Τι ύψος έχετε;

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Για μένα το 1.80 μέχρι 1.85 είναι πολύ καλό. Το 1.90+ είναι άχαρο, θεωρώ. Άλλο το προβληματικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως φαίνονται κάπως δίπλα σε κορίτσια αλλά δεν είναι και άσχημα τόσο ψηλοί. :P

Τέλοσπαντων, ελπίζω τουλάχιστον 1.77-1.78 να φτάσω. :)

Ευχαριστώ παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Άνω του 1.90... Αυτοί θα έπρεπε να νιώθουν άβολα με το μεγάλο ύψος τους. Εξάλλου τι σε νοιάζει. Έχεις και πολλές γυναίκες φίλες που σε περνάνε; Όχι προφανώς, αντιθέτως είσαι πιο κοντά σε ένα ύψος που δεν θα θεωρήσουν τόσο άχαρο όσο το 1.90+... ;)
για ποιόν ακριβώς λόγο να νιώθουν άβολα???
για να νιώσει σωστά κάποιος δεν είναι ανάγκη να βγάζουμε τους άλλους λάθος.
ακου εκεί πρέπει να νιώθουν άβολα.οτι να ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TURNLEFT

Νεοφερμένος

Ο TURNLEFT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Άνω του 1.90... Αυτοί θα έπρεπε να νιώθουν άβολα με το μεγάλο ύψος τους. Εξάλλου τι σε νοιάζει. Έχεις και πολλές γυναίκες φίλες που σε περνάνε; Όχι προφανώς, αντιθέτως είσαι πιο κοντά σε ένα ύψος που δεν θα θεωρήσουν τόσο άχαρο όσο το 1.90+... ;)
αν σε χαροποιει εγω νιωθω ασχημα με το υψος μου τελευταια κ ειμαι 1.95
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ με πολύ τέντωμα και μύτες ίσα που φτάνω τα πάνω πάνω ράφια στο σούπερ μαρκετ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
για ποιόν ακριβώς λόγο να νιώθουν άβολα???
για να νιώσει σωστά κάποιος δεν είναι ανάγκη να βγάζουμε τους άλλους λάθος.
ακου εκεί πρέπει να νιώθουν άβολα.οτι να ναι

Από την άποψη ότι το μέσο ύψος είναι στο 1.70 - 1.80 (στο οποίο βρίσκεται το παιδί που του απάντησα), όχι ότι είναι προβληματικοί άνθρωποι. Αμέσως να την κάνετε την τρίχα τριχιά και ότι έβρισα τους ψηλούς λες και έχω εγώ κόμπλεξ και ζηλεύω επειδή είμαι κοντός..
Και στην τελική, ναι, ίσως ήταν αποτυχημένος τρόπος να τον κάνω να μην νιώσει άβολα αυτός. Δεν περίμενα ότι θα το δει ο άλλος που είναι πάνω από 1.90 και θα πληγωθεί τόσο...

Είπα ότι το 1.90+ μου φαίνεται άχαρο, γούστα είναι, τι να κάνουμε, αν απαγορεύεται να λέω την άποψή μου, δεν το πρόσεξα στους κανόνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Αμέσως να την κάνετε την τρίχα τριχιά και ότι έβρισα τους ψηλούς λες και έχω εγώ κόμπλεξ και ζηλεύω επειδή είμαι κοντός..
Και στην τελική, ναι, ίσως ήταν αποτυχημένος τρόπος να τον κάνω να μην νιώσει άβολα αυτός. Δεν περίμενα ότι θα το δει ο άλλος που είναι πάνω από 1.90 και θα πληγωθεί τόσο...

Αγένεια λέγεται φίλε αυτό που κάνεις.... Ξεπέρασέ το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χρηστaras

Νεοφερμένος

Ο χρηστaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εγω ειμαι 19 ετων 1.72 ειναι καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Από την άποψη ότι το μέσο ύψος είναι στο 1.70 - 1.80
1.78 ειναι το μεσο υψος btw.To 1.90 ειναι απλως ψηλο στα ορια ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χρηστaras

Νεοφερμένος

Ο χρηστaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
1.73
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ με πολύ τέντωμα και μύτες ίσα που φτάνω τα πάνω πάνω ράφια στο σούπερ μαρκετ. :redface:

Δε φταίμε εμείς, αυτοί τα φτιάχνουν ψηλά. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
είμαι 1.59 :((((( ούτε καν 1.60...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
1,30 με τα χέρια στην ανάταση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revenger

Νεοφερμένος

Ο Revenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
1,72 μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
είμαι 1.59 :((((( ούτε καν 1.60...
Μην τρελαίνεσαι. Πρέπει να υπάρχουν και κοντοί σε αυτό το κόσμο!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
1.63,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
1.71
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top