Τι ύψος έχετε;

bill_ac/dc

Νεοφερμένος

Ο bill_ac/dc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
1,78
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
1,72.. και δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενη :P
Εν τω μεταξυ πριν μερικους μηνες πηγα ενα ταξιδι στη Φινλανδια, στο Ελσίνκι. Είχα απο πριν ακουσει οτι οι σκανδιναβοι ειναι πολυ ψηλοι (αλλωστε τα περισσοτερα μοντελα καταγονται απο βορειες χωρες). Τελος παντων, με το που πατησα το ποδι μου εκει, αρχισα να κανω-αναποφευκτα- τη συγκριση υψους με τις περαστικες. Η πιο κοντη που ειδα ειχε υψος γυρω στι 1.69 και ηταν γιαγιακα -.-
Νοιωθω ασχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Πότε θα καταλάβετε εσείς οι γυναίκες ότι οι κοντές είναι πιο σεξουαλικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πότε θα καταλάβετε εσείς οι γυναίκες ότι οι κοντές είναι πιο σεξουαλικές;
To ξερουμε cacofonix ,το ξερουμε....εχουμε το γνωθεις εαυτον :P Αφου να φανταστεις ουτε τακουνια δε φοραμε ...φλατ παπουτσακι...ή ξυπολυτες ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
1,63
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Abstract07

Νεοφερμένος

Ο Abstract07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
1.70
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

αποκλείεται κάπου στο 1,75-1,78 είσαι όπου κάπου εκεί πρέπει να είμαι κι εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
1,74 πλέον και ελπίζω εκεί να μείνω !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Abstract07

Νεοφερμένος

Ο Abstract07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αποκλείεται κάπου στο 1,75-1,78 είσαι όπου κάπου εκεί πρέπει να είμαι κι εγώ...

ψιτ ψηλε εχω μετρηθει,κι εσυ καπου στο 1.72 εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
1,60 και ειμαι μια χαρα....!!!!!!!!:) ουτε με νοιαζει αν θα παρω κι αλλο υψος ουτε με απασχολει....ετσι και αλλιως δεν μετραει αυτο για το αν ενας ανθρωπος ειναι ωραιος η οχι..;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbmitsos

Νεοφερμένος

Ο barbmitsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
1,97 καλα ειμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
17 ετων 55 κιλα .....1.73 ετων καλα ειναι>?? οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κοντεύω τα 2 παλήκαρια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
1,78...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Το "ψηλή και άχαρη" το ξέρεις;

Και που ξες εσύ ότι είναι άχαρη; :confused:

Α δεν πάμε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Και που ξες εσύ ότι είναι άχαρη; :confused:

Α δεν πάμε καλά.
Το βλέπω καθημερινά, το έχω δει και από στενή επαφή...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Το βλέπω καθημερινά, το έχω δει και από στενή επαφή...:whistle:
Το «ψηλή με ατέλειωτα πόδια» το έχεις ακούσει; ;)
Μη βγάζεις βιαστικά συμπεράσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Το «ψηλή με ατέλειωτα πόδια» το έχεις ακούσει; ;)
Μη βγάζεις βιαστικά συμπεράσματα.
Δε βγάζω βιαστικά συμπεράσματα, μιλάω εκ πείρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top