Τι υπάρχει αυτήν τη στιγμή μέσα στο πορτοφόλι σας;

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1.Ταυτότητα
2.Κάρτα μέλους στη κεντρική βιβλιοθήκη Κέρκυρας
3.Κάρτα με τα τηλέφωνα του αλλεργιολλόγου.
4.Κάρτα με τα τηλέφωνα του οφθαλμίατρου.
5. 25 ευρώ..και κάτι ψηλά.
6.2 εισιτήρια.
7.Κάτι αποδείξεις απο super markets και άλλα μαγαζια..:P


λυπάμαι , harry920 , ποτέ μην βάζεις το πορτοφόλι στην κολότσεπη :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
1.Ταυτότητα
2.Κάρτα μέλους στη κεντρική βιβλιοθήκη Κέρκυρας
3.Κάρτα με τα τηλέφωνα του αλλεργιολλόγου.
4.Κάρτα με τα τηλέφωνα του οφθαλμίατρου.
5. 25 ευρώ..και κάτι ψηλά.
6.2 εισιτήρια.
7.Κάτι αποδείξεις απο super markets και άλλα μαγαζια..:P


λυπάμαι , harry920 , ποτέ μην βάζεις το πορτοφόλι στην κολότσεπη :eek:

Γιατί λυπάσαι?χαχαχα:D
Δεν καταλαβαίνω..:P:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γιατί λυπάσαι?χαχαχα:D
Δεν καταλαβαίνω..:P:confused:


O sid είναι γνωστός βούτακας. Εκτός από άβαταρ τελευταία κλέβει και πορτοφόλια τελευταία. Προτείνω να τον καταγγείλεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μία τσίχλα στη θέση των ψιλών
μασημένη,
2 πενηντάλεπτα και ένα μονό ευρώ στη θέση των χαρτονομισμάτων,
μία κάρτα μέλους της εθνικής ένωσης παλιννοστούντων κλόουν,
ένα καπάκι από μία μπύρα που είχα ανοίξει και μου είχε κάνει εντύπωση
η κόρη του περιπτερά από όπου την είχα αγοράσει,
τη ταυτότητα του πατέρα μου που λέει "μηχανολόγος" για να ψαρώνω κόσμο,
τη ταυτότητα των πολυτέκνων που πάλι ο πατέρας μου φρόντισε για αυτή,
το τρίπτυχο της σχολής,
τη βεβαίωση ότι σπουδάζω μόδελινγκ
μία κάρτα σιμ που δε ξέρω πιν και το τηλ. νούμερο και έχω βάσιμες υποψίες πως δεν είναι δικιά μου
ε αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ένα χαρτάκι από τσίχλα που μου σούφρωσε ο κανακάρης μου
3 πενηντάλεπτα και ένα μοναχό ευρώ που νοιώθει μοναξιά με κατώτερα νομίσματα
μία κάρτα μέλους της εθνικής ένωσης μελών που δεν ανήκουν σε καμιά ομάδα
ένα καπάκι από μια εντύπωση που είχε κρυφτεί μέσα μου καθώς με κέρναγε μπύρες
τον περιπτερά μέσω των ερωτικών επιστολών που μου στέλνει
την ταυτότητα του γιου μου που λέει κοπρίτης για να κλαίγομαι στον κόσμο
την ταυτότητα των πολυτέκνων , τούρκοι τρέμετε και φροντιστήρια τριβετε τα χέρια σας
το τρίπτυχο της σχολής : αποδείξεις από καφετέριες , καπνό και σουβλάκια
τη βεβαίωση ότι έχω υιοθετήσει τον μπόρατ αν και φαίνεται από τα σπάνια ολόιδια μαλλιά μας (καράφλα)
μια κάρτα σιμ που δεν ξέρω το τηλέφωνο της και ένα κινητό τηλέφωνο που δεν ξέρω αν έχει πιν
ε αυτά
μην είμαστε και πλεονέκτες να θέλουμε λεφτά στο πορτοφόλι

π.σ. μπόρατ γύρνα σπίτι και θα σε αφήσω να παντρευτείς την ουκρανέζα που μας κουβάλησες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Α...
ΟΚ...

Νιωθω πλεον ανετα με το πορτοφολι μου...

Ε...
  • κατι Hansaplast
  • 4,51 E
  • μια φωτο απο τοτε που χα μακρυ μαλλι
  • ταυτοτητες και τετοια ποιος τα χρειαζεται μωρε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
δρομολογια κτελ χαλκιδικης και ξανθης, κατι αποδειξεις, ενα αποκομμα απο μια συναυλια, ψιλα, μια πενα και μια οδοντογλυφιδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ταυτότητα και το καρτελάκι από τις πανελλαδικές(:P),μια φωτογραφία της αδερφής μου(μωρό)με την ξαδέλφη και τον θείο μου,μαθητικό πάσο και κάποια χτυπημένα εισιτήρια ΟΑΣΘ,1 κάρτα μέλους από public και άλλη μια από tgi και 40,35Ε και ένα ρουμάνικο νόμισμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χρήματα. :P Α, και μια μισο-σκισμένη απόδειξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
1. Μια τηλεκαρτα
2. Την φωτογραφία της βαπτιστηρας μου
3. Surprise!!!!!! 5 λεπτά! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι ειναι αυτα ρε , φλωριες πορτοφολια και μαλακιες . Κωλοτσεπη ρε , αντρικια πραματα οχι αδερφουλιστικα να ουμε. :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δυο 5ευρα και κατι κερματα
κατι αποδειξεις
εισητηρια λεοφωριου-μετρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


Yep.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Έχω 2.
Το ένα έχει μόνο λεφτά. Σήμερα πρέπει να άφησα 6 ευρώ.
Το άλλο έχει εισιτήρια για το αστικό, 1 κάρτα ανάληψης, ίσως καμία απόδειξη, ένα χαρτί με κινητά που είχα βαρεθεί να περάσω στο κινητό, άπειρες κάρτες από γιατρούς (οφθαλμίατρο, γυναικολόγο, δερματολόγο κλπ κλπ), ίσως κανένα extra panadol και κανένα χανζαπλάστ (ε συνεχώς χτυπώ, συγγνώμη!), αν είμαι τυχερή και καμία τσίχλα καρπούζι.
Κάρτες για φωτοτυπίες στις 3 βιβλιοθήκες μας, κάρτα σινεφιλ, κάρτα public, πάσο, κάρτα σήτισης. Ε δεν θυμάμαι τι άλλο. Είναι μικρό αλλά χωράει πολλά το καλό μου. Και είναι και ταχτοποιημένο, αμέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Κάτι ξεχασμένα ψιλά.
2 σκισμένες αποδείξεις.
1 εισητήριο από θέατρο που έχω κρατήσει.
1 φωτογραφία.
1 χαρτάκι που είχα σημειώσει κάτι.
και 1 χαρτάκι από τσίχλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γιατί έχω πορτοφόλι; Όλα μέσα στην τσάντα τα έχω, αν κρατάω μαζί μου ή στις τσέπες μου.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πασο
Ταυτότητα
Κάρτα Βιβλιοθήκης
Κάρτα απεριορίστων για τα αστικά
2 συνδετήρες
1 10ευρω
Κατι κέρματα
Πιστωτική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το πορτοφόλι μετά από 2 χρόνια γέμισε.

Υπάρχουν πολλά χαρτάκια με διευθύνσεις και τρόπος για να φτάσω εκεί.
Κάρτες από καταστήματα.
Χαρτάκια με κάτι τηλέφωνα.
Χαρτάκια που έχω σημειώσει διάφορα μέσα περί δουλειών.
3 Εισιτήρια χτυπημένα από διακοπές.
2 εισιτήρια ΜΜΜ αχτύπητα (τα οποία δε χτυπάω ποτέ:redface:).
Απόδειξη από τη ταβέρνα στο Ναύπλιο που' χαμε πάει με τα παιδιά πέρυσι.
Απόδειξη από τα σταρμπακς (την έχω μόνο για κωδικό wc και wifi:redface:).
Κάρτελάκι που' χει πάνω pin/puk της sim μου.
1,70Ε και 60Ε.
Κάτι διαμαντάκια τύπου χάντρες από βραχιόλι που μου' χε χαλάσει.


ατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
70 ευρω
κάρτα ATM
πάσο
ταυτότητα
κάρτα κτελ
πρέπει να έχει και ένα 2 ευρω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Kάρτες από κομμωτήριο,βιβλιοπωλείο,κατάστημα με τσάντες (+κάρτα μέλους) και ηλεκτρονικά είδη όπως και μεταλλικές/ξύλινες κατασκευές :redface:
Μια φωτογραφία
Κάτι σαν λόττο που το πήρα από αεροπλάνο της Γερμανίας μέσα αν και δεν είχα κερδίσει τίποτα:(
Το χαρτάκι από το fortune cookie από όταν πήγα σε κινέζικο
Kάτι πεντάλεπτα,δίλεπτα και μονόλεπτα τα οποία δεν μπαίνω καν στον κόπο να τα μετρήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top