Τι ώρα κοιμάστε, τι ώρα ξυπνάτε και ποιο είναι το ρεκόρ ύπνου σας;

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ρεκόρ ύπνου από τις 19.30 μέχρι τις 15.00 την άλλη μέρα.

Την προηγούμενη νύχτα δεν είχα κοιμηθεί καθόλου:1eye::1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μετά από την 7ημερη στο σχολείο, παίζει ν ήταν και 20 ώρες ύπνου, non stop...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Σε περιόδους εξεταστικής 1.30-9.Τον υπόλοιπο καιρό αν δεν...νυχτοπερπατήσω:P 2-12.Το ρεκόρ μου είναι 19 ώρες(μεένα μικρό διάλειμμα για φαγητό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ποτε κοιμαμαι?? Τις μικρες τις ωρες:P... Απο 3 μεχρι 6, αναλογως!! Νωριτερα δε μπορω να κλεισω ματι με την καμια, μιας και εχω ενα θεματακι με τις αυπνιες... Βασικα, μαλλον φταει το γεγονος πως απο μικρος διαβαζα βραδυ, οποτε μου ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ να κοιμηθω μια φυσιολογικη ωρα:P!!
Οσο για τις ωρες υπνου, μπορω να πω πως εχω επιλεξει το απεριοριστο προγραμμα!! Το βαζω στον αυτοματο και οσο με παρει (και ας γκρινιαζουν μερικες μερικες πως δεν κανω τιποτα στη ζωη μου;)):P... Το ρεκορ μου ειναι γυρω στις 17 ωρες συνεχομενα, οταν ειχα γυρισει απο την κατασκηνωση!! Ειχα παει 21 μερες ομαδαρχης και γενικοτερα ειχα ξεθεωθει... Ακομα θυμαμαι το χαμογελο της μανας μου μολις ξυπνησα, ειχε φοβηθει πως επεσα σε κωμα:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ χθες κοιμήθηκα στις 12 γιατί ήθελα να ξυπνήσω νωρίς επειδή θα πάμε στις νεροτσουλήθρες. έλα όμως που ξύπνησα στις 5:P (και δε με έπαιρνε και ο ύπνος μετά)

(καλά καταλάβατε, εμείς θα πάμε να ανοίξουμε το πάρκο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
σε διακοπες : κοιμαμαι κατα τις 3-4 το ξημερωμα και ξυπναω στη 1 το μεσημερι περιπου.

σε νορμαλ συνθηκες : κοιμαμαι 11 και ξυπναω 7-8-9 αναλογα με το τι εχω να κανω την επομενη μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ποσο τυχεροι ημασταν στο νηπιαγωγειο που ξυπνουσαμε μετα τις 9 και πηγαιναμε στο σχολειο 10 η ωρα...και η πλακα ειναι οτι τοτε κοιμομασταν -τουλαχιστον εγω- νωρις το βραδυ (10 με 10.30!)...10 περιπου χρονια μετα??: ξυπναμε 7.00-7.30 η ωρα..και κοιμομαστε..χμμμ....1??2??..το καλοκαιρι αφηστε το καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το καλοκαιρι κοιμαμαι στις 4-5 και ξυπναω 11-12
το χειμωνα κατα τις 12-1 και ξυπναω στις 6μιση
το ρεκορ μου ειναι να κοιμηθω στις 7 (χαραματα) και να ξυπνησω στις 5 το απογευμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Συνηθως 1-2 και ξυπναω 11 με 11:30 και ρεκορ 5-6 φορες κοιμηθηκα 4 ή 5 και ξυπνησα 6 το απογευμα(Καλοκαιρι)
Κοιμαμε παντα τις 12 και ξυπναω 7:25 και το ρεκορ ειναι να κοοιμηθω τις 6 επειδη ειχα 2 διαγωνισματα και 3 απροειδοποιητα(που τελικα εγιναν οπως το προεβλεψα:P ) και τελικα καναμε απεργια και ξανακοιμηθηκα ξυπνωντας τις 3 :P (Xειμωνας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αφήστε, το έχω μαμήσει το βιολογικό μου ρολογάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lnxngl

Νεοφερμένος

Η lnxngl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αυτη την εποχη που δεν εχω σχολη κοιμαμαι το νωριτερο 3 το αργοτερο 5 και ξυπναω το νωριτερο 10 το αργοτερο 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
ξυπνάω 7 παρά 10 κοιμάμαι κατά τις 11.30 το ρεκόρ μου είναι 12 ώρες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Βραδινό πρόγραμμα:
23.00-00.00 ξαπλώνω,
7.08-7.10 ξυπνάω.

Μεσημεριανό πρόγραμμα:
2.20 ξαπλώνω
2.45 ξυπνάω

Γουικέντς
00.00-1.00 ξαπλώνω
9.00-10.30 ξυπνάω

Αργίες
Κοιμάμαι όλη μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
τώρα που δεν κάνω κάτι ιδιαίτερο δεν έχω συγκεκριμένο πρόγραμμα!
συνήθως κοιμάμαι μετά τις 4 τα ξημερώματα με πιο τραβηγμένο 8 το πρωί
και ξυπνάω 11 ή 12.
δεν μ αρέσει ο ύπνος ιδιαίτερα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
α ωραιο θεμα!λοιπον...τωρα που δεν εχει πια το αθλιο πρωινο ξυπνημα του σχολειου οι ωρες υπνου μου ειναι ο,τι να ναι...:redface:συνηθως κοιμαμαι 3 με 4 το πρωι και ξυπναω 12...:redface:ρεκορ?:hmm:εχω κοιμηθει μια ολοκληρη μερα...μετα απο ταξιδι 14 ωρων βεβαια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Τον χειμώνα απ'ότι έχω παρατηρήσει κοιμάμαι πιο νωρίς από το καλοκαίρι...(μάλλον λόγο καιρού:hmm:).Δηλαδή τον χειμώνα κοιμάμαι περίπου στις 10 εκτός απροόπτου και ξυπνάω γύρω στις 7 για το σχολείο,ενώ το καλοκαιράκι κοιμάμαι κατά τις 11 (αν δεν βγω) και ξυπνάω όποτε χορτάσω ύπνο:DΟι πιο πολλές ώρες που έχω κοιμηθεί πρέπει να είναι γύρω στις 13 ώρες,αν θυμάμαι καλά,γιατί είχα επιστρέψει από Γερμανία και είμουν κουρασμένη από το ταξίδι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
min 0 ώρες
max 14
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ξυπνάω 7 παρά τέταρτο.
Κοιμάμαι μετά την μία σίγουρα το τι ώρα εξαρτάται απο τα κέφια, ίσως πάει και 3.
Το περισσότερο που έχω κοιμηθεί είναι 17 ώρες σερί μετά απο 50 ώρες αϋπνίας.
Έχω κοιμηθεί το λιγότερο μισή ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Με το σχολείο κοιμάμαι 23:00-02:00 και ξυπναω 7:30.
Τις άλλες μέρες που δεν θα έχω να κάνω κάτι το πρωί, κοιμάμαι 01:00-04:30 και ξυπναω συνήθως όταν κλείσω τις 10 ώρες ύπνου..
Και πολλές φορές κοιμάμαι και το μεσημέρι κανά 2ωρο το λιγότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
δεν έχω συγκεκριμένες ώρες, αλλά δεν ξεπερνάω τις 5-6 ώρες ύπνου συνήθως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top