Τι ύψος έχετε;

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Δε βγάζω βιαστικά συμπεράσματα, μιλάω εκ πείρας.
Mιλάς σαν να έχεις γνωρίσει την κοπέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Mιλάς σαν να έχεις γνωρίσει την κοπέλα.
...ασε μπορει να ετοιμαζει καινουργιο στορυ...''τα ανεμοδαρμενα υψη''...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το «ψηλή με ατέλειωτα πόδια» το έχεις ακούσει;
η γυναικα δεν παει με το μέτρο αλλα με τις αναλογιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
1.65...νιώθω μια χαρά με το ύψος μου και ας με λέει ο Τάσος κοντή!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
1.65...νιώθω μια χαρά με το ύψος μου και ας με λέει ο Τάσος κοντή!:pfff:
Θα ψηλωσεις κι αλλο, αν κρίνουμε από τα γονίδια του πατέρα σου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Θα ψηλωσεις κι αλλο, αν κρίνουμε από τα γονίδια του πατέρα σου.:P

Μπα πατέρα...έτσι θα μείνω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Mιλάς σαν να έχεις γνωρίσει την κοπέλα.
Οχι, απλά έχω πάει και με ψηλές και στο κρεβάτι είναι κλάφτα Χαράλαμπε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Οχι, απλά έχω πάει και με ψηλές και στο κρεβάτι είναι κλάφτα Χαράλαμπε...
Σαφώς, το στατιστικό σου δείγμα δεν μου αφήνει περιθώρια διαφωνίας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
1.69, καπου εκει, δε με βλεπω να ψηλωνω αλλο...:/: κοντη ημουνα, κοντη θα παραμεινω...:/:

σιγα ρ 1,69 κοντη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
1.70!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Μόλις την έβαλα στο πισι:whistle:
https://imageshack.us/photo/my-images/651/img0935js.jpg/
Από αριστερά: η αδερφή μου, εγώ και μια φίλη μας. Καλοκαίρι 2011 δε μπεστ:inlove:

Ψηλή μου φένεσαι. Αληθε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
παιζεις μπασκετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
παιζεις μπασκετ?
Χαχαχα γιατί να κάνετε ΟΛΟΙ την ίδια ερώτηση!? Όχι, κολύμβηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 619 μηνύματα.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Έτσι λένε.. 1.80-1.84
Γιατί στο ύψος σου έχεις βάλει 5 μονάδες απόκλιση?? Ανάλογα με την θερμοκρασία και την συστολή-διαστολή?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
χριστέ μου!!!!δώσε και σε μας λίγο!!:P
Πάρε όσο θες!:P
Γιατί στο ύψος σου έχεις βάλει 5 μονάδες απόκλιση?? Ανάλογα με την θερμοκρασία και την συστολή-διαστολή?? :P
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ναι αν έχει ζέστη είμαι 1.84 αν έχει κρύο 1.80 χαχαχαχα:hehe: Όχι απλά μετρήθηκα 1.80 πριν ένα χρόνο και πρέπει να έχω βάλει 2-3 πόντους, σου λύθηκε η απορία, εντάξει?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ναι αν έχει ζέστη είμαι 1.84 αν έχει κρύο 1.80 χαχαχαχα:hehe: Όχι απλά μετρήθηκα 1.80 πριν ένα χρόνο και πρέπει να έχω βάλει 2-3 πόντους, σου λύθηκε η απορία, εντάξει?:P:P

Καλά πόσο ψηλοί είναι οι γονείς σου; Εμένα ο μπαμπάς μου είναι 1,88 και γενικά στο σόι ο πιο κοντός είναι 1,80 και τον κοροιδεύουν κιόλας :P Αλλά παντρεύτηκε τη μητέρα μου 1,62 ... ε και βγήκα εγώ ένα 1,75 max και ο αδερφός μου 1,86 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
ε και βγήκα εγώ ένα 1,75 max και ο αδερφός μου 1,86 :P
Γιατί παιδάκι μου κοντοί είστε?:confused: Και οι δύο είστε ψηλοί, μην έχεις παράπονο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top