Τι ύψος έχετε;

Demelene

New member

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
Δεν θυμαμαι αν εχω ξαναπαντησει.....:P
Εγω ειμαι 1,93 καλα ειναι?:hmm:
Και εγώ το ίδιο αν και δεν νομίζω.
Είμαι η 1.95 ή 1.92. Ισχυρίζομαι το πρώτο αλλά έχουμε κάτι αψιμαχίες του τύπου τι λες ρε καραγκιόζη κτλ κξτλ.
θα ήθελα να ήμουν 2.05 αλλά όχι παραπάνω.
Δυστυχώς ο κόσμος έχει φτοιαχτεί για πολύ κοντούς ανθρώπους και το ύψος μπορεί να είναι ωραίο αλλά έχει και μεγάλα ζόρια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

New member

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο αν και δεν νομίζω.
Είμαι η 1.95 ή 1.92. Ισχυρίζομαι το πρώτο αλλά έχουμε κάτι αψιμαχίες του τύπου τι λες ρε καραγκιόζη κτλ κξτλ.
θα ήθελα να ήμουν 2.05 αλλά όχι παραπάνω.
Δυστυχώς ο κόσμος έχει φτοιαχτεί για πολύ κοντούς ανθρώπους και το ύψος μπορεί να είναι ωραίο αλλά έχει και μεγάλα ζόρια.
Εγω ηθελα να ημουν 5 ποντους κοντιτερος.....:)
Κ επισης,δε νομιζω οτι ειναι ενα + το υψος.....δεν τα κοιτανε αυτα ρε συ....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

New member

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
Μα δεν θα ήθελα για τους άλλους να ήμουν πιο ψηλός. Απλά έχει άλλη θέα από εκεί ψηλά.

songless_bird

New member

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Μα δεν θα ήθελα για τους άλλους να ήμουν πιο ψηλός. Απλά έχει άλλη θέα από εκεί ψηλά.
Και αλλη απο χαμηλα:hehe:

1.82 :) Και νομιζω οτι πρεπει να χασω κανενα κιλο για το υψος μου:hmm:

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
p.s.-Μιας και ειπε και ο giostau για το γνωστο ρητο "τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια", ξερετε οτι υπαρχει και η απαντηση σε αυτο ε;:whistle:
Εαν το πει καποιος-καποια, για απαντηση ο αλλος του λεει:
"Nαι,το ιδιο ομως και τα ουρα"...:P
(Χουμορ χουμορ!:P )

Εγώ ξέρω για δείγματα, ταιριαζει κ πιο πολύ :P

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.
Εγώ ξέρω για δείγματα, ταιριαζει κ πιο πολύ :P

:tongue: :tongue: :P :P
Eμενα στην ταυτοτητα μου φαγανε 3ποντους!
1.83 ειμαι και με γραψανε 1.80!:P
Αλλα σιγα μην ξαναπηγαινα να την αλλαξω.Μου αρκει που τουλαχισταν εγραψαν σωστα (επιτελους) τ' ονομα μου.
Οσο για το υψος μου ειμαι 2.07!:P

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
:offtopic:
Εγώ τι να πω που είχαν γράψει τελείως διαφορετικό όνομα στην ταυτότητα και πήγα να σηκώσω χρήματα και με κοίταζε η ταμίας σαν να ήμουν απατεώνισσα; :P
Είχε γράψει το όνομα της μάρτυρος το βούρλο!

misslittledevil

New member

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
1.73 με σταματημα της ανάπτηξης λόγο καπνίσματος σε μικρή ηλικία.

travel_lover

New member

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.
εγω πάλι έχω κολλητούς τους 7 νάνους...

1,57
πως διάολο έχω σουξε στους ψηλούς;:hmm:

Demelene

New member

1,57
Είναι που δεν υπάρχουν αντίσοιχα αρκετά ψηλές και δεν έχουν κριτήρια στο ύψος.

travel_lover

New member

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Είναι που δεν υπάρχουν αντίσοιχα αρκετά ψηλές και δεν έχουν κριτήρια στο ύψος.

χμ...κ γω ανησυχούσα:P

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

1,57

Eιναι γιατι εχετε αυτο το "κατι"!;)
Εχουν/εις απολυτο RESPEKT σ'αυτα "τα μεγεθη" απο εμενα!!!!!;)

kristalia

New member

Η kristalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
1,73 :)

maik85

New member

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 515 μηνύματα.
offtopic
ψηλά κορίτσια έχει το στέκι μας:D

underwater

New member

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.
offtopic

ψηλά κορίτσια έχει το στέκι μας:D

Σχετικό είναι αυτό!:/: Εγώ είμαι 1:65. Μια χρυσή μετριότητα!:D

thodoris7

New member

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 115 μηνύματα.
1,78

Hunter

New member

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.
εγω ειμαι 2 Χ 2 :bleh:

Giovanna

New member

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.
1.65 Κι εγω νομιζω!

Chimera

New member

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 298 μηνύματα.
1.70 (καλά πολύ ψηλά κορίτσια έχει αυτό το site (κάτι 1.80 και 1.77 :D) !!)

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...