Τουρνουά Ναρκαλιευτή #1

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
bale thn eikona βαρα εκει που ποναει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μένει άλλο ένα παιχνίδι με τον Ελ. Αν δε φτιάξει όμως το μσν μου, βάλτε ότι έχασα, έτσι κι αλλιώς δε θα αλλάξει κάτι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ΥΓ: Μαριζόνι, ελπίζω να μη θέλεις ειδική πρόσκληση εσυ! :P
:pfff: θελω!
ετοιμασου να χασεις! :P:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
El περιμέεεεεεεεεεεενω. Σε λίγο βγαίνω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
kai επειδη ειμαι πολυ καλος ανθρωπος αφησα και τον βαλ να με νικησει για να παρει και αυτος λιγο την χαρα της νικης! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιώργο εκεί που είναι δε θα το δουν όλοι. Έπρεπε να κάνεις νέο ποστ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
καλά,καλά..ας παίξει η misskit με τον koum κι ας παίξω με τον χαμένο για την 3η θέση:@:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.
Έρωτας στο Ναρκοπέδιο:

"O Δον Βαλδέριο, όρμησε επάνω στις νάρκες, προσπαθώντας να φτάσει στην αγαπημένη του Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες. Οι νάρκες που εμπόδιζαν το χωριό της, το Coco-bloco, κληροδότημα των επαναστατών από τον εμφύλιο στους φτωχούς χωρικούς, ήταν το μεγαλύτερο εμπόδιο στις δυο καρδιές για να σμίξουν μαζί ως μια. Από τη μια ο Δον Βαλδέριο με το νέο MSN Ναρκαλιευτή, το νέο υπερμηχάνημα της Valdercorp, και από την άλλη η Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες με τα γυμνά της, ταλαιπωρημένα από την αγροτική ζωή της υπαίθρου, χέρια να σκάβει στην απέλπιδα προσπάθειά της να γεφυρώσει το φυσικό χάσμα αναμεταξύ αυτής και του Δον Βαλδέριο..."

Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες: Ω αγαπημένε, φύγε... Μην κινδυνεύσεις για μια ταπεινή χωρική όπως εγώ...

Δον Βαλδέριο: Πριτς! Όσες νάρκες βγάλω, τόσες χωρικές θα γδύσω...

Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες: Κι εγώ όσες νάρκες βγάλω, τόσες ζωές μαζί σου στην αιωνιότητα θα ζω, πολυαγαπημένε πανέμορφε και πανέξυπνε Δον Βαλδέριο.

Δον Βαλδέριο: Αλίευε δουλάρα... Αλίευε.... Κάθε νάρκη και στριγκάκι! 12 στριγκάκια....13 στριγκάκια....14 στριγκάκια....

Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες: Αχ μίλα μου έτσι βρώμικα. Θα μου αγοράσεις και 'σωρουχάκια;;;

Δον Βαλδέριο: Όχι, αυτά είναι που θα βγάλω από τις άλλες χωρικές! Κάθε νάρκη και στριγκάκι! 19 στριγκάκια, 20 στριγκάκια....

Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες: Θα τα βγάλεις από τις άλλες για να τα φορέσω εγώ;;; Αχ αγαπημένε, θα θυσίαζες όλο τον κόσμο για μένα...

Δον Βαλδέριο: 24 στριγκάκια.... 25 στριγκάκια.... 26 στριγκάκια και μια Jose Cuervo για τον ιδρώτα που στάζει στο μέτωπό μου!

Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες: 6 στριγκ....εεεε νάρκες! 6 ζωές μαζί σου Δον Βαλδέριο. Ποια γυναίκα θα μπορούσε να ζητήσει κάτι περισσότερο από την τύχη της. Έλα στην αγκαλιά μου να ζήσουμε για πάντα μαζί και να κυοφορήσω τα Βαλντεράκια σου...

Δον Βαλδέριο: (ψιθυριστά) Ναι, εσύ και όλο το χωριό. (φωναχτά) Μα ναι αγάπη μου μοναδική και αξεπέραστη! Πάμε! (Κάνει νόημα στις υπόλοιπες χωρικές να τον περιμένουν στο χωράφι του Σαντσίτο Πουέμπλο με τη δύση του Ηλίου)

"....και έτσι έζησε αυτός καλά, εμείς καλύτερα και η Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες, στην άγνοιά της."

~ Fin.~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Έρωτας στο Ναρκοπέδιο:

"O Δον Βαλδέριο, όρμησε επάνω στις νάρκες, προσπαθώντας να φτάσει στην αγαπημένη του Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες. Οι νάρκες που εμπόδιζαν το χωριό της, το Coco-bloco, κληροδότημα των επαναστατών από τον εμφύλιο στους φτωχούς χωρικούς, ήταν το μεγαλύτερο εμπόδιο στις δυο καρδιές για να σμίξουν μαζί ως μια. Από τη μια ο Δον Βαλδέριο με το νέο MSN Ναρκαλιευτή, το νέο υπερμηχάνημα της Valdercorp, και από την άλλη η Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες με τα γυμνά της, ταλαιπωρημένα από την αγροτική ζωή της υπαίθρου, χέρια να σκάβει στην απέλπιδα προσπάθειά της να γεφυρώσει το φυσικό χάσμα αναμεταξύ αυτής και του Δον Βαλδέριο..."

Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες: Ω αγαπημένε, φύγε... Μην κινδυνεύσεις για μια ταπεινή χωρική όπως εγώ...

Δον Βαλδέριο: Πριτς! Όσες νάρκες βγάλω, τόσες χωρικές θα γδύσω...

Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες: Κι εγώ όσες νάρκες βγάλω, τόσες ζωές μαζί σου στην αιωνιότητα θα ζω, πολυαγαπημένε πανέμορφε και πανέξυπνε Δον Βαλδέριο.

Δον Βαλδέριο: Αλίευε δουλάρα... Αλίευε.... Κάθε νάρκη και στριγκάκι! 12 στριγκάκια....13 στριγκάκια....14 στριγκάκια....

Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες: Αχ μίλα μου έτσι βρώμικα. Θα μου αγοράσεις και 'σωρουχάκια;;;

Δον Βαλδέριο: Όχι, αυτά είναι που θα βγάλω από τις άλλες χωρικές! Κάθε νάρκη και στριγκάκι! 19 στριγκάκια, 20 στριγκάκια....

Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες: Θα τα βγάλεις από τις άλλες για να τα φορέσω εγώ;;; Αχ αγαπημένε, θα θυσίαζες όλο τον κόσμο για μένα...

Δον Βαλδέριο: 24 στριγκάκια.... 25 στριγκάκια.... 26 στριγκάκια και μια Jose Cuervo για τον ιδρώτα που στάζει στο μέτωπό μου!

Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες: 6 στριγκ....εεεε νάρκες! 6 ζωές μαζί σου Δον Βαλδέριο. Ποια γυναίκα θα μπορούσε να ζητήσει κάτι περισσότερο από την τύχη της. Έλα στην αγκαλιά μου να ζήσουμε για πάντα μαζί και να κυοφορήσω τα Βαλντεράκια σου...

Δον Βαλδέριο: (ψιθυριστά) Ναι, εσύ και όλο το χωριό. (φωναχτά) Μα ναι αγάπη μου μοναδική και αξεπέραστη! Πάμε! (Κάνει νόημα στις υπόλοιπες χωρικές να τον περιμένουν στο χωράφι του Σαντσίτο Πουέμπλο με τη δύση του Ηλίου)

"....και έτσι έζησε αυτός καλά, εμείς καλύτερα και η Μαρίζα Κουετσινότα Ντολόρες, στην άγνοιά της."

~ Fin.~
:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Γιώργο στείλε μου το msn σου να σε σκίσω!!!:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
αχαχΧΑχααχ ρε έλιωσααααααααααααααα
Ντολόρεθθθθ.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
τα Βαλντεράκια!!!:clapup::clapup::clapup::crazy::crazy::hehe::hehe::yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
MissKit-koum να παίξουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι ο Βαλ, πάει και τα πουλάει μετά στο Πανηγύρι στο Σάντα Μπάρμπαρα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Το λέω για να τελειώσει το Τουρνουά Ναρκαλιευτή #1 και να πάρουν σειρά τα επόμενα!Με περισσότερα άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

O koum σήμερα είναι λιγάκι άτυχος. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Good game @ all...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.




koum και wild_boy περιμένουμε να παίξετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top