάνας του...:P

Ό,τι και να χει συμβεί σε ένα συγκρότημα αυτό δεν σημαίνει ότι τα μέλη του παύουν να είναι αξιόλογοι μουσικοί. Τώρα πώς είναι σαν χαρακτήρες εμένα ως κοινό δεν με πολυενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Εγω εχω κολλησει εδω και κατι μηνες με 4 κομματακια που παιζουν ολη μερα σπιτι μου ακομη και οταν διαβαζω αλλα ακομη και αν δεν τα ακουω τριγθριζουν στο μυαλο μου...

1) Nymphetamine - cradle of filth
2) Killing in the name of - Rage against the machine
3) Bullet in your head - Rage against the machine
4) Puritania - Dimmu Borgir
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ratatouille

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ πάλι τώρα τελευταία ακούω το Bodies And Words από Silverstein και το Better Than Me από Hinder.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1lPkzW5Tux4[/ame]

Αυτό το βιντεάκι συνδυάζει τη νησιώτικη και μικρασιατικη καταγωγή μου! Αυτα ειναι...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Μα όλοι οι τραγουδιστές κυρίως δύο πράγματα επιδιώκουν: τη δόξα και το χρήμα.... Κανένας δεν τραγουδάει για την ψυχή της μάνας του...:P

Ό,τι και να χει συμβεί σε ένα συγκρότημα αυτό δεν σημαίνει ότι τα μέλη του παύουν να είναι αξιόλογοι μουσικοί. Τώρα πώς είναι σαν χαρακτήρες εμένα ως κοινό δεν με πολυενδιαφέρει.

Έχεις δίκιο, αλλά μην είσαι απόλυτος. Στην αρχή για τη ψυχή της μάνας τους τραγουδούν. Μετά τους χαλάει η δόξα και το χρήμα...

Το χρήμα καταστρέφει τον καλλιτέχνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
[ame]https://youtube.com/watch?v=wVyggTKDcOE[/ame]
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Έχεις δίκιο, αλλά μην είσαι απόλυτος. Στην αρχή για τη ψυχή της μάνας τους τραγουδούν. Μετά τους χαλάει η δόξα και το χρήμα...

Το χρήμα καταστρέφει τον καλλιτέχνη


Τον Πασχάλη δεν τον κατέστρεψε...Οι Θεσσαλονικιοί ξέρετε και πως άρχισε και πως ανέβηκε ο θεός Τερζής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Άσε το θημήθυκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Κυρ Αστυνόμε - Fuji

Λογικά δεν θα το ξέρετε. Ελληνικό hip-hop. :)

ΛΟΛ το έχω ακούσει 0χα0χα0χα0χα πολύυυυυυυυυυυ γέλιο ΚΥΡ ΑΣΤΥΝΟΜΕ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑΑΑΑΑΑΑΑ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
HIM - Wings of a butterfly.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Γιάννης Κότσιρας - Φτάνει που κλαίμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
UP THE IRONS GET IN THE FLAMES
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=T11M63eQC30&NR=1[/ame]


Κίμωλο, παράδεισό μου,
σ'εχω πάντα στο μυαλό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Knife Edge - GBH
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μια απο τις καλυτερες συνθεσεις του παιχνιδιου, το Chinatown Theme:

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=jw2nbAsrwBs"]https://www.youtube.com/watch?v=jw2nbAsrwBs[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Nickelback - If everyone cared

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=rPbLrs1fQg4"]https://www.youtube.com/watch?v=rPbLrs1fQg4[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παπαδοπούλου Ρού

Νεοφερμένος

Η Παπαδοπούλου Ρού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Να εισαι εδώ..Νίνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top