Τι σε κάνει sexy;

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βίον ανθόσπαρτον και καλούς απογόνους!
ε, μην το παρατραβαμε...αλλα τι να τον κανει η γυναικα τον ανδρα αν δεν μπορει να τη ζεστανει?:D

valder μηπως ζηλευεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
valder μηπως ζηλευεις?:P

Ο Τσακ Νόρρις της σεξουαλικότητας δεν χρειάζεται να ζηλέψει. Η ζήλεια είναι ήδη στο κρεβάτι του γυμνή και έχει απλώσει τα μελαχρινά της μαλλιά στο δασύτριχο στήθος του.

ΥΓ: Μην παρασυρθείς και απαντήσεις, χιούμορ κάνω και λήγει εδώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
πιστευω οτι το θεμα πρεπει να κλεισει και να κρατηθει μονο η αποψη του δεσμωτη.....

- η μυρωδιά ανεξαρτησίας με εσάνς μασχαλίλας

- η μ@λ@κία που με δέρνει αλύπητα αφήνοντας μου ανεξίτηλους μώλωπες

- οι χνουδωτές μου παντόφλες απο το ΙΑΣΩ :hmm:
ξέρω συνταγές για γευστικές μακαρονάδες και επίσης πετυχαίνω πάντα τις φακές και το στιφάδο :redface:
- ρουφάω τα σαλιγκάρια με σύστημα
- η φωτογραφική μου μνήμη που απλώς δεν έχει φιλμ (σνιφ)

- η συνέχιση του πολέμου εντός μου

- ότι πάντα διαβάζω τις οδηγίες χρήσεως αλλά κάνω τα δικά μου...

- διάφοροι ανείπωτοι φετιχισμοί που φετιχίζομαι και μόνο να τους γράψω...

μεγαλε εχεις γραψει ιστορια...τι τριχες και γαμπες και πρασινα αλογα....απαιτω να γινει η βιβλος του σεξουλιαρηηηη και να τυπωθει κυριες και κυριοι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
υποκλινομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ θα πω το κλασσικό....

Το ότι είμαι πάντα "εγώ" ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
πιστευω οτι το θεμα πρεπει να κλεισει και να κρατηθει μονο η αποψη του δεσμωτη.....

- η μυρωδιά ανεξαρτησίας με εσάνς μασχαλίλας

- η μ@λ@κία που με δέρνει αλύπητα αφήνοντας μου ανεξίτηλους μώλωπες

- οι χνουδωτές μου παντόφλες απο το ΙΑΣΩ :hmm:
ξέρω συνταγές για γευστικές μακαρονάδες και επίσης πετυχαίνω πάντα τις φακές και το στιφάδο :redface:
- ρουφάω τα σαλιγκάρια με σύστημα
- η φωτογραφική μου μνήμη που απλώς δεν έχει φιλμ (σνιφ)

- η συνέχιση του πολέμου εντός μου

- ότι πάντα διαβάζω τις οδηγίες χρήσεως αλλά κάνω τα δικά μου...

- διάφοροι ανείπωτοι φετιχισμοί που φετιχίζομαι και μόνο να τους γράψω...

μεγαλε εχεις γραψει ιστορια...τι τριχες και γαμπες και πρασινα αλογα....απαιτω να γινει η βιβλος του σεξουλιαρηηηη και να τυπωθει κυριες και κυριοι......

Θα συμφωνήσω μαζι σου απόλυτα.Εχει την ποιο τρανταχτή απόδειξη σεξουαλικότητας ....είναι κάτοχος παντοφλών μπουρνουζέ 40 νουμερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι σε κάνει sexy;

Το πονηρό μυαλό μου φυσικά :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melenios

Νεοφερμένος

Ο melenios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
TO OTI TA KAΝΩ ΟΛΑ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Η αβεβαιότητα του Χάους. Κανείς δεν μπορεί να προσδοκά τίποτε από εμένα, όμως γι' αυτό ακριβώς όλα είναι πιθανά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ο άλλος........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Η αυτοπεποίθηση μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melenios

Νεοφερμένος

Ο melenios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
οι μπηχτες μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το οτι νιαουριζω και τα κοκκινα μαγουλακια μου καθε φορα που ντρεπομαι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Τα γκριζογαλανοπρασινα ματια μου...
Το χαμογελο μου...
Και φυσικά,η αυτοπεποίθηση μου.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
το υπέροχο βλέμμα μου.............;):P:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τα γαλαζια μου ματια τα πυκνα μου μαλλια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Η όλη τελειότητά μου και φυσικά η μετριοφροσύνη μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iLiaC

Νεοφερμένος

Ο iLiaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Τον ενα και μοναδικο αλλα μεγαλο κοιλιακο μου :P
(πλακα κανω βεβαια)





.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω εχω μεγαλυτερο κοιλιακο
τοοσο
με το συμπαθιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top