Τουρνουά Ναρκαλιευτή #3 - The Game

Ποια θέλετε να νικήσει στον μεγάλο τελικό του '' Τουρνουά Ναρκαλιευτή #3'' ;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είναι όσο καλή είμαι κι εγώ και πολλοί άλλοι. ;) Όταν η ποιότητα τον παικτών είναι τόσο υψηλή, ο παράγοντας τύχη παίζει καθοριστικό ρόλο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η Βεατριξ πάει τελικό! :D Με κατατρόπωσε. :redface:
:eek: Aπίστευτο :stunned::stunned:

Και η Love_angel είναι ντοπαρισμένη

Έλεος ρε παιδιά για την πλάκα παίζουμε δεν χρειάζεται να ντοπαρίζεστε όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Misskitούλα;;;:blink::stunned::console:

Συγχαρητήρια vik-vikούλα:happy::kissing::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θεεεεεενξ παιδακια!^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Λοβαγγελε ελπιζω να σε δω στον τελικο! αναμενετε ο ημιτελικος μου με την νεφελη... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Capture22.PNG
    Capture22.PNG
    127.7 KB · Εμφανίσεις: 79

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
η δεσποινις απο πανω καταφερε να καλυψει μεγαλη διαφορα και πηρε μια αξια νικη! congrats:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:clapup:GROUP C:clapup:

H Νεφέλη θα νικήσει τους ντοπαρισμένους



Group Stage

Group-A:
[table 1 3 0]2^=Group A
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^antwwwnis|3|3|0|3
4^love_angel|3|2|1|2
Goseithor|3|1|2|1
element skate|3|0|3|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
love_angel|14|24|antwwwnis
love_angel|26|20|element skate
love_angel|26|22|Goseithor
antwwwnis|26|24|element skate
antwwwnis|26|18|Goseithor
element skate|12|26|Goseithor
[/table]


Group-B:
[table 1 3 0]2^=Group B
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^Eupatridis|3|3|0|3
4^Wild_Boy|3|2|1|2
metal_lover|3|1|2|1
philimonas|3|0|3|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
Eupatridis|26|18|metal_lover
Eupatridis|26|15|Wild_Boy
Eupatridis|26|23|philimonas
metal_lover|18|26|Wild_Boy
metal_lover|26|23|philimonas
Wild_Boy|26|15|philimonas
[/table]


Group-C:
[table 1 3 0]2^=Group C
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^Νεφελη|3|3|0|3
4^fockos|3|2|1|2
maria_lulu|2|0|2|0
mel999|2|0|2|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
Νεφελη|26|9|maria_lulu
Νεφελη|26|22|fockos
Νεφελη|26|10|mel999
maria_lulu|20|26|fockos
maria_lulu|-|-|mel999
fockos|26|12|mel999
[/table]


Group-D:
[table 1 3 0]2^=Group D
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^MissKit|3|3|0|3
4^CiNeFiL|3|2|1|2
gorgonokoritso|3|1|2|1
Phoebe|3|0|3|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
MissKit|26|9|CiNeFiL
MissKit|26|7|Phoebe
MissKit|26|18|gorgonokoritso
CiNeFiL|26|10|Phoebe
CiNeFiL|26*|0*|gorgonokoritso
Phoebe|12|26|gorgonokoritso
[/table]
* στα χαρτιά


Pld = Played, W = Wins, L = Losses, Pts = Points
Knockout Stage


[table 1 3 0]2^=Quarterfinals
1.|antwwwnis|26|14|Wild_Boy
2.|Eupatridis|23|26|love_angel
3.|Νεφελη|26|10|CiNeFiL
4.|MissKit|26|10|fockos
2^=Semifinals
A.|antwwwnis|23|26|Νεφέλη
B.|love_angel|26|11|MissKit
2^=3rd Place Playoff
|antwwwnis|-|-|MissKit
2^=Final
|Νεφέλη|-|-|love_angel
[/table]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
:clapup:χαχαχα , για την ομάδα c!!


... και για την φουκαριαρα την μανα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ποπο, την γκαντέμιασα(δική μου επινόηση λέξεως:P) την misskitούλα. Μόλις θυμήθηκα, ότι της είπα, ότι θα είναι η νικήτρια αυτού του τουρνουά:(:(:(:(:( Συγγνώμη:'(:'(

Υποστηρίζω την love_angel:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Άνοιξα ψηφοφορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νεφέλη. Δεν νομίζω ότι έχω συναντήσει ποτέ καλύτερη παίχτρια. Ακόμα κι εμένα με έχει κερδίσει κατά καιρούς. :P


Τουλάχιστον η Μπλαιρ θ' ανέβει στο βάθρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
:redface: ελπίζω να ανταπεξέλθω στις προσδοκιες


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Νεφέλη. Δεν νομίζω ότι έχω συναντήσει ποτέ καλύτερη παίχτρια. Ακόμα κι εμένα με έχει κερδίσει κατά καιρούς. :P

Αληθεύει ότι στους αγώνες που έδωσες έπαιζες με κλειστά τα μάτια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Νεφελη θα πω γιατι εχουμε παιξει μαζι και ειναι πραγματι πολυ καλη...(και ειμαστε και συνονοματες:P)

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
πρεπει να νικησει η νεφελη! πρεπει να νικησει του group C!!!:P ας νικησει η πιο τυχερος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ψηφίζω Βεατριξ, γιατί της έχω αδυναμία. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αληθεύει ότι στους αγώνες που έδωσες έπαιζες με κλειστά τα μάτια; :P
Όχι, μου έδειξε κάτι γέφυρες (πράσινες, κίτρινες, μωβ).

Btw αυτό είναι το ποια πιστεύω ότι θα νικήσει. Το ποια θέλω να νικήσει πάει σ' αυτήν που μαγειρεύει ομορφότερα από τις δύο. Όταν μου μαγειρέψουν θα σας πω. :P


Για τυπικούς λόγους, προτείνω πρώτα να παίξουν η Άννα κι ο Αντώνης για την 3η θέση. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Antoine, όταν μπεις στείλε μου το mail σου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!Δηλώνω από τώρα συμμετοχή για το επόμενο τουρνουά!Ευχαριστώ!Πότε θα γίνει ο τελικός του 3;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top