Τι ύψος έχετε;

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Γιατί παιδάκι μου κοντοί είστε?:confused: Και οι δύο είστε ψηλοί, μην έχεις παράπονο!:D

Έχω απορία... πόσο ψηλοί είναι ;; :P:P:P πεςςς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Έχω απορία... πόσο ψηλοί είναι ;; :P:P:P πεςςς :P
Xαχα:P Ο μπαμπάς 1.87 η μαμά 1.75. Φυσιολογικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Και εγώ που είμαι 1.73 νόμιζα πως ήμουν ψηλή... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Τι λετε ρε που νιωθετε κοντοι στο 1,70+++???Μια χαρα ειστε....και ξεκολλατε...
Εγω προσωπικα βλεπω τον κοσμο απο το 1.63 και νιωθω μια χαρουλα...Αλιμονο αν σε αυτη την ζωη εχει (τοση πια)σημασια το υψος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! νιώθω σαν στρουμφάκι αυτή την στιγμή!:redface::redface:...αλλά δεν με νοιάζει! το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι περνάω την Shakira για 3 πόντους! αχ00α0χ0α0χ0α0χ0α0χα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Και εγώ που είμαι 1.73 νόμιζα πως ήμουν ψηλή... :(
Άλλη κοντή μιλάει:P
μια χαρά είστε :D και εμένα η μανούλα μου είναι κοντούλα 1,60 :redface: κ ο πατέρας μου 1,90 εμείς όλες στο 1,80 ....:P
Και εγώ που νόμιζα είναι σπάνιο! Τι καλά:D:D
Τι λετε ρε που νιωθετε κοντοι στο 1,70+++???Μια χαρα ειστε....και ξεκολλατε...
Εγω προσωπικα βλεπω τον κοσμο απο το 1.63 και νιωθω μια χαρουλα...Αλιμονο αν σε αυτη την ζωη εχει (τοση πια)σημασια το υψος...
Ο καθένας είναι ξεχωριστόςς:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
η ψηλη γυναικα για την παρελαση
η κοντη για το κρεβατι
στα διαλα

παω να κοιμηθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και η ψηλή γυναίκα πού να χωρέσει αν θες να την αγκαλιάσεις. Ενώ η pocket-size χωράει μια χαρά.

Άντε πίσω στο θέμα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lefteris_92

Νεοφερμένος

Ο lefteris_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! νιώθω σαν στρουμφάκι αυτή την στιγμή!:redface::redface:...αλλά δεν με νοιάζει! το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι περνάω την Shakira για 3 πόντους! αχ00α0χ0α0χ0α0χ0α0χα....:P
γτ τι εχουν τα στρουμφακια????????????????????? :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τιποτα,ειμαστε σεξε και χαριτωμενες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ή είσαι σέξυ ή δεν είσαι! Δεν έχει να κάνει με το ύψος αυτόοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εχει,περισσοτερες ψηλες λεγονται και αγγουρια ή αχαρες

δεν σημαινει οτι ειναι ολες,αλλα εχουν πιο πολλες πιθανοτητες να τις πουνε ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
εχει,περισσοτερες ψηλες λεγονται και αγγουρια ή αχαρες

δεν σημαινει οτι ειναι ολες,αλλα εχουν πιο πολλες πιθανοτητες να τις πουνε ετσι
Εγώ παίρνω παράδειγμα από αυτές:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Σιγα καλε. Κι εγω 1.59 και μισο ειμαι (πειτε 1.60, μη τα χαλασουμε εδω:P), αλλα ποτε δεν ενιωσα κοντη, αν και παντα κανω πλακα με το υψος μου και γελαμε. Χωρια που ολες μου οι φιλες ειναι ψηλοτερες απο εμενα (εκτος απο μια). Ειδικα η μια ειναι γυρω στο 1.80 κατι. Και τι με αυτο; Ενταξει υπαρχουν ανθρωποι που αντικειμενικα ή με τα δεδομενα της χωρας τους ειναι/θεωρουνται κοντοι. Αλλα εγω πιστευω οτι ειμαστε ο,τι νιωθουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
γτ τι εχουν τα στρουμφακια????????????????????? :pfff:
Λευτέεεεεεεεεεεεεεεεεεεερηηηηηη!!!!!! τι ΔΕΝ έχουν θες να πεις :Pκαι αυτό είναι ύψος! α0χ0α0χ0α0χ00α0χ0α...μπορεί να το αναφέρω για πλάκα αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα με το ύψος μου!:redface: Αν είχα δεν θα αυτοσαρκαζόμουνα...απλώς δεν θα είχα καν ασχοληθεί να σχολιάσω! ααααα0χ0α0χ0α0χ0α...δεν συνεχίζω γιατί θα βγούμε off...
δεν μετράει το ύψος αλλά η αυτοπεποίθηση και η τσαχπινιά! :P:P
Καλέ βάλτε καμία φωτογραφίααααααα (το 'σωσα):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
1,75 / 64 κιλά και φοράω 39 νούμερο παπούτσι

Οι αναλογίες μου είναι 97/69/97 :P
(μόλις μετρήθηκα με τη μεζούρα)
I consider myself νορμάλ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
1,72 :(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
1,60:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top