Τι σου λείπει;

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
η ζωή χωρίς Κορονοϊό :'(
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Η αισιοδοξία κι η πίστη
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα κομμάτια του εαυτου μου που έχω χάσει και πρέπει να ξαναβρώ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κάτι μου λείπει, κάτι μου φταίει αλλά δεν ξέρω τι. :hmm:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ένα πάρτι με κόσμο και μουσική. :beach:

giphy.gif
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Η αίσθηση του να εμπνέω σιγουριά. Αρχικά από εμένα για εμένα.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Η μαγεία (με την καλή έννοια πάντα) :give_rose:
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Το χωριό μου, έχω να πάω περίπου 3 χρόνια
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Τα πάντα της. Και μαζί μ αυτά ολόκληρη η καρδιά μου. Σα να έχω ένα κενό στο στήθος μηνες τωρα και να περνάει ο αερας απο μεσα.

Αυτό. Μου λείπουν τα πάντα της και δεν ξερω τι γαμημένο να κανω για να έχω τη ζωή μου μαζί της πίσω.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Η οικογένειά μου
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Χμ. Είδα το παλιό μήνυμα. 9 μέρες μετα, σήμερα δε μου λείπει και τόσο.

Το μονο που μου λείπει τωρα είναι προφανως κανα χαπάκι γιατί κάτι έπαθα και νιώθω πως με τραβάνε εσωτερικά απο τρεις μεριές και καίγομαι.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
η παλιά μου ρουτίνα
η γαλήνη

α ναι, κι η θάλασσα
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η γάτα που μου αποδόμησε ο Χάκερ, και δεν την ξαναείδα ως γάτα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Χεχ... Το θεμα δεν είναι τι λείπει σε μένα, αλλά τι θα λείπει σε όλους τους άλλους τώρα που πήρα μπρος.

Sorry not frakin sorry...

Εγκυρη απάντηση: Τιποτα δε μου λείπει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top