Τι σου έρχεται στο μυαλό όταν βλέπεις την υπογραφή του προηγούμενου;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
πειτε πειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Θα ξερασω.

(και συ απο κατω, μην ξερασεις πολυ με την γλυκαναλατη υπογραφη μου.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
καποιος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
μου ερχονται καποιες εποχες που ενιωθα σα να μην υπαρχω,αυτο μου θυμισε.

εγω θα βαλω το
885d0944dfdcea9b71c664f024c3f51f.jpg
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μου θυμίζει πόσο υπομονή δεν έχω να διαβάζω σεντόνια. Δεν είναι υπογραφή αυτό ρε φαστ συνθήκη Κιουτσούκ Καϊναρτζή θυμίζει.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μου θυμίζει σε μια εκδρομη που ειχαμε χασει ενα παιδι και τελικα το βρηκαμε ψάχνοντας στο δασος😂😂😂

Have you ever been in love? Horrible isn't it? It makes you so vulnerable. It opens your chest and it opens up your heart and it means that someone can get inside you and mess you up.
Neil Gaiman, The Kindly Ones (The Sandman, #9)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
οτι θα βγουν τα ζομπι απο τους λοφους και πρεπει να ειμαι καπως ετσι σαν το resident evil :worship:

resident-final.jpg





Love For All, Hatred For None
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top