Τι σε έκανε να συγκινηθείς τελευταία φορά;

aggelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
παντα συγκινουμαι οταν μου μιλανε γλυκα οι δικοι μου ανθρωποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ένα μνμ που δεν περίμενα να πάρω! Το είπε και το έκανε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το πόσο έλειψα σε κάτι πολύ παλιούς φίλους, επειδή δεν πήγα σε ένα reunion που είχαμε λόγω αρρώστιας... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
συγκινηθηκα πριν απο λιγο που εδειχνε την τηλεοπτικη σειρα "Αγρια παιδια" και έδειχνε το πόσο ανθρωπος μπορεί να γίνει ο ανθρωπος αμα θέλει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Πριν καμιά ώρα όταν συζητούσαμε με το μοναμούρι μου και
μου είπε πολύ όμορφα πράγματα!!!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μια σκεψη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Το ότι περιμένω την αδερφή μου να γυρίσει από ταξίδι, όπως όταν ήμουν μικρή που της χάριζα ζωγραφιές όποτε ερχόταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Θυμήθηκα πριν χρόνια σε ένα θερινό σινεμά...
Αρκετές θέσεις μπροστά καθόταν ένα ζευγαράκι και έβλεπε την ταινία...
Κάποια στιγμή όμως ακούστηκε ένα ΚΡΡΑΑΑΤΤΣΣΣ!!! :eek:
Και η κοπελιά έπεσε με τον ποπό μέσα στην αγκαλιά...της καρέκλας! (ήταν από αυτές που λέμε "καρέκλα του σκηνοθέτη" :D )
Εκείνη τη στιγμή ακούστηκαν και μερικά χαχανητά από αυτούς που δεν μπορούσαν να συγκρατηθούν... Κι εγώ δηλαδή με το ζόρι συγκρατήθηκα - το πέσιμο ήταν πραγματικά αστείο...:redface:

Η κοπέλα καθόταν στα άκρα της σειράς...
Το αμόρε της πέρασε στον διάδρομο... την βοήθησε να σηκωθεί... και μπροστά σε όλους την αγκάλιασε σφιχτά και παρηγορητικά...δίνοντάς της και μερικά τρυφερά φιλιά στο μάγουλο...


:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford








song for jesse



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris663

Νεοφερμένος

Ο chris663 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
η μεγαλοψυχια ορισμενων ανθρωπων ως προς τον συνανθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deicide

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Έβαλα το μηχανάκι να δουλέψει και ήταν τέζα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η διάσωση του σκύλου Bear στο Cincinnati, που έπεσε σε μία παγωμένη λίμνη αφού ο πάγος υποχώρησε κάτω από τα πόδια του.

Να και το βίντεο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ο φιλος μου ο Γερασιμος που μου κατεβααε 5 κυκλο lost:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η ξαδέρφη μου, όταν τραγούδησε χτες, πρώτη φορά μπροστά σε κόσμο. Μια κούκλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Tα αποτελέσματα των ιατρικών μου εξετάσεων...
Είμαι υγιέστατη at last :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ότι μου τηλεφώνησε από μόνος του και δεν το περίμενα.
Είμαι πολύ συγκινημένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
η φωνη του που ειχα να την ακουσω 4 μερες και με πηρε τηλεφωνο χτες...πως συγκρατηθηκα ενας θεος ξερει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Το δείπνο για δύο που είχε ετοιμάσει,
γυρνόντας σπίτι τον είδα να με περιμένει,

με έτοιμο το φαγητό και με ρομαντική ατμόσφαιρα,
Ήμουν έτοιμη να με πάρουν τα ζουμιά εκεί την στιγμή

αλλά συγκρατήθηκα όσο μπορούσα.
(αφού ξέρεις ότι δεν τα μπορώ αυτά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
- Πως θα τον βγάλετε;
- Β.
... και η σκέψη οτι από κάπου ψηλά μας βλέπουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Aφού έχουμε τσακωθεί το βράδυ για βλακείες (14 Φεβρουαρίου λένε μετά :P)
Και το πρωί ετοιμάζω τα πράγματα να φύγω πιο νωρίς γιατί τα νεύρα μου είναι *^!@$&*(&*(^%^ μου ζητάει να μείνω λίγο ακόμα...
Τον ρωτάω "Τι νόημα έχει αυτή η Κυριακή όταν είμαστε έτσι;"
Και μου λέει " Το ότι είμαστε μαζί"....

Όχι ότι τα βρήκαμε εκείνη την ώρα...αλλά έμεινα...και κατάλαβα ότι είμαστε πολύ εγωιστές και οι δύο για να παραδεχτούμε το αυτονόητο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top