Τι φοράς τώρα;

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Kinky? Μπαααααα...... Απλή απορία!


(Μην γίνουμε πρόστυχοι όμως...... Σεμνά!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λοίπόν μαύρα αθλητικά
Μαύρη καμπάνα
μαύρη ζιβάγκο μάλλινη μπλούζα

αν και δεν συνηθίζω να είμαι μεσα στο μαύρο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χμ. φοράω ένα άσπρο μποξεράκι και τις παντούφλες μου. επίσης έχω τυλίξει την πετσέτα γύρω από τον λαιμό μου (θα με αυτοκτονήσουν αυτοί στη φόρθνετ...) κι έχω το fructis στα γόνατά μου. ναι, πάω για πλιτς όπως καταλάβατε :P :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
χμ. φοράω ένα άσπρο μποξεράκι και τις παντούφλες μου. επίσης έχω τυλίξει την πετσέτα γύρω από τον λαιμό μου (θα με αυτοκτονήσουν αυτοί στη φόρθνετ...) κι έχω το fructis στα γόνατά μου. ναι, πάω για πλιτς όπως καταλάβατε :P :D.


σκέτο άσπρο μποξεράκι είναι??
δεν έχει κάποια φιγούρα επάνω??:hmm: κάποιον τουίτι, εναν συλβέστρο κατιτις βρε αδελφε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μαύρη φόρμα
Μαύρη μπλούζα
Μαύρο μποξεράκι
Μαύρες κάλτσες

Αν και συνηθίζω να είμαι μέσα στο μαύρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
σκέτο άσπρο μποξεράκι είναι??
δεν έχει κάποια φιγούρα επάνω??:hmm: κάποιον τουίτι, εναν συλβέστρο κατιτις βρε αδελφε:P

μπα. κάτι μελισσούλες - ταξιδιώτες με μπογαλάκια έχει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
μπα. κάτι μελισσούλες - ταξιδιώτες με μπογαλάκια έχει :D


μελισσούλη θα σε λέω απο δω και πέρα:clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χοντρό μαύρο καλσόν με jean φούστα, μαύρο ζιβάγκο και μαύρες μπότες ιππασίας! Μαύρο μπουφάν (καλά, δεν το φοράω τώρα, αλλά λέμε.....), μαύρο κασκόλ και μαύρη τσάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Μαύρη φόρμα
Μαύρη μπλούζα
Μαύρο μποξεράκι
Μαύρες κάλτσες

Αν και συνηθίζω να είμαι μέσα στο μαύρο :P

νι καλά. Εγώ σε έχω δει με

Ροζ φόρμα
Πορτοκαλί μπλούζα
Κίτρινες κάλτσες

που τα πουλάς αυτά ρε?:P:P:P

Εγώ φοράω τα καλά μου (παντελόνι, μπλούζα, μπότες λόγω γραφείου) αλλά από κάτω τη στολή του σούπερμαν :bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αααχχχ, ωραίο το μπανάτσι :D. τώρα φοραώ περισσότερα :P. μποξεράκι (όχι πάλι το άσπρο καλέ, για βρωμίλο με περάσατε; :whistle:), κοντομάνικο, φόρμα, μακρυμάνικο, κλάτσες κ παντούφλες :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ το τουστούμι μου!:( Σήμερα άφησα το παλτό (οχι τον weak!:P στο σπίτι) νοου μορ κρυο! οεο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαυρα δερματινα αθλιτικα, ασπρες καλτσες, μλε τζιν, μαυρη κοντομανικη, απο εξω μαρη μακρομανικη και απο πανω μια φανελα των KISS, ενα μαντιλι στο κεφαλι και τα διαφορα κοσμιματα (ενα κολιε και 3 δαχτυλιδια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Εγώ το τουστούμι μου!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μια πετσετα στα μαλια και μια γυρο απο την κοιλια:redface:
Σε λιγο ομως θα φοραω μαυρες παντοφλες, μπλε καλτσες, μαυρο μπεξερακι με ασπρες φωσφοριζουσες νεκροκεφαλες και ασπτραπες, τζιν, ασπρι κοντομανικη, μαυρη μακρομανικη και απο πανω μαυρη φανελα με το logo της Harley και ισως απο πανω ενα μαυρο ανοιχτω πουκαμισο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
:redface: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:


Γιαννάκη μου, έτσι όπως σε έχω φανταστεί στο μυαλό μου, είσαι πολύ ωραίος. Μου πρόσθεσες και το κουστούμι και μ'έστειλες εντελώς!!!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Γιαννάκη μου, έτσι όπως σε έχω φανταστεί στο μυαλό μου, είσαι πολύ ωραίος. Μου πρόσθεσες και το κουστούμι και μ'έστειλες εντελώς!!!!!!



:huglove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
μπεζ ζιβαγκο, ασπρο πουλοβερακι (απο τα μικρα μικρα;;)απο πανω, ανοιχτο μπλε τζιν και ασπρες καλτσες.....σημερα. αυριο θα φοραω το μαγιο μου για να παω για ηλιοθεραπεια στην ανταρκτικη.:P ερχεται κανενας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
μπεζ ζιβαγκο, ασπρο πουλοβερακι (απο τα μικρα μικρα;;)απο πανω, ανοιχτο μπλε τζιν και ασπρες καλτσες.....σημερα. αυριο θα φοραω το μαγιο μου για να παω για ηλιοθεραπεια στην ανταρκτικη.:P ερχεται κανενας;;

Πάμε στην Αρκτική, είναι καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
jean παντελόνι(μπλε εννοείται!) ξεθοριασμένο
μια άσπρη με λαχανί και κίτρινο μπλούζα(κοντομάνικη)
μαύρο boxer-άκι
μαύρες κάλτσες
και την κολόνια μου!:)

είμαι μέσα όπου κι αν πάτε(,αν με θέλετε βέβαια για παρέα)!χεχε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top