Τι τρώτε για πρωινό;

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
εε ρεε τις κυριακες γραφω δεν καταλαβαινω χριστο οταν ξυπναω κατι πρεπει να πιω να συνοντιστω:redface:
monster δεν έχω πιεί ούτε όταν ήμουν επί 1 εβδομάδα με 3-4 ώρες υπνό καθημερινά και έπηζα στο διάβασμα και τις εργασίες και εσύ το πίνεις αμέσως μετά τον ύπνο?! Μικρό κοριτσάκι είσαι ακόμα, μη σκοτώνεις τον εαυτό σου καταναλώνοντας σκουπίδια :/:. Αν θες να συντονιστείς κάθε φορά που ξυπνάς, κάνε μια βόλτα μέχρι το μπάνιο και ρίξε κρύο νερό στο πρόσωπό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
monster δεν έχω πιεί ούτε όταν ήμουν επί 1 εβδομάδα με 3-4 ώρες υπνό καθημερινά και έπηζα στο διάβασμα και τις εργασίες και εσύ το πίνεις αμέσως μετά τον ύπνο?! Μικρό κοριτσάκι είσαι ακόμα, μη σκοτώνεις τον εαυτό σου καταναλώνοντας σκουπίδια :/:. Αν θες να συντονιστείς κάθε φορά που ξυπνάς, κάνε μια βόλτα μέχρι το μπάνιο και ρίξε κρύο νερό στο πρόσωπό σου.

κοιτα δεν πινω κααθε κυριακη και ξερω τι προκαλει απλως οταν νυσταζω τραγικα και ξερω οτι σε ενα τεταρτο γραφω δεν θα κατσω να περιμενω να ξυπνησω...και αν σκεφτεις σε σχεση με αλλα πραγματα που καταστρεφουν την υγεια το monster ειναι το λιγοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
κοιτα δεν πινω κααθε κυριακη και ξερω τι προκαλει απλως οταν νυσταζω τραγικα και ξερω οτι σε ενα τεταρτο γραφω δεν θα κατσω να περιμενω να ξυπνησω...και αν σκεφτεις σε σχεση με αλλα πραγματα που καταστρεφουν την υγεια το monster ειναι το λιγοτερο

να υποθέσω ότι γράφεις στο φροντιστήριο; Αν δεν γράψεις καλά τι έγινε; Άλλωστε πρόκειται για ασήμαντο τεστ, δεν μετράει πουθενά, οπότε γιατί αγχώνεσαι; :D Που να αρχίσεις να διαβάζεις για πανελλαδικές. Τι θα κάνεις τότε, με χαπάκια θα είσαι;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
το πρωινο μου σημερα ηταν

1) ποτηρι φραπε (σκετο)
2)δυο κουλουρακια
3)ενα βραστο αυγο
4)ενα μανταρινι


καλη μας μερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
το πρωινο μου σημερα ηταν

1) ποτηρι φραπε (σκετο)
2)δυο κουλουρακια
3)ενα βραστο αυγο
4)ενα μανταρινι


καλη μας μερα:)

Μανταρίνια! Τα λατρεύω :clapup:

Προχθές μου φέρανε μερικά και τα χτύπησα κανονικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το πρωινο μου σημερα ηταν

1) ποτηρι φραπε (σκετο)
2)δυο κουλουρακια
3)ενα βραστο αυγο
4)ενα μανταρινι


καλη μας μερα:)



το δικό μου πρωινό κόπηκε άδοξα, μόλις πρόσεξα το ιδιαίτερα κακό γούστο μερικών άβαταρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
να υποθέσω ότι γράφεις στο φροντιστήριο; Αν δεν γράψεις καλά τι έγινε; Άλλωστε πρόκειται για ασήμαντο τεστ, δεν μετράει πουθενά, οπότε γιατί αγχώνεσαι; :D Που να αρχίσεις να διαβάζεις για πανελλαδικές. Τι θα κάνεις τότε, με χαπάκια θα είσαι;:/:
Το πιασες (για το φροντ)! Αλλα πιστεψε με δεν το κανω για τον βαθμο εξαλλου οπως ειπες δεν εχει σημασια απλως θελω να δω τι ξερω και που εχω κενα και τα λαθη τα σημαντικα και οχι απο απροσεξιες να μην τα επαναλαβω εαν γραψω στο σχολειο για παραδειγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
λιγο νερακι για να φυγει η ξεραϊλα απ΄το λαιμο:P


οχι σοβαρα τωρα...ξυπναω περιπου 45 λεπτα νωριτερα και παλι ομως δεν προλαβαινω να φαω,γιατι παω σχολειο με τα ποδια που ειναι κανα 15λεπτο!τα σαββατοκυριακα ομως τρωω ψωμακι με βουτυρο και μελι και χυμο:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
πίνω ζεστό γαλατάκι γιατί το πρώι κάνει κρύο.... :cold: και τρώω και καμιά φρυγανιά και είμαι εντάξει:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
το πρωι γάλα και δημητριακα κλασσικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

Αυτό τρώνε οι πραγματικοί άντρες για πρωινό :strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Γάλα και παιδικά δημητριακα, κλασσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
τις καθημερινές μόνο γάλα τα σαββατοκύριακα δημητριακά με γάλα,ψωμί με μαρμελάδα και ψωμί με λιωμένο κασέρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effy18

Νεοφερμένος

Η Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πάντα τρώω κάτι πριν φύγω το πρωί, πάντα. Αλλιώς δεν μπορώ, ζαλίζομαι. Πίνω γάλα, τρώω κανένα τοστάκι και στην καλύτερη βάζω και δημητριακά μέσα (όταν έχω χρόνο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Eγώ έχω σιχαθεί τα τόστ κάθε πρωί, really όμως. ο.Ο

Χθές έφαγα 1 digestive bar με σοκολάτα,το οποίο ήταν τέλειο!
Μαζί 1 ποτήρι γάλα και 3-4 ξερά φρούτα που είχαμε. Μου άρεσε!

Θα τρώω και δημητριακά και quaker επίσης..
Πραγματικά έχω σιχαθεί το πρωινό που έκανα μέχρι τώρα. [το κλασσικό τόστ-γάλα]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.

Αυτό τρώνε οι πραγματικοί άντρες για πρωινό :strong:

Κατι τετοια ετρωγα οταν τις ημερες που εκανα προπονησεις με το ποδηλατο...
Δεν υπαρχει καλυτερος τροπος να ξεκινησεις την ημερα..Αρκει βεβαια να τα καψεις ολα αυτα...αλλιως θα εχεις χολιστερινη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ναι,αν θελουν τη χοληστερινη και οχι τιποτα αλλο στα υψη:P!!!..."αληθινοι αντρες"? πολυ κλισε!..

γάλα και ζεστά κρουασανάκια είναι το καλύτερο!!! ειδικά αν υπάρχουν και τυροπιτάκια ή λουκανικοπιτάκια απ'την προηγούμενη...πάρτυ τότε!!!αν προλάβαινα, θα φτιαχνα και κανέναν χυμό...αλλά νηστική δε φεύγω ποτέ!!!:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
ναι,αν θελουν τη χοληστερινη και οχι τιποτα αλλο στα υψη:P!!!..."αληθινοι αντρες"? πολυ κλισε!..

Ντροπή...:eek: (...αλλά έχεις δίκιο. Πολύ κλισεδιά! Αληθινός άντρας είναι μόνο ο Γκλέτσος!)


Εγώ το πρωί τρώω σαντουιτσάκι ή ζαμπονοτυρόπιτα και πίνω έναν διπλό καπουτσίνο με κανέλλα στο μεταπτυχιακό γιατί σπίτι δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πριν λίγους μήνες για ένα διάστημα έτρωγα πρωινό, γάλα με δημητριακά, τοστ, φρυγανιές, κάνα μήλο (και το καλοκαίρι έτρωγα φρούτα πολλά, βλέπε καρπούζι πρωί πρωί) κτλ.
Ε κάποια στιγμή το παράτησα και πλέον δε τρώω τίποτα, μπορεί να πιω κάνα χυμό μόνο και μετά περιμένω να πάει η ώρα του μεσημεριανού για να φάω. Εξάλλου και όποτε έτρωγα ήταν επειδή "έπρεπε" και όχι επειδή πεινούσα, σπάνια θα ξυπνήσω με λιγούρα και όρεξη.
Επίσης, έχω παρατηρήσει ότι όταν τρώω το πρωί μετά πεινάω ΠΟΛΥ όλη την υπόλοιπη μέρα, ενώ αν δεν φάω δε θα' χω όρεξη, οπότε καλύτερα έτσι.
Και το γάλα πχ δε το πίνω ποτέ πρωί, συνήθως απόγευμα γιατί μου φαίνεται βαρύ για πρωί.:redface:

Ξέρω ότι πρέπει να τρώμε πρωινό όλοι, αλλά δεν πίνω καφέ, δεν καπνίζω, δεν πίνω αλκόολ, δεν τρώω συχνά φαστ φουντ, τηγανιτά και διάφορα τέτοια - οπότε σιγά το κακό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κάποτε που δούλευα στο κέντρο της Αθήνας, έτρωγα κουλουράκι Θεσσαλονίκης που μου άρεσε και πολύ.
Τώρα που είμαι σε κοντινή περιοχή από το σπίτι μου, τα κουλούρια των τοπικών φούρνων δεν μου αρέσουν καθόλου, και τρώω από το σπίτι κανένα κριτσίνι, ή φτιάχνω από την προηγούμενη μέρα κάποιο τοστ, και μια φορά την βδομάδα περίπου την βγάζω με τυρόπιτα στο δρόμο, καθώς πηγαίνω στη δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top