Τι φοράς τώρα;

stathisg27

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ότι βρήκα μπροστά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

chris663

Νεοφερμένος

Ο chris663 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μπλε σατεν πιζαμες....
λιγο κλασικουρα ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
μωβ πλεκτό πουλοβέριον, παντόφλες λούτρινα γουρουνάκια και κολάν της σπιτικής γυφτιάς. καλτ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ριγέ κάλτσες πολύχρωμες, ριγέ παντελόνι πιτζάμας ασπρόμαυρο, μπλε πουλόβερ, κόκκινο fleece. Τι εννοείς δεν είμαι σέξι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mαύρη φόρμα, πάνω και κάτω.


πς: και παντόφλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Μαύρη - γκρι ζακέτα με σχέδια, κολλητή μαύρη κοντομάνικη μπλούζα, τζιν.

Με βλέπουν και κρυώνουν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πυζαμουλες... πρασινες με αρκουδακια... κλασικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πιτζάμες και το πουλόβερ του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ετοιμαζομαι για σχολη... οποτε ενα jean και μια κιτρινοασπρη ξωπλατη μπλουζιτσα, κιτρινες μπαλαρινουλες ααα και θα παρω μαζι και ασπρη τσαντουλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εισαι εσυ ενα μωρο

(στη μωρακλα την κορπς παει οφ κορς)


και μετά λένε ότι έχω κόλλημα με τις ομοφυλοφιλες σχέσεις...:mad:


λοιπόν φοράω ένα σετ εσωρούχων αρμάνι δηλαδή ΑΡε μάνα πότε έπλυνες τα μποξεράκια μου , θα βάλω κάτι ΜΑΝΙ ΜΑΝΙ
έναν τατουάζ για να ξεχωρίζω από την μάζα των μην εχόντων τατουάζ και να ανήκω στην μάζα των εχόντων
κολώνια axe γιατί διώχνει τα κουνούπια
σαγιονάρες παραλίας , γιατί έχουνε ακόμα άμμο και μου κάνει μασάζ στις πατουσίτσες
δαχτυλίδι που ομοιάζει με βέρα , γιατί θα έρθουνε σπίτι κάτι συγγενείς πού όλο με ρωτάνε γιατί διαβάζω και δεν είμαι έξω για καφέ με την γκομενίτσα
και τέλος κέρατα αλλά δεν έχω ιδέα που βρέθηκαν , το μόνο που μου είπε είναι ότι θέλει να πάει διακοπές μόνη της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι φοράς τώρα;


Λοιπον...


Πουκάμισο Oxford Compani,
παντελόνι Lee Vise Jeans,
εσώρουχο Mare Di Fu,
κάλτσες Adibas
και παπούτσια Τimderland.



Αγορασμένα όλα
απο πάγκους σε επιλεγμένο παζάρι
της ελληνικής υπαίθρου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Λοιπον...


Πουκάμισο Oxford Compani,
παντελόνι Lee Vise Jeans,
εσώρουχο Mare Di Fu,
κάλτσες Adibas
και παπούτσια Τimderland.



Αγορασμένα όλα
απο πάγκους σε επιλεγμένο παζάρι
της ελληνικής υπαίθρου :P
Είναι ωραίο ο άντρας να έχει στυλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
άσε ρε εγώ ψωνίζω μόνο από L.A.

παλιοβλάχοι όλοι

π.σ. L.A. = λαϊκή αγορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ένα μωβ κολάν που πήρα με 3 ευρώ από ένα σάπιο μαγαζάκι που τα φτιάχνουν οι ίδιοι , μία μπλούζα τιραντάκι με τηγανητά αυγά ζωγραφισμένα και παντόφλες μπλε. Χάρμα για φασίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Mια μπλούζα κόκκινη μ'ένα μαύρο τερατάκι
κι ένα μποξεράκι ροζ με μικρούς σνούπι

(κόκκινο με ροζ = αηδία, αλλά σπίτι είμαι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ασπρο σορτσακι, και μαυρο τιραντακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Aυτό:

αλλά λόγω ζέστης, άφησα τη μποτούλα και έβαλα μάυρο σανδάλι δίχαλο.

πς: ναι καλά το καταλάβατε, ετοιμάζομαι να πάω να bar-έψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά αυτή τη στιγμή, μόνο... φύλλο συκιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μποξεράκι μπλέ με τουίτι, λευκό πουκάμισο σμόκιν, πασούμι ροζ με φούντα μοβ, περούκα βίκινγκ, γυαλιά φότογκρεη σε καφέ σκελετό, δαχτυλίδι από το πρωτάθλημα πάλης του 1993 που έχω κερδίσει, κάλτσα αντάρτικη του Άρη Βελουχιώτη και τα σιδεράκια μου.

Ναι, καλά το καταλάβατε και πάλι, ετοιμάζομαι για ύπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top