Τι ύψος έχετε;

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
1830 mm

Οπως ειπε και ο γνωστος φιλοσοφος Μιθριδατης:
«Μια,λοιπον, απ' τις καλυτερες οψιόν,
ειναι οι μικροσκοπικες, ειναι οι μινιον,
ασε που ειναι ευχρηστες επανω στο κρεβατι,
κανεις μια τσακ, και τις γυριζεις πλατη»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
1.60! 2 εκατοστά παραπάνω δεν θα με χάλαγαν!:/:
Μπορείς να φορέσεις 2 εκατοστά ψηλότερα τακούνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι φίλε, στο γυμναστήριο με τη τακουνάρα θα πας; :s
Εγώ την καταλαβαίνω.


>.<

ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ, ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ.


:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*christy*

Νεοφερμένος

Η *christy* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μπορείς να φορέσεις 2 εκατοστά ψηλότερα τακούνια;

Μωρέ μπορώ αλλά δεν γίνεται να είσαι παντού και πάντα με τακούνια! Οk έξω από το σπίτι το "κρύβεις" μ'αυτόν τον τρόπο, στο σπίτι πάλι με τακούνια θα είμαι? Δεν γίνεται! :/:

Ναι φίλε, στο γυμναστήριο με τη τακουνάρα θα πας; :s
Εγώ την καταλαβαίνω.


>.<

ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ, ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ.


:bye:

Αχ με νιώθεις κι εσύ εε?? Πάντως θα πρέπει να δούμε και τη θετική πλευρά του πράγματος.. Η Μαντόνα, η Κάιλι Μινόγκ και η Εύα Λονγκόρια, η Μαριάντα Πιερίδη και η Μαρία Σολωμού και πολλές άλλες δεν έχουν και το πρώτο μπόι αλλά είναι κομψότατες και ωραιότατες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το πρώτο μπόι αλλά είναι κομψότατες και ωραιότατες!:D
και πολυ πολυ καυυτεεεεςςς......:hypno::hypno::hypno::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*christy*

Νεοφερμένος

Η *christy* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
και πολυ πολυ καυυτεεεεςςς......:hypno::hypno::hypno::smoke:


Ωωω ναι! Άρα ας γενικεύσουμε το συμπέρασμα σε όλες τις μικροκαμωμένες! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι δυνατοτερες εκρηξεις γινονται σε μικρους στενους χωρους..;)

ετσι ειναι η θηλυκοτητα σε μια μικροσκοπικη γυναικα..

boooooommmmmmmm!!!!!!!
:verymad::verymad::verymad::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εγω ρε σεις ειμαι 1.59 και μισο, για σας 1.60, αλλα ποτε δεν ενιωσα κοντη. Ειμαι, και μονιμως κανω πλακες με αυτο και γελαω και μονη μου. Και σκεφτειτε μια απο τις φιλες μου ειναι 1.80 κατι.

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*christy*

Νεοφερμένος

Η *christy* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
οι δυνατοτερες εκρηξεις γινονται σε μικρους στενους χωρους..;)

ετσι ειναι η θηλυκοτητα σε μια μικροσκοπικη γυναικα..

boooooommmmmmmm!!!!!!!
:verymad::verymad::verymad::verymad:

Ωραίος!! Άντε να ακούσουμε και κανένα καλό λόγο οι πιο petits! Όλο για τις 1.70+ ακούμε!:mad:

Εγω ρε σεις ειμαι 1.59 και μισο, για σας 1.60, αλλα ποτε δεν ενιωσα κοντη. Ειμαι, και μονιμως κανω πλακες με αυτο και γελαω και μονη μου. Και σκεφτειτε μια απο τις φιλες μου ειναι 1.80 κατι.

:hehe:

Μικρούλι είσαι ακόμη βρε! Όλο και κάτι θα πάρεις! Μην έρθεις καμιά μέρα και μας πεις ότι έφτασες το 1.70 μόνο!! :ropalo:

Εντάξει πέρα από την πλάκα ιδιαίτερο πρόβλημα δεν έχω με το ύψος αλλά δεν θα με χαλούσε κιόλας αν ήμουν λιιιιιγο πιο κοντά στο 1.62!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Α οχι, η αληθεια ειναι πως δεν θα παρω. Εχω να ψηλωσω απο την Τεταρτη δημοτικου ή Πεμπτη. Απο τοτε, τιποτα. Χωρια που και η αδερφη μου ιδιο υψος με 'μενα εχει (βασικα 2-3 ποντους παραπανω) και το υψος μου ειναι πανω-κατω ο μεσος ορος του υψος των γονιων μου οποτε καλα ειμαι εδω περα.:D

Παντως, μην το βλεπεις εστι. 1.60 καλα ειναι δεν εισαι θεοκοντη, δεν εισαι και ψηλη. Τι να πει και μια εια μου και κατι ξαδερφες που ειναι 1.50!
Χωρια που βλεπω τι φιλη μου ποσα πρακτικα και μη προβληματα αντιμετωπιζει με το υψος της.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*christy*

Νεοφερμένος

Η *christy* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Α οχι, η αληθεια ειναι πως δεν θα παρω. Εχω να ψηλωσω απο την Τεταρτη δημοτικου ή Πεμπτη. Απο τοτε, τιποτα. Χωρια που και η αδερφη μου ιδιο υψος με 'μενα εχει (βασικα 2-3 ποντους παραπανω) και το υψος μου ειναι πανω-κατω ο μεσος ορος του υψος των γονιων μου οποτε καλα ειμαι εδω περα.:D

Παντως, μην το βλεπεις εστι. 1.60 καλα ειναι δεν εισαι θεοκοντη, δεν εισαι και ψηλη. Τι να πει και μια εια μου και κατι ξαδερφες που ειναι 1.50!
Χωρια που βλεπω τι φιλη μου ποσα πρακτικα και μη προβληματα αντιμετωπιζει με το υψος της.:)

Αχ εγώ μάλλον πήρα από τη μαμά μου το ύψος! Γιατί και σαν μέσο όρο να το πάρω δεν βγαίνει! Έπρεπε να είμαι παραπάνω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγω ρε σεις ειμαι 1.59 και μισο,
η αδελφη μου ειναι 152;)
οποτε ξερω απο κοτσια κοντων γυναικων..κοτσια και θεληση..

ακομα και στους ανδρες,,ο ναπολεων,Χιτλερ κλπ,,κοντοι ηταν..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
η αδελφη μου ειναι 152;)
οποτε ξερω απο κοτσια κοντων γυναικων..κοτσια και θεληση..

ακομα και στους ανδρες,,ο ναπολεων,Χιτλερ κλπ,,κοντοι ηταν..;)

Πες τα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εγω ρε σεις ειμαι 1.59 και μισο, για σας 1.60, αλλα ποτε δεν ενιωσα κοντη. Ειμαι, και μονιμως κανω πλακες με αυτο και γελαω και μονη μου. Και σκεφτειτε μια απο τις φιλες μου ειναι 1.80 κατι.

:hehe:
και γω ενα πραγμα ...ποτε δεν ενιωσα κοντη....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
για ακουστε και τα πραγματα απο την οπτικη μιας ψηλης!!!!!
ειναι 1,78 και θα εδινα μερικους ποντους ευχαριστως σε οποιον μου το ζητουσε...........
οι φιλες μου γκρινιαζουν συνεχεια ο,τι ειναι κοντες και μου λενε ποσο με ζηλευουν, συνεχεια ομως σε βαθμο αηδιας και επιπλεον δεν μπορω ευκολα φοραω ψηλα παππουτσια (τα λατρευω πραγματικα!:redface:).
οταν βγαινουμε και φοραω τις γοβιτσες μου ακουω σχολια τυπου......πω παλι φοραει ψηλα.....ελεος τι τα θελει αφου ειναι ψηλη και τετοια!!!!!!!οταν δε βγαινουμε φωτογραφιες με βαζουν να καθομαι!!!!!!!:P


σημ. οταν λεω ψηλα παππουτσια εννοω 10ποντα και 12ποντα οποτε ανεβαινω πολλους οροφους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
1,77 ρε γμτ,ποτε θα γινω 1,80???:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
1,77 ρε γμτ,ποτε θα γινω 1,80???:mad:
όταν θα μεγαλωσεις..;)
γιαυτο πρεπει να τρως όολο το φαιι σου..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
165 cm. τα καλα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
για ακουστε και τα πραγματα απο την οπτικη μιας ψηλης!!!!!
ειναι 1,78 και θα εδινα μερικους ποντους ευχαριστως σε οποιον μου το ζητουσε...........

δωσε σε μενα λιγους ποντους ειμαι σιγουρα ο πιο κοντος αντρας στο στεκι 1,70 μονο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top